Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

351 stemmen
Club Brugge-flop nam Clement stevig beet

Jack Hendry groeide in mum van tijd uit tot een vaste titularis, en ook Stanley Nsoki komt langzaam maar zeker weer boven water. Voor het overige beleefde Club Brugge echter nog maar weinig plezier aan haar vele zomertransfers. Twee nieuwkomers kwamen zelfs nog geen enkele keer in actie.


Een van hen is uiteraard Owen Otasowie, wiens aanpassingsproblemen naar verluidt stilaan wel achter de rug zouden zijn. De andere is Ruben Providence. De 20-jarige Fransman werd op huurbasis overgenomen van AS Roma en moest Philippe Clement op de flank van meer wisselmogelijkheden voorzien, maar viel meteen na zijn aankomst uit met een zware blessure aan de voet en moest daarom direct onder het mes. Zijn revalidatie zit nu in de laatste fase, al lijkt aansluiten bij de groep nog niet voor meteen.

In gesprek met Het Nieuwsblad kwam Clement nu met een opvallende onthulling omtrent de winger op de proppen. Hij zou namelijk al licht geblesseerd zijn aangekomen in Westkapelle, maar in alle talen gezwegen hebben over die hinder. "Dat heeft hij toen niet gezegd. Hij wou zich te graag tonen. Maar we zagen wel dat het te snel ging voor hem, hopelijk omdat hij last had. Daarna kwam die zware blessure aan zijn voet", aldus Clement, die omwille van die redenen nog geen inschatting durft maken over zijn potentieel.

WEINIG WINGERS
Afwachten dus of Providence na nieuwjaar nog een meerwaarde kan blijken voor Blauw-Zwart, dat ondanks de inspanningen van afgelopen zomer niet dik zit qua opties op de flanken. Kamal Sowah valt voorlopig tegen, José Izquierdo is nog niet volledig klaar en Antonio Nusa te jong. Net als die laatste zal Providence aanvankelijk aansluiten bij Club NXT, van waar Cisse Sandra de voorbije weken overgeheveld werd om het gat te vullen. Na de winterstop komt er met Tajon Buchanan wel een direct inzetbare winger bij. 

LEES OOK: Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

🚀

Denkt u dat Providence ooit nog in actie komt voor Club?

Meest recent

'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

15
15
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

23
23
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

330
330
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

115
115
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

48
48
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

71
71
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

301
301
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

429
429
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

291
291
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

565
565
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

200
200
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

33
33
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

290
290
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

104
104
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

77
77
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

59
59
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

441
441
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

223
223
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

278
278
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

132
132
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

170
170
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

488
488
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

272
272
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

243
243

Meer sportnieuws