Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

door
Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

Club Brugge wordt door heel wat waarnemers aanzien als een club die stilaan het Belgische voetbal overstijgt. In de Champions League bleek dat de weg naar de Europese subtop nog zeer ver is. Dat beseft voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed.


Club Brugge wil zijn vaste inkomsten met een ruk de hoogte injagen door een nieuw stadion neer te poten. Dat is echter een werk van zeer lange adem. Tot grote frustratie van Verhaeghe, dat laat hij duidelijk merken in De Krant van West-Vlaanderen.

2026

"Als we echt in de voetsporen van Ajax willen treden, hebben we een nieuw stadion nodig. Dat is de volgende stap, anders zullen we Europees de rol lossen. Maar het is een lijdensweg. Elke mens die een project wil realiseren in Vlaanderen, zal dat zeggen. Ik hoop dat het er zo snel mogelijk komt. Wanneer? Dat weet ik niet. In 2006 lanceerde Michel D’Hooghe zijn droom voor een nieuw stadion, ik hoop dat we er 20 jaar later in spelen."

Club Brugge hoopt dit seizoen zijn derde titel op rij te pakken. Dan is het weer zeker van minstens 30 miljoen euro aan inkomsten en kan het inzake financiën nog wat verder weglopen van de concurrentie. De Bruggelingen kennen echter een wisselvallig seizoen en lijken dit seizoen meer concurrentie te krijgen omtrent een landstitel. Toch lijkt Blauw-Zwart nog altijd de beste papieren te hebben om zichzelf op te volgen als kampioen. Door de Europese uitschakeling kan Club zich voluit focussen op de Jupiler Pro League en de Beker van België.

LEES OOK: Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Zal Club in 2026 in een nieuw stadion spelen?

Meest recent

'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

369
369
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

36
36
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

42
42
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

172
172
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

108
108
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

219
219
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

349
349
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

177
177
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

38
38
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

297
297
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

314
314
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

59
59
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

328
328
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

442
442
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

675
675
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

636
636
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1054
1054
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

183
183
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

49
49
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1088
1088
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

300
300
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

357
357
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

177
177
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

208
208

Meer sportnieuws