Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

door
Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

Michel Vlap kreeg in de voorbereiding op dit seizoen een nieuwe kans om zich in de gunst van Vincent Kompany te spelen, nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd was aan Arminia Bielefeld. Maar de Nederlander kon die kans niet grijpen en kwam opnieuw niet in de plannen voor, waarop hij in augustus opnieuw tijdelijk vertrok. Deze keer gaf FC Twente hem een kans.


Maar ook daar heeft Vlap de verwachtingen nog niet echt kunnen inlossen. Hij is in Enschede vrijwel altijd titularis, met tot dusver veertien basisplaatsen en twee invalbeurten. Maar de statistieken van de 24-jarige offensieve middenvelder vallen toch wat tegen, want hij was tot dusver slechts goed voor drie doelpunten en één assist.

Vlap heeft echter een verklaring klaar voor die mindere prestaties. "Bij Bielefeld en Anderlecht heb ik in de voorbije periode heel weinig minuten gemaakt en vergeet niet dat ik bij Twente halverwege de voorbereiding pas ben binnengekomen. Dat merk je in het begin", vertelt hij aan TC Tubantia. "Bovendien heb ik ook nog corona gehad. Je moet optrainen en dat gaat niet in drie duels. Daarom zat ik vaak na een uur spelen met mijn been omhoog op de grond met kramp."

DERDE KANS?
Vlap stelt nu wel stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien en dus heeft hij nog een half seizoen bij Twente om dat ook te bewijzen. De Nederlander kan er zich in de kijker spelen om volgende zomer een derde kans bij Paars-Wit te krijgen. Vlap heeft in het Lotto Park immers nog een contract tot 2024 en Twente beschikt niet over een aankoopoptie, dus keert hij na dit seizoen sowieso terug.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Zal hij nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

32
32
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

33
33
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

130
130
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

209
209
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

49
49
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

298
298
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

109
109
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

736
736
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

654
654
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

228
228
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

180
180
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

576
576
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

563
563
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws