'AA Gent verrast met komst nieuwe middenvelder'

door
'AA Gent verrast met komst nieuwe middenvelder'

AA Gent gaat zich in januari versterken. Hein Vanhaezebrouck wil er vooral versterking bij in de defensie, maar de Buffalo’s blijken ook uit te kijken naar nieuwe middenvelders. Ze speuren rond in Rusland.


AA Gent zou volgens lokale media zijn zinnen hebben gezet op Artur Galoyan. Dat is een 22-jarige Armeense aanvallende middenvelder die uitkomt voor de Russische tweedeklasser Veles Moskou. Daar kent hij een goed seizoen met 10 goals en 7 assists in 22 wedstrijden, waarmee hij bewijst dat hij een speler met de nodige diepgang is én dat hij een neus voor goals heeft. AA Gent zou zelfs op het punt staan om de middenvelder, die weldra Armeens international zal worden, over te nemen. Hij moet vanaf 1 januari de rangen van AA Gent gaan versterken.

OPVOLGER BEZUS?

De middenvelder heeft volgens Transfermarkt.be nog een contract tot medio 2023 en hij heeft een marktwaarde van 800.000 euro. AA Gent kan een nieuwe middenvelder wel gebruiken, aangezien de kans bestaat dat Roman Bezus de club in januari gaat verlaten. De ervaren middenvelder is einde contract en tekende tot op heden nog niet bij. De kans bestaat dat Bezus andere oorden gaat opzoeken.

De komende dagen en weken zal er meer duidelijkheid komen in beide dossiers. AA Gent, dat volop strijdt voor een plaats in de top vier, speelt na Nieuwjaar ook nog in Europa dus het heeft nood aan een brede kern. Je kan Galoyan in onderstaand filmpje alvast aan het werk zien.

  

Een goede aanwinst voor Gent?

Meest recent

'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

33
33
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

32
32
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

128
128
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

55
55
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

152
152
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

66
66
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

148
148
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

95
95
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

422
422
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

149
149
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

216
216
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

160
160
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

331
331
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

319
319
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

370
370
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

898
898
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

292
292
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

401
401
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

496
496
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

565
565
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

53
53
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

138
138
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

376
376
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

84
84
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

348
348

Meer sportnieuws