TU: 'Club Brugge wil toptalent, PSG denkt aan ruil Neymar'

door
TU: 'Club Brugge wil toptalent, PSG denkt aan ruil Neymar'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge toont interesse voor Orri Oskarsson van FC Kopenhagen. Dat meldt het Deense NordicBet. De zeventienjarige IJslander zou vijf miljoen euro plus bonussen moeten kosten. Oskarsson heeft bij Kopenhagen nog een contract tot midden 2024. Er zou wel zware concurrentie zijn voor Blauw-Zwart, van onder meer RB Leipzig, Ajax, Dortmund en Juventus.

Voor de verdediging denkt de landskampioen volgens Sportbladet aan Casper Widell van Helsingborgs. Club zou wel moeten afrekenen met concurrentie uit eigen land voor de 18-jarige centrale verdediger. Ook KRC Genk, AA Gent en RSC Anderlecht worden namelijk genoemd. Widell heeft nog een contract tot eind 2023 in Zweden.

RSC Anderlecht werd onlangs gelinkt aan Valentin Castellanos van New York Red Bulls. De Argentijn wordt echter ook gevolgd door Pep Guardiola, die zich lovend uitliet over de aanvaller. Daardoor lijkt de marktwaarde van de speler te gaan stijgen, waardoor Castellanos waarschijnlijk geen spek meer is voor de bek van Paars-Wit. Er worden bedragen genoemd van meer dan 10 miljoen euro.
 
BUITENLAND

PSG zou volgens El Nacional azen op de diensten van Barcelona-middenvelder Frenkie de Jong. De Franse club zou 50 miljoen euro over hebben voor de Nederlander, of een ruil op poten willen zetten met Neymar. De Braziliaan weegt zwaar op de loonlast in Parijs en met het vrijgekomen geld bij een ruil zou PSG een andere grote naam kunnen strikken. Het is wel zeer de vraag of Barça de Braziliaan kan terugnemen, omdat zijn loon niet van de poes is.

AC Milan zag onlangs Simon Kjaer voor de rest van het seizoen uitvallen. De Rossoneri zoeken een vervanger en zouden Sven Botman van Lille OSC willen halen volgens Gazzetta dello Sport. De Nederlandse verdediger zou tussen de 25-30 miljoen euro moeten kosten. Hij ligt nog tot midden 2025 vast in Noord-Frankrijk.

De Milanezen zouden bovendien - net als reeksgenoot Atalanta - graag Divock Origi halen in januari. Dat weet Calciomercato. Onze landgenoot liet zich de laatste tijd opmerken met enkele belangrijke doelpunten voor Liverpool, maar veel speelt hij niet in Engeland. In Italië zou de spits meer speelkansen kunnen krijgen.

FC Barcelona zoekt volop aanvallende versterking. Daarbij zou de Blaugrana volgens The Independent uitgekomen zijn bij Pierre-Emerick Aubameyang. Die verloor onlangs nog de aanvoerdersband bij Arsenal en zou op slechte voet leven met het clubbestuur. The Daily Telegraph meldt dat de Gabonees geen prioriteit zou zijn voor Barça. Hij is in januari namelijk onbeschikbaar door de Africa Cup en heeft ook een zwaar loon. Edinson Cavani wordt genoemd als alternatief.

SPORT weet dat Barça ook denkt aan een ruildeal met Internazionale. Daarbij zou de overbodige Luuk de Jong naar Milaan trekken. Alexis Sanchez, ex-Barcelona, zou de omgekeerde beweging maken. De Chileen zou in de Catalaanse hoofdstad meer aan spelen kunnen toekomen dan bij de Nerazzurri. De deal zou zo goed als rond zijn. Xavi moet enkel nog instemmen.

Barça zou bij Ajax dan weer Noussair Mazraoui wegplukken, weet SPORT. De rechtsachter zou weg willen en Barcelona als de ideale bestemming zien. Mazraoui zou niets kosten, want zijn contract loopt af in Amsterdam. Bij Ajax is hij een sterkhouder.

Real Madrid lijkt geneigd om Eden Hazard van de hand te doen. Bij een transfer zou de Koninklijke 30-40 procent willen terugverdienen van haar investering in onze landgenoot. Concreet zou dat een bedrag tussen de 34 en de 46 miljoen euro zijn. Franse bronnen melden alvast dat er interesse is van ex-club Lille OSC.

LEES OOK: Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Zal Neymar terugkeren naar Barça?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

19
19
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

106
106
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

39
39
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

42
42
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

291
291
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

86
86
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

146
146
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

127
127
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

553
553
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

386
386
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

526
526
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

241
241
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

225
225
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

230
230
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

235
235
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

81
81
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

679
679
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

520
520
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

301
301
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

513
513
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

750
750
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

444
444
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

451
451

Meer sportnieuws