'Barça gaat in winter vol voor topspits'

door
'Barça gaat in winter vol voor topspits'

FC Barcelona kent voorlopig een horrorseizoen. In La Liga loopt het vierkant met een voorlopige achtste plaats, en in de Champions League is het verhaal al over en uit. Het is duidelijk dat er versterking nodig is in Camp Nou en het best zo snel mogelijk.


Het goede nieuws voor de Catalaanse topclub is dat de wintermercato voor de deur staat. Verschillende posities in het elftal kunnen versterking gebruiken, zoals die van centrumspits. Barça beschikt momenteel bijvoorbeeld niet over een aanvaller die de ballen er met zijn ogen dicht inlegt. Sergio Agüero had die rol op zich kunnen nemen, maar de Argentijn sukkelt met hartproblemen en moet mogelijk een punt zetten achter zijn carrière.

Rest er dan nog Luuk de Jong in de punt van de aanval. De Nederlander wordt gehuurd van reeksgenoot Sevilla, maar komt voor het allerhoogste niveau duidelijk tekort. Met één goal in elf wedstrijden legt de Jong maar magere statistieken voor. Barça zou naar verluidt afwillen van de Jong. Dat is echter tegen de zin van Sevilla, dat wil dat hij zijn huurtcontract in Catalonië - tot medio 2022 - uitdoet. Dringend tijd voor Joan Laporta en co om dus in gang te schieten en een scorende topaanvaller naar Camp Nou te brengen.

EL MATADOR NAAR BARÇA?

Volgens SPORT bewandelt FC Barcelona de piste Edinson Cavani. De Uruguayaan staat momenteel nog onder contract bij Manchester United en sukkelt dit seizoen met een hamstringblessure. Barça wacht af hoe die blessure evolueert. Op dit moment zou El Matador al aan de beterhand zijn. De Catalaanse topclub neemt een voorzichtige houding aan. Aan de komst van Cavani zal immers een zwaar loon vasthangen en bovendien is hij al op leeftijd. Barça zou er zeker van willen zijn dat de scherpschutter kan spelen. Ook zal Manchester United moeten willen meewerken aan een transfer.



 

POLL: Is Cavani de juiste spits voor Barça?

Meest recent

Hayen verschaft update: Club Brugge-duo in de lappenmand?

Na de fraaie Europese campagne sleepte Club Brugge met de beker nu ook een eerste prijs in de wacht. ...

29
29
Hasi vloekt: einde seizoen voor revelatie Anderlecht

Nadat het tevergeefs all-in ging voor de beker staat er de komende weken nog maar weinig op het spel ...

90
90
KAA Gent glundert: 'Fofana op weg naar monstermove'

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

63
63
Onrust bij Cercle: De Wulf stuit op opvallend obstakel

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

39
39
“Bayat staat op hetzelfde niveau als Vincent Mannaert”

Sporting Charleroi lijkt goed op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Europees voetbal is nog lang ...

24
24
John van den Brom woest: “Als oud vuil aan de kant!”

John van den Brom heeft in België een verleden als hoofdtrainer bij RSC Anderlecht en KRC Genk, ...

60
60
Lionel Messi achterna: Lamine Yamal verrast iedereen

Lamine Yamal is nog maar 17 jaar, maar de Spaanse buitenspeler is al één van de ...

27
27
Ulderink schenkt klare wijn over terugkeer Alderweireld

Net zoals Jan Vertonghen kampt ook Toby Alderweireld tegen het einde van zijn carrière met ...

61
61
Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

80
80
Bekerfinale bezorgt Anderlecht enorme Vertonghen-klap

Jan Vertonghen kampt al heel het seizoen met blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

224
224
Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

97
97
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor ...

107
107
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

30
30
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

179
179
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

428
428
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

71
71
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

236
236
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

122
122

Meer sportnieuws