Martinez verklapt toekomst Vermaelen

door
Martinez verklapt toekomst Vermaelen

De wegen van Thomas Vermaelen en zijn club Vissel Kobe scheiden. Dat raakte deze week bekend. Het contract van de Rode Duivel wordt niet verlengd in Japan. De ex-kapitein van Arsenal zal dus op zoek moeten gaan naar een nieuwe uitdaging.

De 36-jarige Vermaelen speelt sinds juli 2019 voor Vissel Kobe. Dat nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan vulde hij zijn prijzenkast met een beker en een supercup. Vermaelen was er in totaal goed voor 57 duels. Zijn naam werd al genoemd bij enkele Belgische clubs. Zo ziet Philippe Albert Vermaelen bijvoorbeeld als een opportuniteit voor landskampioen Club Brugge.

Waar Vermaelen uiteindelijk naartoe zal trekken, is nog niet bekend. Als de centrale verdediger zijn kansen op het WK in Qatar komende winter gaaf wil houden, dan zoekt hij het best een club waar hij veel speelgelegenheid zal krijgen. Roberto Martinez lijkt alvast te rekenen op de oude rot Vermaelen, die er ook op het afgelopen Europese Kampioenschap bij was onder de Spanjaard.

MARTINEZ LICHT TIPJE VAN DE SLUIER

Martinez was in zijn thuisland Spanje te gast in de radioshow La Pizarra de Quintana van Marca Radio. Onze bondscoach had het onder meer over Vermaelen, die we volgens hem heel snel aan de zijlijn mogen verwachten wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Nu is hij aan het overwegen, als hij zou stoppen, om de volgende dag meteen als trainer te beginnen", liet Martinez verstaan. Daarmee licht de oefenmeester al een tipje van de sluier over de toekomst van Vermaelen. Al weten we wel nog altijd niet bij welke club hij zijn carrière zal afsluiten.   

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Zal Vermaelen een goede coach zijn?

Meest recent

'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

18
18
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

9
9
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

6
6
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

57
57
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

18
18
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

118
118
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

238
238
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

65
65
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

111
111
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

80
80
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

88
88
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

283
283
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

120
120
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

109
109
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

72
72
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

496
496
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

244
244
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

27
27
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

604
604
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

408
408
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

90
90
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

362
362
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

454
454
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

110
110

Meer sportnieuws