Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

door
Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

De Japanse club Vissel Kobe en Thomas Vermaelen stoppen hun samenwerking. Dat maakte de club officieel bekend. Het bedankte de Rode Duivel met een filmpje.


Vermaelen stapte in de zomer van 2019 gratis over van FC Barcelona naar Vissel Kobe. De linksvoetige centrale verdediger speelde er 57 wedstrijden. Vermaelen kan vanaf 1 februari dus vrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Dat wordt alvast belangrijk, want de 36-jarige verdediger wil nog meegaan naar het WK 2022 dat in Qatar zal plaatsvinden.

In de zomer van 2019 kon Vermaelen naar RSC Anderlecht, maar hij koos voor Japan. De Brusselaars hebben met Hannes Delcroix en Wesley Hoedt al twee linksvoetige centrale verdedigers. Club Brugge lijkt ook goed te zitten op die positie, al overtuigt Stanley N'Soki niet. Royal Antwerp FC, dat eerder al Radja Nainggolan aantrok, heeft dan weer boegbeeld Ritchie De Laet op die positie staan. Al kan hij op meerdere posities uit de voeten.

KRC Genk heeft Mark McKenzie al, ook al lijkt Jhon Lucumi de club te gaan verlaten. Standard heeft dan weer niet de middelen om dergelijke spelers terug te halen naar België. AA Gent liet via Hein Vanhaezebrouck alvast weten dat hij defensieve versterking wilt in januari. Het is dus koffiedik kijken waar Vermaelen aan de slag zal gaan. De komende dagen en weken zullen er wellicht de nodige geruchten de ronde doen. Vermaelen, die een zeer sterk EK speelde, kwam eerder al uit voor Ajax, RKC, Arsenal, FC Barcelona en AS Roma.

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

'Saudische megaplannen: twee Duivels op verlanglijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

7
7
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

3
3
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

25
25
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

54
54
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

206
206
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

117
117
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

184
184
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

269
269
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

44
44
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

415
415
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

276
276
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

577
577
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

419
419
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

327
327
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

126
126
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

767
767
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

592
592
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

287
287
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

350
350
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

882
882
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

402
402
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

448
448
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185

Meer sportnieuws