'Barça gaat in winter vol voor topspits'

door
'Barça gaat in winter vol voor topspits'

FC Barcelona kent voorlopig een horrorseizoen. In La Liga loopt het vierkant met een voorlopige achtste plaats, en in de Champions League is het verhaal al over en uit. Het is duidelijk dat er versterking nodig is in Camp Nou en het best zo snel mogelijk.


Het goede nieuws voor de Catalaanse topclub is dat de wintermercato voor de deur staat. Verschillende posities in het elftal kunnen versterking gebruiken, zoals die van centrumspits. Barça beschikt momenteel bijvoorbeeld niet over een aanvaller die de ballen er met zijn ogen dicht inlegt. Sergio Agüero had die rol op zich kunnen nemen, maar de Argentijn sukkelt met hartproblemen en moet mogelijk een punt zetten achter zijn carrière.

Rest er dan nog Luuk de Jong in de punt van de aanval. De Nederlander wordt gehuurd van reeksgenoot Sevilla, maar komt voor het allerhoogste niveau duidelijk tekort. Met één goal in elf wedstrijden legt de Jong maar magere statistieken voor. Barça zou naar verluidt afwillen van de Jong. Dat is echter tegen de zin van Sevilla, dat wil dat hij zijn huurtcontract in Catalonië - tot medio 2022 - uitdoet. Dringend tijd voor Joan Laporta en co om dus in gang te schieten en een scorende topaanvaller naar Camp Nou te brengen.

EL MATADOR NAAR BARÇA?

Volgens SPORT bewandelt FC Barcelona de piste Edinson Cavani. De Uruguayaan staat momenteel nog onder contract bij Manchester United en sukkelt dit seizoen met een hamstringblessure. Barça wacht af hoe die blessure evolueert. Op dit moment zou El Matador al aan de beterhand zijn. De Catalaanse topclub neemt een voorzichtige houding aan. Aan de komst van Cavani zal immers een zwaar loon vasthangen en bovendien is hij al op leeftijd. Barça zou er zeker van willen zijn dat de scherpschutter kan spelen. Ook zal Manchester United moeten willen meewerken aan een transfer.



 

Is Cavani de juiste spits voor Barça?

Meest recent

Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

17
17
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

14
14
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

63
63
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

36
36
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

46
46
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

28
28
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

75
75
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

132
132
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

41
41
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

323
323
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

58
58
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

207
207
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

80
80
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

107
107
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

89
89
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

65
65
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

352
352
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

318
318
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

283
283
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

319
319

Meer sportnieuws