Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

331 stemmen
Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

Michel Vlap kreeg in de voorbereiding op dit seizoen een nieuwe kans om zich in de gunst van Vincent Kompany te spelen, nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd was aan Arminia Bielefeld. Maar de Nederlander kon die kans niet grijpen en kwam opnieuw niet in de plannen voor, waarop hij in augustus opnieuw tijdelijk vertrok. Deze keer gaf FC Twente hem een kans.


Maar ook daar heeft Vlap de verwachtingen nog niet echt kunnen inlossen. Hij is in Enschede vrijwel altijd titularis, met tot dusver veertien basisplaatsen en twee invalbeurten. Maar de statistieken van de 24-jarige offensieve middenvelder vallen toch wat tegen, want hij was tot dusver slechts goed voor drie doelpunten en één assist.

Vlap heeft echter een verklaring klaar voor die mindere prestaties. "Bij Bielefeld en Anderlecht heb ik in de voorbije periode heel weinig minuten gemaakt en vergeet niet dat ik bij Twente halverwege de voorbereiding pas ben binnengekomen. Dat merk je in het begin", vertelt hij aan TC Tubantia. "Bovendien heb ik ook nog corona gehad. Je moet optrainen en dat gaat niet in drie duels. Daarom zat ik vaak na een uur spelen met mijn been omhoog op de grond met kramp."

DERDE KANS?
Vlap stelt nu wel stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien en dus heeft hij nog een half seizoen bij Twente om dat ook te bewijzen. De Nederlander kan er zich in de kijker spelen om volgende zomer een derde kans bij Paars-Wit te krijgen. Vlap heeft in het Lotto Park immers nog een contract tot 2024 en Twente beschikt niet over een aankoopoptie, dus keert hij na dit seizoen sowieso terug.

LEES OOK: Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

Zal hij nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

18
18
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

203
203
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

312
312
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws