Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

door
Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

Jack Hendry groeide in mum van tijd uit tot een vaste titularis, en ook Stanley Nsoki komt langzaam maar zeker weer boven water. Voor het overige beleefde Club Brugge echter nog maar weinig plezier aan haar vele zomertransfers. Twee nieuwkomers kwamen zelfs nog geen enkele keer in actie.


Een van hen is uiteraard Owen Otasowie, wiens aanpassingsproblemen naar verluidt stilaan wel achter de rug zouden zijn. De andere is Ruben Providence. De 20-jarige Fransman werd op huurbasis overgenomen van AS Roma en moest Philippe Clement op de flank van meer wisselmogelijkheden voorzien, maar viel meteen na zijn aankomst uit met een zware blessure aan de voet en moest daarom direct onder het mes. Zijn revalidatie zit nu in de laatste fase, al lijkt aansluiten bij de groep nog niet voor meteen.

In gesprek met Het Nieuwsblad kwam Clement nu met een opvallende onthulling omtrent de winger op de proppen. Hij zou namelijk al licht geblesseerd zijn aangekomen in Westkapelle, maar in alle talen gezwegen hebben over die hinder. "Dat heeft hij toen niet gezegd. Hij wou zich te graag tonen. Maar we zagen wel dat het te snel ging voor hem, hopelijk omdat hij last had. Daarna kwam die zware blessure aan zijn voet", aldus Clement, die omwille van die redenen nog geen inschatting durft maken over zijn potentieel.

WEINIG WINGERS
Afwachten dus of Providence na nieuwjaar nog een meerwaarde kan blijken voor Blauw-Zwart, dat ondanks de inspanningen van afgelopen zomer niet dik zit qua opties op de flanken. Kamal Sowah valt voorlopig tegen, José Izquierdo is nog niet volledig klaar en Antonio Nusa te jong. Net als die laatste zal Providence aanvankelijk aansluiten bij Club NXT, van waar Cisse Sandra de voorbije weken overgeheveld werd om het gat te vullen. Na de winterstop komt er met Tajon Buchanan wel een direct inzetbare winger bij. 

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Denkt u dat Providence ooit nog in actie komt voor Club?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

21
21
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

91
91
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

115
115
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

200
200
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

190
190
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

55
55
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

87
87
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

354
354
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

182
182
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

327
327
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

921
921
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

299
299
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

225
225
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

222
222
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

369
369
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws