Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

door
Lierse K. heeft prachtig nieuws te melden

De club uit Eerste Klasse B heeft zijn naam van weleer weer terug. Dat maakte de club zelf bekend. Lierse SK, dat zesde staat in 1B, lijkt zo weer helemaal terug te zijn.


"Sinds de heropstart van onze club in 2018, werd deze bestuurd vanuit de VZW Lierse Kempenzonen. Sinds 1 juli 2021 hebben we door de verdere professionalisering van de club, de activiteiten ondergebracht in de NV K. Lierse Sportkring. Ondertussen verkregen we al een rapport van de auditeur-generaal voor de licenties van de KBVB, waarin staat dat deze overdracht correct verlopen is. De formele goedkeuring van de licentiecommissie staat gepland a.s. maandag 18/12. Qua bestuur en inhoud van werking zal er niet veel wijzigen. Onze focus blijft liggen op het systematisch blijven verbeteren van de werking en leefbaarheid van alle onderdelen van de club", laat Lierse weten.

"Nu onze club (opnieuw) in de professionele reeksen voetbalt, is een NV ook een logische keuze, zowel administratief als financieel. Door de naam Koninklijke Lierse Sportkring in ere te herstellen, zetten we een bijkomende stap richting het doel van de club en haar supporters: Respect voor, en verder eerherstel van de traditie en waarden van Lierse. Andere essentiële bestanddelen waren al terug in handen van de club, zoals het logo, de kleuren en het stadion. De club zal er dan ook alles aan doen om ook deze bij de KBVB aan te passen naar de oorspronkelijke naam."

"Last but not least is er nog het stamnummer. Zoals de club en het bestuur hebben bevestigd in het getekend charter met de Supportersfederatie en Brigata Trenta: “de club zal er alles aan om ook het stamnummer terug te halen (dit kan pas na tien jaar), zodat het palmares van onze traditieclub in veilige handen is Laat het duidelijk zijn voor iedereen: KLSK is terug en trekt ten strijde!""

 

Gaat Lierse op termijn weer in 1A spelen?

Meest recent

'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

18
18
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

74
74
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

136
136
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

413
413
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

545
545
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

99
99
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

312
312
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

264
264
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

237
237
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

579
579
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

333
333
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

658
658
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

660
660
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

764
764
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

582
582
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1395
1395
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

476
476
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

392
392
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

661
661
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1052
1052
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

367
367

Meer sportnieuws