Smaakmaker Antwerp: "Ik wil de Gouden Bal winnen"

door
Smaakmaker Antwerp:

Royal Antwerp FC ligt midden december al uit de Beker van België en de Europa League. Voor Brian Priske is het noodzakelijk dat de Great Old goed voor de dag komt in de Jupiler Pro League. Hij rekent daarbij op één speler.


Standard moest afgelopen zomer met pijn in het hart Michel-Angé Balikwisha laten gaan naar concurrent Antwerp. De club betaalde ongeveer 5 miljoen euro voor de flankaanvaller. De eerste maanden waren bijzonder matig. Balikiwisha kende uiteraard een blessure, maar mocht toch al 15 keer opdraven voor zijn nieuwe club. Afgelopen donderdag scoorde hij tegen Olympiacos pas zijn eerste doelpunt voor zijn nieuwe werkgever. De teller staat nu op 1 goal en 2 assists.

RONALDO

De jonge Belg hoopt dat hij nu echt is vertrokken. Hij heeft alvast de droom om de wereldtop te behalen. "Het is een kinderdroom om de Gouden Bal te winnen. Iedereen wil de beste speler ter wereld zijn. Ik ben pas 20, misschien sta ik over drie jaar in de top drie voor de Gouden Bal. Stel dat ik naar Sevilla ga en ik speel er sterk, en ik beland in het elftal van het seizoen.... In feite moet het worden gezien als een bron van motivatie. Ik ga mijn ambities niet van de daken schreeuwen, maar als mij de vraag wordt gesteld, beantwoord ik die eerlijk. Mijn idool is Cristiano Ronaldo. Hij heeft zichzelf altijd zeer hoge doelen gesteld", aldus Balikwisha in La Dernière Heure.

De speler zal eerst uit de Belgische competitie moeten overvleugelen als hij een transfer naar een topcompetitie wil zetten. Aan Balikwisha om dat de komende maanden te bewijzen op de Bosuil.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Gaat hij ooit de wereldtop halen?

Meest recent

‘Details Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

6
6
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

1
1
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

92
92
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

63
63
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

93
93
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

20
20
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

117
117
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

40
40
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

33
33
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

65
65
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

93
93
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

73
73
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

539
539
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

53
53
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

69
69
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

260
260
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

148
148
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

209
209
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

209
209
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1397
1397

Meer sportnieuws