Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

door
Flick laat meubelstuk keihard vallen bij Mannschaft

Duitsland kende afgelopen zomer niet het Europese Kampioenschap dat het voor ogen had. De Mannschaft wist wel door te stoten in een groep met Frankrijk, Portugal en Hongarije, maar zag het schip daarna al snel stranden.


In de achtste finales was Engeland immers te sterk voor onze oosterburen. Het werd 2-0 in het voordeel van The Three Lions. Doelpuntenmakers van dienst waren Raheem Sterling en Harry Kane. De Engelsen zouden het daarna tot in de finale schoppen, die ze wel zouden verliezen, en de Duitsers dropen ontgoocheld af.

Tegenwoordig waait er een nieuwe wind in het Duitse nationale elftal. Joachim Löw zwaaide af en werd vervangen door ex-Bayerncoach Hansi Flick. Die voert zijn eigen selectiepolitiek en doet al een tijd geen beroep meer op de 32-jarige Mats Hummels. De laatste wedstrijd van de Dortmund-verdediger voor zijn land was de verloren interland tegen Engeland, en als we Flick mogen geloven zal dat nog een tijdje zo blijven. Dat liet hij verstaan bij RTL/ntv.

NIET HET NIVEAU

Flick legt bij het medium uit waarom hij geen beroep meer doet op Hummels en andere krachten verkiest achterin. Hij kiest liever voor namen als Rüdiger, Tah, Kehrer en Ginter. "Op dit moment heeft Hummels niet het niveau, de kwaliteit in zijn spel. We weten dat hij zijn kwaliteiten heeft", klink het wel lovend. "Hij heeft grote blessureproblemen gehad. Hij heeft tijd nodig om weer op honderd procent te komen. Hij krijgt die tijd van ons. We hebben op dit moment gelukkig geen problemen in de as van de defensie", verklaart Flick.

LEES OOK: 'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

Zou jij Hummels wel oproepen?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

223
223
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

186
186
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

106
106
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

53
53
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

160
160
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

301
301
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

272
272
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

113
113
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

229
229
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

274
274
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

449
449
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

647
647
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

647
647
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2281
2281
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

154
154

Meer sportnieuws