Inter is de nieuwe leider in Serie A na klinkende zege

door
Inter is de nieuwe leider in Serie A na klinkende zege

Het wordt nog een zeer spannende strijd om de titel in de Serie A. De voorbije weken speelden AC Milan en Napoli al een paar keer haasje-over op de koppositie, maar beide titelpretendenten leden dit weekend een dure nederlaag. Daardoor gaat Inter als derde hond met het been lopen. De titelverdediger neemt de leidersplaats over van de stadsgenoot na een klinkende 4-0 tegen Cagliari.


De nummer achttien in de stand kon het de Nerazzurri nooit echt lastig maken. Een halfuur lang hielden ze stand, maar dan opende Lautaro Martinez de score en gingen de sluizen helemaal open. Na rust maakte Inter op 20 minuten tijd de wedstrijd helemaal dood. Alexis Sanchez verdubbelde al zeer snel de score, Calhanoglu scoorde met een heerlijke knal en Martinez pikte nog een tweede goal mee.

Inter profiteert zo optimaal van de nederlagen van AC Milan en Napoli eerder op het weekend. Na zeventien speeldagen is het nu alleen leider met 40 punten. Het heeft zo één punt meer dan de stadsrivaal, drie punten meer dan Atalanta en vier punten meer dan Napoli, dat door de thuisnederlaag tegen Empoli weggezakt is naar de vierde plaats.

TWEE OP RIJ?
Inter doet zo volop mee om zijn titel te verlengen en dat komt voor sommigen toch als een verrassing. Na het vertrek van Antonio Conte en Romelu Lukaku dachten velen dat de ploeg zou instorten, maar dat blijkt niet het geval te zijn. Nieuwe coach Simone Inzaghi heeft ook een sterk blok neergezet en het vertrek van de Rode Duivel werd probleemloos opgevangen door ouwe rot Edin Dzeko.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Wie zal kampioen worden in Serie A?

Meest recent

'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

67
67
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

237
237
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

26
26
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

52
52
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

20
20
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

340
340
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

355
355
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

148
148
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

193
193
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

67
67
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

219
219
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

225
225
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

428
428
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

471
471
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

398
398
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

198
198
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

472
472
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1126
1126
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

145
145
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

865
865
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

666
666
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

754
754
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

84
84

Meer sportnieuws