'Barça gaat in winter vol voor topspits'

173 stemmen
'Barça gaat in winter vol voor topspits'

FC Barcelona kent voorlopig een horrorseizoen. In La Liga loopt het vierkant met een voorlopige achtste plaats, en in de Champions League is het verhaal al over en uit. Het is duidelijk dat er versterking nodig is in Camp Nou en het best zo snel mogelijk.


Het goede nieuws voor de Catalaanse topclub is dat de wintermercato voor de deur staat. Verschillende posities in het elftal kunnen versterking gebruiken, zoals die van centrumspits. Barça beschikt momenteel bijvoorbeeld niet over een aanvaller die de ballen er met zijn ogen dicht inlegt. Sergio Agüero had die rol op zich kunnen nemen, maar de Argentijn sukkelt met hartproblemen en moet mogelijk een punt zetten achter zijn carrière.

Rest er dan nog Luuk de Jong in de punt van de aanval. De Nederlander wordt gehuurd van reeksgenoot Sevilla, maar komt voor het allerhoogste niveau duidelijk tekort. Met één goal in elf wedstrijden legt de Jong maar magere statistieken voor. Barça zou naar verluidt afwillen van de Jong. Dat is echter tegen de zin van Sevilla, dat wil dat hij zijn huurtcontract in Catalonië - tot medio 2022 - uitdoet. Dringend tijd voor Joan Laporta en co om dus in gang te schieten en een scorende topaanvaller naar Camp Nou te brengen.

EL MATADOR NAAR BARÇA?

Volgens SPORT bewandelt FC Barcelona de piste Edinson Cavani. De Uruguayaan staat momenteel nog onder contract bij Manchester United en sukkelt dit seizoen met een hamstringblessure. Barça wacht af hoe die blessure evolueert. Op dit moment zou El Matador al aan de beterhand zijn. De Catalaanse topclub neemt een voorzichtige houding aan. Aan de komst van Cavani zal immers een zwaar loon vasthangen en bovendien is hij al op leeftijd. Barça zou er zeker van willen zijn dat de scherpschutter kan spelen. Ook zal Manchester United moeten willen meewerken aan een transfer.



 

🚀

Is Cavani de juiste spits voor Barça?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

36
36
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

38
38
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

279
279
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

46
46
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

27
27
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

193
193
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

139
139
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

352
352
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

308
308
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

169
169
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

159
159
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

55
55
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

77
77
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

316
316
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

449
449

Meer sportnieuws