Martinez verklapt toekomst Vermaelen

door
Martinez verklapt toekomst Vermaelen

De wegen van Thomas Vermaelen en zijn club Vissel Kobe scheiden. Dat raakte deze week bekend. Het contract van de Rode Duivel wordt niet verlengd in Japan. De ex-kapitein van Arsenal zal dus op zoek moeten gaan naar een nieuwe uitdaging.

De 36-jarige Vermaelen speelt sinds juli 2019 voor Vissel Kobe. Dat nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan vulde hij zijn prijzenkast met een beker en een supercup. Vermaelen was er in totaal goed voor 57 duels. Zijn naam werd al genoemd bij enkele Belgische clubs. Zo ziet Philippe Albert Vermaelen bijvoorbeeld als een opportuniteit voor landskampioen Club Brugge.

Waar Vermaelen uiteindelijk naartoe zal trekken, is nog niet bekend. Als de centrale verdediger zijn kansen op het WK in Qatar komende winter gaaf wil houden, dan zoekt hij het best een club waar hij veel speelgelegenheid zal krijgen. Roberto Martinez lijkt alvast te rekenen op de oude rot Vermaelen, die er ook op het afgelopen Europese Kampioenschap bij was onder de Spanjaard.

MARTINEZ LICHT TIPJE VAN DE SLUIER

Martinez was in zijn thuisland Spanje te gast in de radioshow La Pizarra de Quintana van Marca Radio. Onze bondscoach had het onder meer over Vermaelen, die we volgens hem heel snel aan de zijlijn mogen verwachten wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Nu is hij aan het overwegen, als hij zou stoppen, om de volgende dag meteen als trainer te beginnen", liet Martinez verstaan. Daarmee licht de oefenmeester al een tipje van de sluier over de toekomst van Vermaelen. Al weten we wel nog altijd niet bij welke club hij zijn carrière zal afsluiten.   

LEES OOK: ‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Zal Vermaelen een goede coach zijn?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

25
25
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

25
25
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

52
52
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

29
29
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

130
130
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

179
179
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

568
568
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

200
200
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

729
729
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

690
690
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws