Smaakmaker Antwerp: "Ik wil de Gouden Bal winnen"

377 stemmen
Smaakmaker Antwerp:

Royal Antwerp FC ligt midden december al uit de Beker van België en de Europa League. Voor Brian Priske is het noodzakelijk dat de Great Old goed voor de dag komt in de Jupiler Pro League. Hij rekent daarbij op één speler.


Standard moest afgelopen zomer met pijn in het hart Michel-Angé Balikwisha laten gaan naar concurrent Antwerp. De club betaalde ongeveer 5 miljoen euro voor de flankaanvaller. De eerste maanden waren bijzonder matig. Balikiwisha kende uiteraard een blessure, maar mocht toch al 15 keer opdraven voor zijn nieuwe club. Afgelopen donderdag scoorde hij tegen Olympiacos pas zijn eerste doelpunt voor zijn nieuwe werkgever. De teller staat nu op 1 goal en 2 assists.

RONALDO

De jonge Belg hoopt dat hij nu echt is vertrokken. Hij heeft alvast de droom om de wereldtop te behalen. "Het is een kinderdroom om de Gouden Bal te winnen. Iedereen wil de beste speler ter wereld zijn. Ik ben pas 20, misschien sta ik over drie jaar in de top drie voor de Gouden Bal. Stel dat ik naar Sevilla ga en ik speel er sterk, en ik beland in het elftal van het seizoen.... In feite moet het worden gezien als een bron van motivatie. Ik ga mijn ambities niet van de daken schreeuwen, maar als mij de vraag wordt gesteld, beantwoord ik die eerlijk. Mijn idool is Cristiano Ronaldo. Hij heeft zichzelf altijd zeer hoge doelen gesteld", aldus Balikwisha in La Dernière Heure.

De speler zal eerst uit de Belgische competitie moeten overvleugelen als hij een transfer naar een topcompetitie wil zetten. Aan Balikwisha om dat de komende maanden te bewijzen op de Bosuil.

LEES OOK: Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Gaat hij ooit de wereldtop halen?

Meest recent

Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

19
19
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

181
181
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

91
91
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

133
133
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

199
199
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

135
135
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

366
366
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

51
51
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

794
794
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

187
187
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

382
382
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

125
125
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

815
815
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

323
323
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

762
762
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

965
965
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

93
93
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

660
660
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

906
906
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

135
135
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

391
391
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

652
652
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

243
243

Meer sportnieuws