Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

221
Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

De club uit Eerste Klasse B heeft zijn naam van weleer weer terug. Dat maakte de club zelf bekend. Lierse SK, dat zesde staat in 1B, lijkt zo weer helemaal terug te zijn.


"Sinds de heropstart van onze club in 2018, werd deze bestuurd vanuit de VZW Lierse Kempenzonen. Sinds 1 juli 2021 hebben we door de verdere professionalisering van de club, de activiteiten ondergebracht in de NV K. Lierse Sportkring. Ondertussen verkregen we al een rapport van de auditeur-generaal voor de licenties van de KBVB, waarin staat dat deze overdracht correct verlopen is. De formele goedkeuring van de licentiecommissie staat gepland a.s. maandag 18/12. Qua bestuur en inhoud van werking zal er niet veel wijzigen. Onze focus blijft liggen op het systematisch blijven verbeteren van de werking en leefbaarheid van alle onderdelen van de club", laat Lierse weten.

"Nu onze club (opnieuw) in de professionele reeksen voetbalt, is een NV ook een logische keuze, zowel administratief als financieel. Door de naam Koninklijke Lierse Sportkring in ere te herstellen, zetten we een bijkomende stap richting het doel van de club en haar supporters: Respect voor, en verder eerherstel van de traditie en waarden van Lierse. Andere essentiële bestanddelen waren al terug in handen van de club, zoals het logo, de kleuren en het stadion. De club zal er dan ook alles aan doen om ook deze bij de KBVB aan te passen naar de oorspronkelijke naam."

"Last but not least is er nog het stamnummer. Zoals de club en het bestuur hebben bevestigd in het getekend charter met de Supportersfederatie en Brigata Trenta: “de club zal er alles aan om ook het stamnummer terug te halen (dit kan pas na tien jaar), zodat het palmares van onze traditieclub in veilige handen is Laat het duidelijk zijn voor iedereen: KLSK is terug en trekt ten strijde!""

 

LEES OOK: 'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Gaat Lierse op termijn weer in 1A spelen?

Meest recent

Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

116
116
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

48
48
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

61
61
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

28
28
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

51
51
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

67
67
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

163
163
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

18
18
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

325
325
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

126
126
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

65
65
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

282
282
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

298
298
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

33
33
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

144
144
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

220
220
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

162
162
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

191
191
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

663
663
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

61
61
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

158
158
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

161
161
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

433
433
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

237
237

Meer sportnieuws