Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

door
Verhaeghe weet hoe Club Brugge Ajax kan bijbenen

Club Brugge wordt door heel wat waarnemers aanzien als een club die stilaan het Belgische voetbal overstijgt. In de Champions League bleek dat de weg naar de Europese subtop nog zeer ver is. Dat beseft voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed.


Club Brugge wil zijn vaste inkomsten met een ruk de hoogte injagen door een nieuw stadion neer te poten. Dat is echter een werk van zeer lange adem. Tot grote frustratie van Verhaeghe, dat laat hij duidelijk merken in De Krant van West-Vlaanderen.

2026

"Als we echt in de voetsporen van Ajax willen treden, hebben we een nieuw stadion nodig. Dat is de volgende stap, anders zullen we Europees de rol lossen. Maar het is een lijdensweg. Elke mens die een project wil realiseren in Vlaanderen, zal dat zeggen. Ik hoop dat het er zo snel mogelijk komt. Wanneer? Dat weet ik niet. In 2006 lanceerde Michel D’Hooghe zijn droom voor een nieuw stadion, ik hoop dat we er 20 jaar later in spelen."

Club Brugge hoopt dit seizoen zijn derde titel op rij te pakken. Dan is het weer zeker van minstens 30 miljoen euro aan inkomsten en kan het inzake financiën nog wat verder weglopen van de concurrentie. De Bruggelingen kennen echter een wisselvallig seizoen en lijken dit seizoen meer concurrentie te krijgen omtrent een landstitel. Toch lijkt Blauw-Zwart nog altijd de beste papieren te hebben om zichzelf op te volgen als kampioen. Door de Europese uitschakeling kan Club zich voluit focussen op de Jupiler Pro League en de Beker van België.

LEES OOK: Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Zal Club in 2026 in een nieuw stadion spelen?

Meest recent

Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

41
41
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

15
15
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

70
70
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

188
188
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

105
105
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

321
321
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

152
152
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

55
55
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

458
458
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

535
535
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

109
109
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

191
191
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

209
209
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

338
338
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

347
347
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

208
208
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

33
33
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

395
395
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

423
423
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

241
241
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

55
55
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

110
110

Meer sportnieuws