Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

door
Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

Club Brugge wordt door heel wat waarnemers aanzien als een club die stilaan het Belgische voetbal overstijgt. In de Champions League bleek dat de weg naar de Europese subtop nog zeer ver is. Dat beseft voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed.


Club Brugge wil zijn vaste inkomsten met een ruk de hoogte injagen door een nieuw stadion neer te poten. Dat is echter een werk van zeer lange adem. Tot grote frustratie van Verhaeghe, dat laat hij duidelijk merken in De Krant van West-Vlaanderen.

2026

"Als we echt in de voetsporen van Ajax willen treden, hebben we een nieuw stadion nodig. Dat is de volgende stap, anders zullen we Europees de rol lossen. Maar het is een lijdensweg. Elke mens die een project wil realiseren in Vlaanderen, zal dat zeggen. Ik hoop dat het er zo snel mogelijk komt. Wanneer? Dat weet ik niet. In 2006 lanceerde Michel D’Hooghe zijn droom voor een nieuw stadion, ik hoop dat we er 20 jaar later in spelen."

Club Brugge hoopt dit seizoen zijn derde titel op rij te pakken. Dan is het weer zeker van minstens 30 miljoen euro aan inkomsten en kan het inzake financiën nog wat verder weglopen van de concurrentie. De Bruggelingen kennen echter een wisselvallig seizoen en lijken dit seizoen meer concurrentie te krijgen omtrent een landstitel. Toch lijkt Blauw-Zwart nog altijd de beste papieren te hebben om zichzelf op te volgen als kampioen. Door de Europese uitschakeling kan Club zich voluit focussen op de Jupiler Pro League en de Beker van België.

LEES OOK: Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Zal Club in 2026 in een nieuw stadion spelen?

Meest recent

‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

53
53
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

53
53
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

22
22
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

100
100
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

73
73
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

64
64
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

133
133
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

359
359
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

539
539
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

168
168
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

134
134
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

474
474
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

454
454
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

124
124
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

138
138
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

127
127
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

124
124
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

212
212
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

517
517
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

253
253
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

415
415
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

215
215
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

136
136
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

627
627

Meer sportnieuws