Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

508 stemmen
Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

De Japanse club Vissel Kobe en Thomas Vermaelen stoppen hun samenwerking. Dat maakte de club officieel bekend. Het bedankte de Rode Duivel met een filmpje.


Vermaelen stapte in de zomer van 2019 gratis over van FC Barcelona naar Vissel Kobe. De linksvoetige centrale verdediger speelde er 57 wedstrijden. Vermaelen kan vanaf 1 februari dus vrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Dat wordt alvast belangrijk, want de 36-jarige verdediger wil nog meegaan naar het WK 2022 dat in Qatar zal plaatsvinden.

In de zomer van 2019 kon Vermaelen naar RSC Anderlecht, maar hij koos voor Japan. De Brusselaars hebben met Hannes Delcroix en Wesley Hoedt al twee linksvoetige centrale verdedigers. Club Brugge lijkt ook goed te zitten op die positie, al overtuigt Stanley N'Soki niet. Royal Antwerp FC, dat eerder al Radja Nainggolan aantrok, heeft dan weer boegbeeld Ritchie De Laet op die positie staan. Al kan hij op meerdere posities uit de voeten.

KRC Genk heeft Mark McKenzie al, ook al lijkt Jhon Lucumi de club te gaan verlaten. Standard heeft dan weer niet de middelen om dergelijke spelers terug te halen naar België. AA Gent liet via Hein Vanhaezebrouck alvast weten dat hij defensieve versterking wilt in januari. Het is dus koffiedik kijken waar Vermaelen aan de slag zal gaan. De komende dagen en weken zullen er wellicht de nodige geruchten de ronde doen. Vermaelen, die een zeer sterk EK speelde, kwam eerder al uit voor Ajax, RKC, Arsenal, FC Barcelona en AS Roma.

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

15
15
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

40
40
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

300
300
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

83
83
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

28
28
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

35
35
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

405
405
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

38
38
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

375
375
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

114
114
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

49
49
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

231
231
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

39
39
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

212
212
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

623
623
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

194
194
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

77
77
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

452
452
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

234
234
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

561
561
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

564
564
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

496
496
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

390
390

Meer sportnieuws