Martinez verklapt toekomst Vermaelen

383
Martinez verklapt toekomst Vermaelen

De wegen van Thomas Vermaelen en zijn club Vissel Kobe scheiden. Dat raakte deze week bekend. Het contract van de Rode Duivel wordt niet verlengd in Japan. De ex-kapitein van Arsenal zal dus op zoek moeten gaan naar een nieuwe uitdaging.

De 36-jarige Vermaelen speelt sinds juli 2019 voor Vissel Kobe. Dat nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan vulde hij zijn prijzenkast met een beker en een supercup. Vermaelen was er in totaal goed voor 57 duels. Zijn naam werd al genoemd bij enkele Belgische clubs. Zo ziet Philippe Albert Vermaelen bijvoorbeeld als een opportuniteit voor landskampioen Club Brugge.

Waar Vermaelen uiteindelijk naartoe zal trekken, is nog niet bekend. Als de centrale verdediger zijn kansen op het WK in Qatar komende winter gaaf wil houden, dan zoekt hij het best een club waar hij veel speelgelegenheid zal krijgen. Roberto Martinez lijkt alvast te rekenen op de oude rot Vermaelen, die er ook op het afgelopen Europese Kampioenschap bij was onder de Spanjaard.

MARTINEZ LICHT TIPJE VAN DE SLUIER

Martinez was in zijn thuisland Spanje te gast in de radioshow La Pizarra de Quintana van Marca Radio. Onze bondscoach had het onder meer over Vermaelen, die we volgens hem heel snel aan de zijlijn mogen verwachten wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Nu is hij aan het overwegen, als hij zou stoppen, om de volgende dag meteen als trainer te beginnen", liet Martinez verstaan. Daarmee licht de oefenmeester al een tipje van de sluier over de toekomst van Vermaelen. Al weten we wel nog altijd niet bij welke club hij zijn carrière zal afsluiten.   

LEES OOK: Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

Zal Vermaelen een goede coach zijn?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

39
39
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

65
65
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

21
21
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

89
89
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

50
50
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

370
370
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws