Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

door
Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

Jack Hendry groeide in mum van tijd uit tot een vaste titularis, en ook Stanley Nsoki komt langzaam maar zeker weer boven water. Voor het overige beleefde Club Brugge echter nog maar weinig plezier aan haar vele zomertransfers. Twee nieuwkomers kwamen zelfs nog geen enkele keer in actie.


Een van hen is uiteraard Owen Otasowie, wiens aanpassingsproblemen naar verluidt stilaan wel achter de rug zouden zijn. De andere is Ruben Providence. De 20-jarige Fransman werd op huurbasis overgenomen van AS Roma en moest Philippe Clement op de flank van meer wisselmogelijkheden voorzien, maar viel meteen na zijn aankomst uit met een zware blessure aan de voet en moest daarom direct onder het mes. Zijn revalidatie zit nu in de laatste fase, al lijkt aansluiten bij de groep nog niet voor meteen.

In gesprek met Het Nieuwsblad kwam Clement nu met een opvallende onthulling omtrent de winger op de proppen. Hij zou namelijk al licht geblesseerd zijn aangekomen in Westkapelle, maar in alle talen gezwegen hebben over die hinder. "Dat heeft hij toen niet gezegd. Hij wou zich te graag tonen. Maar we zagen wel dat het te snel ging voor hem, hopelijk omdat hij last had. Daarna kwam die zware blessure aan zijn voet", aldus Clement, die omwille van die redenen nog geen inschatting durft maken over zijn potentieel.

WEINIG WINGERS
Afwachten dus of Providence na nieuwjaar nog een meerwaarde kan blijken voor Blauw-Zwart, dat ondanks de inspanningen van afgelopen zomer niet dik zit qua opties op de flanken. Kamal Sowah valt voorlopig tegen, José Izquierdo is nog niet volledig klaar en Antonio Nusa te jong. Net als die laatste zal Providence aanvankelijk aansluiten bij Club NXT, van waar Cisse Sandra de voorbije weken overgeheveld werd om het gat te vullen. Na de winterstop komt er met Tajon Buchanan wel een direct inzetbare winger bij. 

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Denkt u dat Providence ooit nog in actie komt voor Club?

Meest recent

'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

18
18
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

28
28
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

18
18
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

135
135
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

107
107
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

413
413
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

50
50
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

114
114
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

346
346
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

285
285
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

163
163
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

158
158
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

135
135
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

98
98
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

435
435
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

87
87
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

344
344
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

138
138
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

859
859
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

452
452
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

130
130
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

567
567
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

737
737
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1068
1068

Meer sportnieuws