'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

129 stemmen
'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

Het seizoen van FC Barcelona verloopt niet echt op wieltjes. En dat is nog een understatement. In La Liga heeft de Catalaanse club hoegenaamd geen uitzicht op de Spaanse titel, en ook de Champions League draaide uit op een fiasco.


Barça werd in de groepsfase pas derde na een beslissende nederlaag op het veld van Bayern München. Directe concurrent Benfica won wel (van Dynamo Kiev) en eiste zo de tweede plek in de groep op. Barcelona werd als derde doorverwezen naar de Europa League, waar het in de play-offs gekoppeld werd aan Napoli. Een zware affiche dus voor de manschappen van Xavi.

Een van de trouwe troepen die nog altijd op post is in Camp Nou, is Gerard Piqué. De Spaanse verdediger is ondertussen 34 jaar oud en is niet echt betrouwbaar achterin dit seizoen. Verschillende Spaanse media denken dan ook dat de Catalaanse club Piqué na dit seizoen zal uitwuiven. SPORT veegt dat gerucht echter resoluut van tafel.

XAVI BLIJFT REKENEN OP MAATJE PIQUÉ  

De speler zelf zou zijn schoenen nog niet aan de haak willen hangen, stelt het Spaanse medium. Hij voelt zich nog goed bij FC Barcelona. Daarnaast heeft Xavi een grote inspraak in de toekomst van Piqué. De trainer en voormalige middenvelder zou volgens SPORT nog altijd plannen hebben met de meervoudige international, waarmee hij een uitstekende relatie onderhoudt. Het lijkt er dus op dat het verhaal van Piqué in Catalonië nog niet helemaal afgelopen is. Al zal hij de komende tijd samen met zijn ploegmaats zijn niveau wel moeten opkrikken. 


LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Behoort Piqué nog tot de top?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

100
100
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

81
81
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

75
75
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

36
36
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

37
37
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

117
117
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

114
114
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

446
446
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

161
161
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

322
322
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

958
958
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

949
949
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

456
456
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

836
836
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

572
572
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

597
597

Meer sportnieuws