'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

door
'Xavi blijft rekenen op meubelstuk bij FC Barcelona'

Het seizoen van FC Barcelona verloopt niet echt op wieltjes. En dat is nog een understatement. In La Liga heeft de Catalaanse club hoegenaamd geen uitzicht op de Spaanse titel, en ook de Champions League draaide uit op een fiasco.


Barça werd in de groepsfase pas derde na een beslissende nederlaag op het veld van Bayern München. Directe concurrent Benfica won wel (van Dynamo Kiev) en eiste zo de tweede plek in de groep op. Barcelona werd als derde doorverwezen naar de Europa League, waar het in de play-offs gekoppeld werd aan Napoli. Een zware affiche dus voor de manschappen van Xavi.

Een van de trouwe troepen die nog altijd op post is in Camp Nou, is Gerard Piqué. De Spaanse verdediger is ondertussen 34 jaar oud en is niet echt betrouwbaar achterin dit seizoen. Verschillende Spaanse media denken dan ook dat de Catalaanse club Piqué na dit seizoen zal uitwuiven. SPORT veegt dat gerucht echter resoluut van tafel.

XAVI BLIJFT REKENEN OP MAATJE PIQUÉ  

De speler zelf zou zijn schoenen nog niet aan de haak willen hangen, stelt het Spaanse medium. Hij voelt zich nog goed bij FC Barcelona. Daarnaast heeft Xavi een grote inspraak in de toekomst van Piqué. De trainer en voormalige middenvelder zou volgens SPORT nog altijd plannen hebben met de meervoudige international, waarmee hij een uitstekende relatie onderhoudt. Het lijkt er dus op dat het verhaal van Piqué in Catalonië nog niet helemaal afgelopen is. Al zal hij de komende tijd samen met zijn ploegmaats zijn niveau wel moeten opkrikken. 


LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Behoort Piqué nog tot de top?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

12
12
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

103
103
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

70
70
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

115
115
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

84
84
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

360
360
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

391
391
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

36
36
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

304
304
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

147
147
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

194
194
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

168
168
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

368
368
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

495
495
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

131
131
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

111
111
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

69
69
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1724
1724
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

301
301
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

174
174
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

237
237

Meer sportnieuws