'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

door
'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

Het seizoen van FC Barcelona verloopt niet echt op wieltjes. En dat is nog een understatement. In La Liga heeft de Catalaanse club hoegenaamd geen uitzicht op de Spaanse titel, en ook de Champions League draaide uit op een fiasco.


Barça werd in de groepsfase pas derde na een beslissende nederlaag op het veld van Bayern München. Directe concurrent Benfica won wel (van Dynamo Kiev) en eiste zo de tweede plek in de groep op. Barcelona werd als derde doorverwezen naar de Europa League, waar het in de play-offs gekoppeld werd aan Napoli. Een zware affiche dus voor de manschappen van Xavi.

Een van de trouwe troepen die nog altijd op post is in Camp Nou, is Gerard Piqué. De Spaanse verdediger is ondertussen 34 jaar oud en is niet echt betrouwbaar achterin dit seizoen. Verschillende Spaanse media denken dan ook dat de Catalaanse club Piqué na dit seizoen zal uitwuiven. SPORT veegt dat gerucht echter resoluut van tafel.

XAVI BLIJFT REKENEN OP MAATJE PIQUÉ  

De speler zelf zou zijn schoenen nog niet aan de haak willen hangen, stelt het Spaanse medium. Hij voelt zich nog goed bij FC Barcelona. Daarnaast heeft Xavi een grote inspraak in de toekomst van Piqué. De trainer en voormalige middenvelder zou volgens SPORT nog altijd plannen hebben met de meervoudige international, waarmee hij een uitstekende relatie onderhoudt. Het lijkt er dus op dat het verhaal van Piqué in Catalonië nog niet helemaal afgelopen is. Al zal hij de komende tijd samen met zijn ploegmaats zijn niveau wel moeten opkrikken. 


LEES OOK: Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Behoort Piqué nog tot de top?

Meest recent

Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

1
1
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

23
23
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

109
109
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

42
42
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

105
105
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

20
20
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

29
29
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

132
132
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

215
215
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

83
83
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

288
288
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

106
106
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

74
74
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

283
283
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

99
99
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

175
175
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

346
346
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

77
77
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

29
29
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

68
68
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

149
149
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

32
32
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

451
451

Meer sportnieuws