Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

door
Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

De club uit Eerste Klasse B heeft zijn naam van weleer weer terug. Dat maakte de club zelf bekend. Lierse SK, dat zesde staat in 1B, lijkt zo weer helemaal terug te zijn.


"Sinds de heropstart van onze club in 2018, werd deze bestuurd vanuit de VZW Lierse Kempenzonen. Sinds 1 juli 2021 hebben we door de verdere professionalisering van de club, de activiteiten ondergebracht in de NV K. Lierse Sportkring. Ondertussen verkregen we al een rapport van de auditeur-generaal voor de licenties van de KBVB, waarin staat dat deze overdracht correct verlopen is. De formele goedkeuring van de licentiecommissie staat gepland a.s. maandag 18/12. Qua bestuur en inhoud van werking zal er niet veel wijzigen. Onze focus blijft liggen op het systematisch blijven verbeteren van de werking en leefbaarheid van alle onderdelen van de club", laat Lierse weten.

"Nu onze club (opnieuw) in de professionele reeksen voetbalt, is een NV ook een logische keuze, zowel administratief als financieel. Door de naam Koninklijke Lierse Sportkring in ere te herstellen, zetten we een bijkomende stap richting het doel van de club en haar supporters: Respect voor, en verder eerherstel van de traditie en waarden van Lierse. Andere essentiële bestanddelen waren al terug in handen van de club, zoals het logo, de kleuren en het stadion. De club zal er dan ook alles aan doen om ook deze bij de KBVB aan te passen naar de oorspronkelijke naam."

"Last but not least is er nog het stamnummer. Zoals de club en het bestuur hebben bevestigd in het getekend charter met de Supportersfederatie en Brigata Trenta: “de club zal er alles aan om ook het stamnummer terug te halen (dit kan pas na tien jaar), zodat het palmares van onze traditieclub in veilige handen is Laat het duidelijk zijn voor iedereen: KLSK is terug en trekt ten strijde!""

 

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Gaat Lierse op termijn weer in 1A spelen?

Meest recent

Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

2
2
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

25
25
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

144
144
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

113
113
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

88
88
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

55
55
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

77
77
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

239
239
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

211
211
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

72
72
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

326
326
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

109
109
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

266
266
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

386
386
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

264
264
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

620
620
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

237
237
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

173
173
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

123
123
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

97
97
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

284
284
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

696
696
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

75
75

Meer sportnieuws