TU: 'Club Brugge wil toptalent, PSG denkt aan ruil Neymar'

door
TU: 'Club Brugge wil toptalent, PSG denkt aan ruil Neymar'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge toont interesse voor Orri Oskarsson van FC Kopenhagen. Dat meldt het Deense NordicBet. De zeventienjarige IJslander zou vijf miljoen euro plus bonussen moeten kosten. Oskarsson heeft bij Kopenhagen nog een contract tot midden 2024. Er zou wel zware concurrentie zijn voor Blauw-Zwart, van onder meer RB Leipzig, Ajax, Dortmund en Juventus.

Voor de verdediging denkt de landskampioen volgens Sportbladet aan Casper Widell van Helsingborgs. Club zou wel moeten afrekenen met concurrentie uit eigen land voor de 18-jarige centrale verdediger. Ook KRC Genk, AA Gent en RSC Anderlecht worden namelijk genoemd. Widell heeft nog een contract tot eind 2023 in Zweden.

RSC Anderlecht werd onlangs gelinkt aan Valentin Castellanos van New York Red Bulls. De Argentijn wordt echter ook gevolgd door Pep Guardiola, die zich lovend uitliet over de aanvaller. Daardoor lijkt de marktwaarde van de speler te gaan stijgen, waardoor Castellanos waarschijnlijk geen spek meer is voor de bek van Paars-Wit. Er worden bedragen genoemd van meer dan 10 miljoen euro.
 
BUITENLAND

PSG zou volgens El Nacional azen op de diensten van Barcelona-middenvelder Frenkie de Jong. De Franse club zou 50 miljoen euro over hebben voor de Nederlander, of een ruil op poten willen zetten met Neymar. De Braziliaan weegt zwaar op de loonlast in Parijs en met het vrijgekomen geld bij een ruil zou PSG een andere grote naam kunnen strikken. Het is wel zeer de vraag of Barça de Braziliaan kan terugnemen, omdat zijn loon niet van de poes is.

AC Milan zag onlangs Simon Kjaer voor de rest van het seizoen uitvallen. De Rossoneri zoeken een vervanger en zouden Sven Botman van Lille OSC willen halen volgens Gazzetta dello Sport. De Nederlandse verdediger zou tussen de 25-30 miljoen euro moeten kosten. Hij ligt nog tot midden 2025 vast in Noord-Frankrijk.

De Milanezen zouden bovendien - net als reeksgenoot Atalanta - graag Divock Origi halen in januari. Dat weet Calciomercato. Onze landgenoot liet zich de laatste tijd opmerken met enkele belangrijke doelpunten voor Liverpool, maar veel speelt hij niet in Engeland. In Italië zou de spits meer speelkansen kunnen krijgen.

FC Barcelona zoekt volop aanvallende versterking. Daarbij zou de Blaugrana volgens The Independent uitgekomen zijn bij Pierre-Emerick Aubameyang. Die verloor onlangs nog de aanvoerdersband bij Arsenal en zou op slechte voet leven met het clubbestuur. The Daily Telegraph meldt dat de Gabonees geen prioriteit zou zijn voor Barça. Hij is in januari namelijk onbeschikbaar door de Africa Cup en heeft ook een zwaar loon. Edinson Cavani wordt genoemd als alternatief.

SPORT weet dat Barça ook denkt aan een ruildeal met Internazionale. Daarbij zou de overbodige Luuk de Jong naar Milaan trekken. Alexis Sanchez, ex-Barcelona, zou de omgekeerde beweging maken. De Chileen zou in de Catalaanse hoofdstad meer aan spelen kunnen toekomen dan bij de Nerazzurri. De deal zou zo goed als rond zijn. Xavi moet enkel nog instemmen.

Barça zou bij Ajax dan weer Noussair Mazraoui wegplukken, weet SPORT. De rechtsachter zou weg willen en Barcelona als de ideale bestemming zien. Mazraoui zou niets kosten, want zijn contract loopt af in Amsterdam. Bij Ajax is hij een sterkhouder.

Real Madrid lijkt geneigd om Eden Hazard van de hand te doen. Bij een transfer zou de Koninklijke 30-40 procent willen terugverdienen van haar investering in onze landgenoot. Concreet zou dat een bedrag tussen de 34 en de 46 miljoen euro zijn. Franse bronnen melden alvast dat er interesse is van ex-club Lille OSC.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Zal Neymar terugkeren naar Barça?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

32
32
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

21
21
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

42
42
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

41
41
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

297
297
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

127
127
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

410
410
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

178
178
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

363
363
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

359
359
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

294
294
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

499
499
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

377
377
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

726
726

Meer sportnieuws