Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

door
Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

Duitsland kende afgelopen zomer niet het Europese Kampioenschap dat het voor ogen had. De Mannschaft wist wel door te stoten in een groep met Frankrijk, Portugal en Hongarije, maar zag het schip daarna al snel stranden.


In de achtste finales was Engeland immers te sterk voor onze oosterburen. Het werd 2-0 in het voordeel van The Three Lions. Doelpuntenmakers van dienst waren Raheem Sterling en Harry Kane. De Engelsen zouden het daarna tot in de finale schoppen, die ze wel zouden verliezen, en de Duitsers dropen ontgoocheld af.

Tegenwoordig waait er een nieuwe wind in het Duitse nationale elftal. Joachim Löw zwaaide af en werd vervangen door ex-Bayerncoach Hansi Flick. Die voert zijn eigen selectiepolitiek en doet al een tijd geen beroep meer op de 32-jarige Mats Hummels. De laatste wedstrijd van de Dortmund-verdediger voor zijn land was de verloren interland tegen Engeland, en als we Flick mogen geloven zal dat nog een tijdje zo blijven. Dat liet hij verstaan bij RTL/ntv.

NIET HET NIVEAU

Flick legt bij het medium uit waarom hij geen beroep meer doet op Hummels en andere krachten verkiest achterin. Hij kiest liever voor namen als Rüdiger, Tah, Kehrer en Ginter. "Op dit moment heeft Hummels niet het niveau, de kwaliteit in zijn spel. We weten dat hij zijn kwaliteiten heeft", klink het wel lovend. "Hij heeft grote blessureproblemen gehad. Hij heeft tijd nodig om weer op honderd procent te komen. Hij krijgt die tijd van ons. We hebben op dit moment gelukkig geen problemen in de as van de defensie", verklaart Flick.

Zou jij Hummels wel oproepen?

Meest recent

'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

28
28
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

75
75
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

148
148
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

354
354
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

32
32
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

270
270
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

25
25
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

351
351
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

36
36
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

338
338
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

319
319
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

112
112
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

177
177
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

612
612
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

351
351
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

122
122
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

433
433
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

109
109
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

147
147
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

617
617
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

98
98
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

244
244
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

234
234
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

136
136

Meer sportnieuws