Smaakmaker Antwerp: "Ik wil de Gouden Bal winnen"

door
Smaakmaker Antwerp:

Royal Antwerp FC ligt midden december al uit de Beker van België en de Europa League. Voor Brian Priske is het noodzakelijk dat de Great Old goed voor de dag komt in de Jupiler Pro League. Hij rekent daarbij op één speler.


Standard moest afgelopen zomer met pijn in het hart Michel-Angé Balikwisha laten gaan naar concurrent Antwerp. De club betaalde ongeveer 5 miljoen euro voor de flankaanvaller. De eerste maanden waren bijzonder matig. Balikiwisha kende uiteraard een blessure, maar mocht toch al 15 keer opdraven voor zijn nieuwe club. Afgelopen donderdag scoorde hij tegen Olympiacos pas zijn eerste doelpunt voor zijn nieuwe werkgever. De teller staat nu op 1 goal en 2 assists.

RONALDO

De jonge Belg hoopt dat hij nu echt is vertrokken. Hij heeft alvast de droom om de wereldtop te behalen. "Het is een kinderdroom om de Gouden Bal te winnen. Iedereen wil de beste speler ter wereld zijn. Ik ben pas 20, misschien sta ik over drie jaar in de top drie voor de Gouden Bal. Stel dat ik naar Sevilla ga en ik speel er sterk, en ik beland in het elftal van het seizoen.... In feite moet het worden gezien als een bron van motivatie. Ik ga mijn ambities niet van de daken schreeuwen, maar als mij de vraag wordt gesteld, beantwoord ik die eerlijk. Mijn idool is Cristiano Ronaldo. Hij heeft zichzelf altijd zeer hoge doelen gesteld", aldus Balikwisha in La Dernière Heure.

De speler zal eerst uit de Belgische competitie moeten overvleugelen als hij een transfer naar een topcompetitie wil zetten. Aan Balikwisha om dat de komende maanden te bewijzen op de Bosuil.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Gaat hij ooit de wereldtop halen?

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

31
31
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

160
160
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

20
20
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

150
150
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

161
161
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

308
308
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

79
79
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

225
225
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

265
265
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

156
156
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

268
268
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

608
608
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

204
204
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

465
465
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

226
226
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

448
448
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

93
93
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

299
299
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

134
134

Meer sportnieuws