Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

331 stemmen
Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

Michel Vlap kreeg in de voorbereiding op dit seizoen een nieuwe kans om zich in de gunst van Vincent Kompany te spelen, nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd was aan Arminia Bielefeld. Maar de Nederlander kon die kans niet grijpen en kwam opnieuw niet in de plannen voor, waarop hij in augustus opnieuw tijdelijk vertrok. Deze keer gaf FC Twente hem een kans.


Maar ook daar heeft Vlap de verwachtingen nog niet echt kunnen inlossen. Hij is in Enschede vrijwel altijd titularis, met tot dusver veertien basisplaatsen en twee invalbeurten. Maar de statistieken van de 24-jarige offensieve middenvelder vallen toch wat tegen, want hij was tot dusver slechts goed voor drie doelpunten en één assist.

Vlap heeft echter een verklaring klaar voor die mindere prestaties. "Bij Bielefeld en Anderlecht heb ik in de voorbije periode heel weinig minuten gemaakt en vergeet niet dat ik bij Twente halverwege de voorbereiding pas ben binnengekomen. Dat merk je in het begin", vertelt hij aan TC Tubantia. "Bovendien heb ik ook nog corona gehad. Je moet optrainen en dat gaat niet in drie duels. Daarom zat ik vaak na een uur spelen met mijn been omhoog op de grond met kramp."

DERDE KANS?
Vlap stelt nu wel stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien en dus heeft hij nog een half seizoen bij Twente om dat ook te bewijzen. De Nederlander kan er zich in de kijker spelen om volgende zomer een derde kans bij Paars-Wit te krijgen. Vlap heeft in het Lotto Park immers nog een contract tot 2024 en Twente beschikt niet over een aankoopoptie, dus keert hij na dit seizoen sowieso terug.

LEES OOK: 'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Zal hij nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

44
44
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

97
97
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

130
130
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

137
137
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

12
12
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

88
88
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

118
118
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

584
584
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

178
178
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

369
369
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

334
334
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

815
815
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

533
533
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

747
747
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

866
866
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

384
384

Meer sportnieuws