Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

door
Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

Michel Vlap kreeg in de voorbereiding op dit seizoen een nieuwe kans om zich in de gunst van Vincent Kompany te spelen, nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd was aan Arminia Bielefeld. Maar de Nederlander kon die kans niet grijpen en kwam opnieuw niet in de plannen voor, waarop hij in augustus opnieuw tijdelijk vertrok. Deze keer gaf FC Twente hem een kans.


Maar ook daar heeft Vlap de verwachtingen nog niet echt kunnen inlossen. Hij is in Enschede vrijwel altijd titularis, met tot dusver veertien basisplaatsen en twee invalbeurten. Maar de statistieken van de 24-jarige offensieve middenvelder vallen toch wat tegen, want hij was tot dusver slechts goed voor drie doelpunten en één assist.

Vlap heeft echter een verklaring klaar voor die mindere prestaties. "Bij Bielefeld en Anderlecht heb ik in de voorbije periode heel weinig minuten gemaakt en vergeet niet dat ik bij Twente halverwege de voorbereiding pas ben binnengekomen. Dat merk je in het begin", vertelt hij aan TC Tubantia. "Bovendien heb ik ook nog corona gehad. Je moet optrainen en dat gaat niet in drie duels. Daarom zat ik vaak na een uur spelen met mijn been omhoog op de grond met kramp."

DERDE KANS?
Vlap stelt nu wel stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien en dus heeft hij nog een half seizoen bij Twente om dat ook te bewijzen. De Nederlander kan er zich in de kijker spelen om volgende zomer een derde kans bij Paars-Wit te krijgen. Vlap heeft in het Lotto Park immers nog een contract tot 2024 en Twente beschikt niet over een aankoopoptie, dus keert hij na dit seizoen sowieso terug.

LEES OOK: Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Zal hij nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Drama in Anderlecht: sterkhouder out tegen Standard?

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

5
5
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

27
27
Coucke wil stunten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

254
254
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

338
338
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

312
312
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

62
62
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

344
344
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

647
647
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

116
116
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

668
668
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

180
180
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

180
180
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

370
370
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

191
191
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

342
342
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

434
434
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

249
249
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

53
53
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

357
357
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

334
334
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

85
85
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

374
374
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

583
583
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

825
825

Meer sportnieuws