'FC Barcelona laat miljoenen rollen voor target'

264
'FC Barcelona laat miljoenen rollen voor target'

FC Barcelona kan een grondige kwaliteitsinjectie gebruiken. Dat heeft het seizoen in La Liga tot nog toe pijnlijk duidelijk gemaakt. De Blaugrana staat pas achtste, met een straat achterstand op leider en aartsrivaal Real Madrid.


Ook de Champions League draaide uit op een ontgoocheling. De Catalanen wisten zich niet te plaatsen voor de achtste finales na een nederlaag op het veld van Bayern München. Groepsgenoot Benfica deed wel wat het moest doen en won van Dynamo Kiev. Daardoor stootten niet de Spanjaarden, maar wel de Portugezen door naar de volgende ronde van het kampioenenbal.

Barça mag het na nieuwjaar proberen in de Europa League. Het zal het in de play-offs opnemen tegen Napoli. Een zware loting dus voor Xavi en co, die hun seizoen ongetwijfeld nog wat kleur willen geven in de tweede Europese competitie. Daarvoor zal er wel wat bij moeten komen. Diep voorin ontbreekt het bijvoorbeeld aan kwaliteit bij de Catalanen. Momenteel hebben ze daar enkel Luuk de Jong rondlopen, en die is in Camp Nou al grondig door de mand gevallen.

MILJOENEN VOOR CAVANI 

Hét gedroomde target voor Barcelona is ongetwijfeld Erling Haaland. Maar de Noor moet wel wat kosten, ook al kan hij voor een vastgelegd bedrag beschikken bij zijn huidige werkgever Dortmund. Ook zijn loon zal een serieuze hap uit het budget betekenen. Daarom zoekt Barça naar alternatieven. Edinson Cavani werd in die context volop genoemd door verschillende media. De Uruguayaan zou zelf ook niet weigerachtig staan tegenover een overgang naar Catalonië.

Volgens Argentijnse en Catalaanse media heeft de spits Boca Juniors wandelen gestuurd, omdat hij naar Barça zou willen. Zijn huidige club Manchester United zou hem niets in de weg leggen. Er zou voor Cavani een contract van 1,5 jaar klaarliggen. Hij zou 3,5 miljoen vangen voor het eerste half jaar, met mogelijk een miljoen aan bonussen. Daarna zou zijn loon verhoogd worden naar 4 miljoen, met mogelijke bonussen ter waarde van 1,5 miljoen.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Moet Barça dit doen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

15
15
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

126
126
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

37
37
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

172
172
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

906
906
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

872
872
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws