KV Mechelen opnieuw zwaar getroffen door blessures

door
KV Mechelen opnieuw zwaar getroffen door blessures

KV Mechelen is misschien wel dé verrassing tot nog toe in de Jupiler Pro League. Malinwa doet het uitstekend en kampeert momenteel op de zesde plek in de klassering. Zo lijken ze in het AFAS-stadion volop mee te dingen naar de play-offplaatsen dit seizoen.


Vorige week hield KVM topclub KRC Genk nog in bedwang in eigen stadion. De Limburgers kwamen wel op voorsprong maar konden die tussenstand niet verzilveren. Het was smaakmaker Nikolas Storm die in de tweede helft de bordjes in evenwicht hing. Zo herpakten Wouter Vrancken en co zich goed na de toch wel teleurstellende en verrassende nederlaag op het veld van voorlaatste Cercle Brugge.

GOOIEN BLESSURES ROET IN HET ETEN?

Dit weekend staat er een verplaatsing naar Union op het programma voor de Antwerpenaren. Een moeilijke opdracht tegen de vooralsnog duidelijke leider in de Jupiler Pro League. In aanloop naar het duel kregen ze bij KVM minder nieuws te horen. Zo zullen Sheldon Bateau en Gustav Engvall verstek moeten laten gaan, lezen we in Het Nieuwsblad. Een tegenvaller voor Vrancken, die al met een uitpuilende ziekenboeg kampt.

Bateau testte positief op het coronavirus. Hij zit momenteel zijn quarantaineperiode uit. Engvall raakte vandaag geblesseerd aan de enkel op training. In het ziekenhuis werd hij onderzocht. "Ik ben er zelf niet goed van. Gustav had zo hard gewerkt om er weer te staan, en zichzelf uit een mentaal moeilijke periode geknokt. Hij was klaar om weer los te barsten. Het is niet te geloven hoe de pech hem blijft achtervolgen", liet Vrancken optekenen op zijn persconferentie.

LEES OOK: Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Wint KVM op Union?

Meest recent

'Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit'

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

22
22
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

18
18
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

111
111
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

343
343
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

194
194
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

224
224
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

267
267
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

94
94
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

686
686
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

343
343
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

287
287
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

340
340
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

411
411
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

384
384
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

130
130
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

510
510
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

230
230
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

113
113
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

434
434
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

402
402
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

154
154
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

303
303
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227

Meer sportnieuws