Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

331
Vlap geeft aan waarom het ook bij Twente niet wil lukken

Michel Vlap kreeg in de voorbereiding op dit seizoen een nieuwe kans om zich in de gunst van Vincent Kompany te spelen, nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd was aan Arminia Bielefeld. Maar de Nederlander kon die kans niet grijpen en kwam opnieuw niet in de plannen voor, waarop hij in augustus opnieuw tijdelijk vertrok. Deze keer gaf FC Twente hem een kans.


Maar ook daar heeft Vlap de verwachtingen nog niet echt kunnen inlossen. Hij is in Enschede vrijwel altijd titularis, met tot dusver veertien basisplaatsen en twee invalbeurten. Maar de statistieken van de 24-jarige offensieve middenvelder vallen toch wat tegen, want hij was tot dusver slechts goed voor drie doelpunten en één assist.

Vlap heeft echter een verklaring klaar voor die mindere prestaties. "Bij Bielefeld en Anderlecht heb ik in de voorbije periode heel weinig minuten gemaakt en vergeet niet dat ik bij Twente halverwege de voorbereiding pas ben binnengekomen. Dat merk je in het begin", vertelt hij aan TC Tubantia. "Bovendien heb ik ook nog corona gehad. Je moet optrainen en dat gaat niet in drie duels. Daarom zat ik vaak na een uur spelen met mijn been omhoog op de grond met kramp."

DERDE KANS?
Vlap stelt nu wel stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien en dus heeft hij nog een half seizoen bij Twente om dat ook te bewijzen. De Nederlander kan er zich in de kijker spelen om volgende zomer een derde kans bij Paars-Wit te krijgen. Vlap heeft in het Lotto Park immers nog een contract tot 2024 en Twente beschikt niet over een aankoopoptie, dus keert hij na dit seizoen sowieso terug.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zal hij nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

84
84
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

21
21
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

16
16
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

99
99
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

13
13
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

49
49
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

119
119
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

479
479
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

66
66
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

104
104
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

164
164
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

123
123
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

60
60
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

98
98
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

120
120
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

197
197
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

423
423
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

232
232
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

39
39
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

169
169
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

188
188
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

425
425
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

107
107

Meer sportnieuws