Martinez verklapt toekomst Vermaelen

door
Martinez verklapt toekomst Vermaelen

De wegen van Thomas Vermaelen en zijn club Vissel Kobe scheiden. Dat raakte deze week bekend. Het contract van de Rode Duivel wordt niet verlengd in Japan. De ex-kapitein van Arsenal zal dus op zoek moeten gaan naar een nieuwe uitdaging.

De 36-jarige Vermaelen speelt sinds juli 2019 voor Vissel Kobe. Dat nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan vulde hij zijn prijzenkast met een beker en een supercup. Vermaelen was er in totaal goed voor 57 duels. Zijn naam werd al genoemd bij enkele Belgische clubs. Zo ziet Philippe Albert Vermaelen bijvoorbeeld als een opportuniteit voor landskampioen Club Brugge.

Waar Vermaelen uiteindelijk naartoe zal trekken, is nog niet bekend. Als de centrale verdediger zijn kansen op het WK in Qatar komende winter gaaf wil houden, dan zoekt hij het best een club waar hij veel speelgelegenheid zal krijgen. Roberto Martinez lijkt alvast te rekenen op de oude rot Vermaelen, die er ook op het afgelopen Europese Kampioenschap bij was onder de Spanjaard.

MARTINEZ LICHT TIPJE VAN DE SLUIER

Martinez was in zijn thuisland Spanje te gast in de radioshow La Pizarra de Quintana van Marca Radio. Onze bondscoach had het onder meer over Vermaelen, die we volgens hem heel snel aan de zijlijn mogen verwachten wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Nu is hij aan het overwegen, als hij zou stoppen, om de volgende dag meteen als trainer te beginnen", liet Martinez verstaan. Daarmee licht de oefenmeester al een tipje van de sluier over de toekomst van Vermaelen. Al weten we wel nog altijd niet bij welke club hij zijn carrière zal afsluiten.   

LEES OOK: Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Zal Vermaelen een goede coach zijn?

Meest recent

Club Brugge-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

0
0
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

4
4
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

127
127
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

88
88
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

278
278
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

233
233
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

230
230
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

394
394
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

477
477
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

247
247
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

213
213
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

275
275
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

142
142
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

296
296
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

211
211
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

289
289
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

315
315
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

307
307
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

399
399
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

362
362
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

64
64

Meer sportnieuws