Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

door
Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

Duitsland kende afgelopen zomer niet het Europese Kampioenschap dat het voor ogen had. De Mannschaft wist wel door te stoten in een groep met Frankrijk, Portugal en Hongarije, maar zag het schip daarna al snel stranden.


In de achtste finales was Engeland immers te sterk voor onze oosterburen. Het werd 2-0 in het voordeel van The Three Lions. Doelpuntenmakers van dienst waren Raheem Sterling en Harry Kane. De Engelsen zouden het daarna tot in de finale schoppen, die ze wel zouden verliezen, en de Duitsers dropen ontgoocheld af.

Tegenwoordig waait er een nieuwe wind in het Duitse nationale elftal. Joachim Löw zwaaide af en werd vervangen door ex-Bayerncoach Hansi Flick. Die voert zijn eigen selectiepolitiek en doet al een tijd geen beroep meer op de 32-jarige Mats Hummels. De laatste wedstrijd van de Dortmund-verdediger voor zijn land was de verloren interland tegen Engeland, en als we Flick mogen geloven zal dat nog een tijdje zo blijven. Dat liet hij verstaan bij RTL/ntv.

NIET HET NIVEAU

Flick legt bij het medium uit waarom hij geen beroep meer doet op Hummels en andere krachten verkiest achterin. Hij kiest liever voor namen als Rüdiger, Tah, Kehrer en Ginter. "Op dit moment heeft Hummels niet het niveau, de kwaliteit in zijn spel. We weten dat hij zijn kwaliteiten heeft", klink het wel lovend. "Hij heeft grote blessureproblemen gehad. Hij heeft tijd nodig om weer op honderd procent te komen. Hij krijgt die tijd van ons. We hebben op dit moment gelukkig geen problemen in de as van de defensie", verklaart Flick.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Zou jij Hummels wel oproepen?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

4
4
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

72
72
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

35
35
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

117
117
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

91
91
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

185
185
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

227
227
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

186
186
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

87
87
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

113
113
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

87
87
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

114
114
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

151
151
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

46
46
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

168
168
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

247
247
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

535
535
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

472
472
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

358
358
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

341
341
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

177
177
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111

Meer sportnieuws