Martinez verklapt toekomst Vermaelen

383 stemmen
Martinez verklapt toekomst Vermaelen

De wegen van Thomas Vermaelen en zijn club Vissel Kobe scheiden. Dat raakte deze week bekend. Het contract van de Rode Duivel wordt niet verlengd in Japan. De ex-kapitein van Arsenal zal dus op zoek moeten gaan naar een nieuwe uitdaging.

De 36-jarige Vermaelen speelt sinds juli 2019 voor Vissel Kobe. Dat nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan vulde hij zijn prijzenkast met een beker en een supercup. Vermaelen was er in totaal goed voor 57 duels. Zijn naam werd al genoemd bij enkele Belgische clubs. Zo ziet Philippe Albert Vermaelen bijvoorbeeld als een opportuniteit voor landskampioen Club Brugge.

Waar Vermaelen uiteindelijk naartoe zal trekken, is nog niet bekend. Als de centrale verdediger zijn kansen op het WK in Qatar komende winter gaaf wil houden, dan zoekt hij het best een club waar hij veel speelgelegenheid zal krijgen. Roberto Martinez lijkt alvast te rekenen op de oude rot Vermaelen, die er ook op het afgelopen Europese Kampioenschap bij was onder de Spanjaard.

MARTINEZ LICHT TIPJE VAN DE SLUIER

Martinez was in zijn thuisland Spanje te gast in de radioshow La Pizarra de Quintana van Marca Radio. Onze bondscoach had het onder meer over Vermaelen, die we volgens hem heel snel aan de zijlijn mogen verwachten wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Nu is hij aan het overwegen, als hij zou stoppen, om de volgende dag meteen als trainer te beginnen", liet Martinez verstaan. Daarmee licht de oefenmeester al een tipje van de sluier over de toekomst van Vermaelen. Al weten we wel nog altijd niet bij welke club hij zijn carrière zal afsluiten.   

LEES OOK: De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Zal Vermaelen een goede coach zijn?

Meest recent

'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

97
97
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

169
169
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

97
97
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

84
84
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

312
312
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

208
208
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

247
247
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

48
48
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

105
105
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

162
162
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

238
238
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

327
327
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

426
426
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

550
550
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

467
467
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

185
185
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

137
137
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

741
741
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

297
297
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

741
741
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

643
643
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

159
159
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

828
828
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

524
524

Meer sportnieuws