Antwerp verklaart Club Brugge de oorlog

1207 stemmen
Antwerp verklaart Club Brugge de oorlog

Royal Antwerp FC begon met grote ambities aan het seizoen, maar voorlopig is het nog te wisselvallig. De club investeerde ruim 25 miljoen euro in nieuwe spelers. De titel is hét hoofddoel voor dit seizoen. Er is geloof in een goede afloop.


De Beker van België werd een zware teleurstelling door uitgeschakeld te worden door tweedeklasser KVC Westerlo. In de Europa League werden er amper vijf punten gepakt en volgde er een al bij al kansloze uitschakeling die al na vijf speeldagen een feit was.

TITELAMBITIES

De druk op Brian Priske nam al toe en hij zal moeten presteren in de competitie. De zware transferinspanningen moeten dit seizoen iets opleveren. De top twee is het doel. Topaankoop Michel-Angé Balikwisha, die vijf miljoen euro kostte, wil dit seizoen voluit voor de landstitel gaan. "We moeten de top twee halen en liefst meer. We staan tweede en dat moet het minimum zijn. We willen graag deelnemen aan de Champions League, wat een primeur zou zijn voor de club. Ik heb Standard verlaten om met Antwerp voor de titel te spelen”, laat de Belgische flankaanvaller weten aan La Dernière Heure.

Antwerp staat momenteel op een tweede plaats met gelijke punten met Club Brugge. Union SG staat momenteel eerste en heeft nog vier punten meer dan zijn twee naaste achtervolgers. Antwerp neemt het dit weekend in eigen huis op tegen Standard. Toch moet het ook opletten voor de ploegen die op de top vier azen, zoals Anderlecht, AA Gent en KRC Genk.

LEES OOK: Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Pakt Antwerp de titel?

Meest recent

Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

3
3
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

113
113
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

181
181
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

27
27
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

475
475
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

405
405
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

951
951
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

509
509
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

127
127
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

415
415
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

84
84
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

222
222
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

355
355
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

486
486
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

484
484
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

327
327
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

226
226
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

160
160
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

105
105
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

309
309
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

152
152
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

902
902
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

187
187
Van Gucht zorgt voor nieuwe storm met bizar liefdesspektakel

Voor Ruben Van Gucht kwam eind vorige week een einde aan een razend drukke periode. Eerst was hij ...

252
252
Hubert vol lof over smaakmaker: "Een echte winnaar"

Union SG won de supercup van Club Brugge. Pas na de wissels in de tweede helft kwam de bekerwinnaar ...

72
72

Meer sportnieuws