Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

door
Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

Jack Hendry groeide in mum van tijd uit tot een vaste titularis, en ook Stanley Nsoki komt langzaam maar zeker weer boven water. Voor het overige beleefde Club Brugge echter nog maar weinig plezier aan haar vele zomertransfers. Twee nieuwkomers kwamen zelfs nog geen enkele keer in actie.


Een van hen is uiteraard Owen Otasowie, wiens aanpassingsproblemen naar verluidt stilaan wel achter de rug zouden zijn. De andere is Ruben Providence. De 20-jarige Fransman werd op huurbasis overgenomen van AS Roma en moest Philippe Clement op de flank van meer wisselmogelijkheden voorzien, maar viel meteen na zijn aankomst uit met een zware blessure aan de voet en moest daarom direct onder het mes. Zijn revalidatie zit nu in de laatste fase, al lijkt aansluiten bij de groep nog niet voor meteen.

In gesprek met Het Nieuwsblad kwam Clement nu met een opvallende onthulling omtrent de winger op de proppen. Hij zou namelijk al licht geblesseerd zijn aangekomen in Westkapelle, maar in alle talen gezwegen hebben over die hinder. "Dat heeft hij toen niet gezegd. Hij wou zich te graag tonen. Maar we zagen wel dat het te snel ging voor hem, hopelijk omdat hij last had. Daarna kwam die zware blessure aan zijn voet", aldus Clement, die omwille van die redenen nog geen inschatting durft maken over zijn potentieel.

WEINIG WINGERS
Afwachten dus of Providence na nieuwjaar nog een meerwaarde kan blijken voor Blauw-Zwart, dat ondanks de inspanningen van afgelopen zomer niet dik zit qua opties op de flanken. Kamal Sowah valt voorlopig tegen, José Izquierdo is nog niet volledig klaar en Antonio Nusa te jong. Net als die laatste zal Providence aanvankelijk aansluiten bij Club NXT, van waar Cisse Sandra de voorbije weken overgeheveld werd om het gat te vullen. Na de winterstop komt er met Tajon Buchanan wel een direct inzetbare winger bij. 

LEES OOK: Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
60

Denkt u dat Providence ooit nog in actie komt voor Club?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

43
43
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

22
22
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

36
36
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

323
323
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

499
499
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

226
226
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

81
81
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

89
89
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

358
358
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

150
150
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

236
236
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

253
253
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

440
440
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

186
186
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

546
546
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

114
114
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

288
288
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

161
161
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws