KV Mechelen opnieuw zwaar getroffen door blessures

door
KV Mechelen opnieuw zwaar getroffen door blessures

KV Mechelen is misschien wel dé verrassing tot nog toe in de Jupiler Pro League. Malinwa doet het uitstekend en kampeert momenteel op de zesde plek in de klassering. Zo lijken ze in het AFAS-stadion volop mee te dingen naar de play-offplaatsen dit seizoen.


Vorige week hield KVM topclub KRC Genk nog in bedwang in eigen stadion. De Limburgers kwamen wel op voorsprong maar konden die tussenstand niet verzilveren. Het was smaakmaker Nikolas Storm die in de tweede helft de bordjes in evenwicht hing. Zo herpakten Wouter Vrancken en co zich goed na de toch wel teleurstellende en verrassende nederlaag op het veld van voorlaatste Cercle Brugge.

GOOIEN BLESSURES ROET IN HET ETEN?

Dit weekend staat er een verplaatsing naar Union op het programma voor de Antwerpenaren. Een moeilijke opdracht tegen de vooralsnog duidelijke leider in de Jupiler Pro League. In aanloop naar het duel kregen ze bij KVM minder nieuws te horen. Zo zullen Sheldon Bateau en Gustav Engvall verstek moeten laten gaan, lezen we in Het Nieuwsblad. Een tegenvaller voor Vrancken, die al met een uitpuilende ziekenboeg kampt.

Bateau testte positief op het coronavirus. Hij zit momenteel zijn quarantaineperiode uit. Engvall raakte vandaag geblesseerd aan de enkel op training. In het ziekenhuis werd hij onderzocht. "Ik ben er zelf niet goed van. Gustav had zo hard gewerkt om er weer te staan, en zichzelf uit een mentaal moeilijke periode geknokt. Hij was klaar om weer los te barsten. Het is niet te geloven hoe de pech hem blijft achtervolgen", liet Vrancken optekenen op zijn persconferentie.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Wint KVM op Union?

Meest recent

'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

12
12
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

139
139
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

167
167
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

189
189
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

84
84
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

69
69
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

74
74
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

56
56
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

51
51
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

63
63
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

183
183
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

195
195
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

199
199
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

175
175
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

288
288
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

90
90
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

53
53
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

185
185

Meer sportnieuws