Inter is de nieuwe leider in Serie A na klinkende zege

door
Inter is de nieuwe leider in Serie A na klinkende zege

Het wordt nog een zeer spannende strijd om de titel in de Serie A. De voorbije weken speelden AC Milan en Napoli al een paar keer haasje-over op de koppositie, maar beide titelpretendenten leden dit weekend een dure nederlaag. Daardoor gaat Inter als derde hond met het been lopen. De titelverdediger neemt de leidersplaats over van de stadsgenoot na een klinkende 4-0 tegen Cagliari.


De nummer achttien in de stand kon het de Nerazzurri nooit echt lastig maken. Een halfuur lang hielden ze stand, maar dan opende Lautaro Martinez de score en gingen de sluizen helemaal open. Na rust maakte Inter op 20 minuten tijd de wedstrijd helemaal dood. Alexis Sanchez verdubbelde al zeer snel de score, Calhanoglu scoorde met een heerlijke knal en Martinez pikte nog een tweede goal mee.

Inter profiteert zo optimaal van de nederlagen van AC Milan en Napoli eerder op het weekend. Na zeventien speeldagen is het nu alleen leider met 40 punten. Het heeft zo één punt meer dan de stadsrivaal, drie punten meer dan Atalanta en vier punten meer dan Napoli, dat door de thuisnederlaag tegen Empoli weggezakt is naar de vierde plaats.

TWEE OP RIJ?
Inter doet zo volop mee om zijn titel te verlengen en dat komt voor sommigen toch als een verrassing. Na het vertrek van Antonio Conte en Romelu Lukaku dachten velen dat de ploeg zou instorten, maar dat blijkt niet het geval te zijn. Nieuwe coach Simone Inzaghi heeft ook een sterk blok neergezet en het vertrek van de Rode Duivel werd probleemloos opgevangen door ouwe rot Edin Dzeko.

LEES OOK: Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Wie zal kampioen worden in Serie A?

Meest recent

Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

7
7
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

88
88
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

30
30
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

96
96
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

175
175
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

240
240
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

100
100
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

114
114
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

167
167
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

285
285
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

69
69
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

398
398
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

268
268
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

399
399
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

486
486
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

381
381
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

116
116
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

517
517
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

262
262
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

764
764
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

446
446
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

155
155
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

661
661
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177

Meer sportnieuws