Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

door
Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

Jack Hendry groeide in mum van tijd uit tot een vaste titularis, en ook Stanley Nsoki komt langzaam maar zeker weer boven water. Voor het overige beleefde Club Brugge echter nog maar weinig plezier aan haar vele zomertransfers. Twee nieuwkomers kwamen zelfs nog geen enkele keer in actie.


Een van hen is uiteraard Owen Otasowie, wiens aanpassingsproblemen naar verluidt stilaan wel achter de rug zouden zijn. De andere is Ruben Providence. De 20-jarige Fransman werd op huurbasis overgenomen van AS Roma en moest Philippe Clement op de flank van meer wisselmogelijkheden voorzien, maar viel meteen na zijn aankomst uit met een zware blessure aan de voet en moest daarom direct onder het mes. Zijn revalidatie zit nu in de laatste fase, al lijkt aansluiten bij de groep nog niet voor meteen.

In gesprek met Het Nieuwsblad kwam Clement nu met een opvallende onthulling omtrent de winger op de proppen. Hij zou namelijk al licht geblesseerd zijn aangekomen in Westkapelle, maar in alle talen gezwegen hebben over die hinder. "Dat heeft hij toen niet gezegd. Hij wou zich te graag tonen. Maar we zagen wel dat het te snel ging voor hem, hopelijk omdat hij last had. Daarna kwam die zware blessure aan zijn voet", aldus Clement, die omwille van die redenen nog geen inschatting durft maken over zijn potentieel.

WEINIG WINGERS
Afwachten dus of Providence na nieuwjaar nog een meerwaarde kan blijken voor Blauw-Zwart, dat ondanks de inspanningen van afgelopen zomer niet dik zit qua opties op de flanken. Kamal Sowah valt voorlopig tegen, José Izquierdo is nog niet volledig klaar en Antonio Nusa te jong. Net als die laatste zal Providence aanvankelijk aansluiten bij Club NXT, van waar Cisse Sandra de voorbije weken overgeheveld werd om het gat te vullen. Na de winterstop komt er met Tajon Buchanan wel een direct inzetbare winger bij. 

LEES OOK: Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Denkt u dat Providence ooit nog in actie komt voor Club?

Meest recent

Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

43
43
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

26
26
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

223
223
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

188
188
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

12
12
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

171
171
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

492
492
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

248
248
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

251
251
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

183
183
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

225
225
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

85
85
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

518
518
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

487
487
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

113
113
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

435
435
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

554
554
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

275
275
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

307
307
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

524
524
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

519
519
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

297
297
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

302
302
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

325
325

Meer sportnieuws