Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

door
Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

De club uit Eerste Klasse B heeft zijn naam van weleer weer terug. Dat maakte de club zelf bekend. Lierse SK, dat zesde staat in 1B, lijkt zo weer helemaal terug te zijn.


"Sinds de heropstart van onze club in 2018, werd deze bestuurd vanuit de VZW Lierse Kempenzonen. Sinds 1 juli 2021 hebben we door de verdere professionalisering van de club, de activiteiten ondergebracht in de NV K. Lierse Sportkring. Ondertussen verkregen we al een rapport van de auditeur-generaal voor de licenties van de KBVB, waarin staat dat deze overdracht correct verlopen is. De formele goedkeuring van de licentiecommissie staat gepland a.s. maandag 18/12. Qua bestuur en inhoud van werking zal er niet veel wijzigen. Onze focus blijft liggen op het systematisch blijven verbeteren van de werking en leefbaarheid van alle onderdelen van de club", laat Lierse weten.

"Nu onze club (opnieuw) in de professionele reeksen voetbalt, is een NV ook een logische keuze, zowel administratief als financieel. Door de naam Koninklijke Lierse Sportkring in ere te herstellen, zetten we een bijkomende stap richting het doel van de club en haar supporters: Respect voor, en verder eerherstel van de traditie en waarden van Lierse. Andere essentiële bestanddelen waren al terug in handen van de club, zoals het logo, de kleuren en het stadion. De club zal er dan ook alles aan doen om ook deze bij de KBVB aan te passen naar de oorspronkelijke naam."

"Last but not least is er nog het stamnummer. Zoals de club en het bestuur hebben bevestigd in het getekend charter met de Supportersfederatie en Brigata Trenta: “de club zal er alles aan om ook het stamnummer terug te halen (dit kan pas na tien jaar), zodat het palmares van onze traditieclub in veilige handen is Laat het duidelijk zijn voor iedereen: KLSK is terug en trekt ten strijde!""

 

Gaat Lierse op termijn weer in 1A spelen?

Meest recent

'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

16
16
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

47
47
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

67
67
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

47
47
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

89
89
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

52
52
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

99
99
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

58
58
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

97
97
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

89
89
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

140
140
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

605
605
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

249
249
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

112
112
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

98
98
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

88
88
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

248
248
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

130
130
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

184
184
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

105
105
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

289
289
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

252
252

Meer sportnieuws