'3 aanwinsten die Barça uit crisis moeten helpen'

door
'3 aanwinsten die Barça uit crisis moeten helpen'

Xavi nam een veelbelovende start als trainer van FC Barcelona, maar in de laatste wedstrijden werd duidelijk dat ook de iconische ex-middenvelders geen mirakels kan verrichten. Afgelopen weekend gingen de Blaugrana in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Real Betis in La Liga en na een 3-0 op Bayern München op woensdag liggen ze ook uit de Champions League.


Het is dus duidelijk dat een trainerswissel niet zal volstaan om Barça weer aan de top te krijgen, maar dat beseft voorzitter Joan Laporta natuurlijk ook. Hij zou achter de schermen al werken aan een plan om de ploeg weer op niveau te krijgen. Daarvoor zal Barça in de eerste plaats spelers moeten verkopen om financiële ruimte te maken, pas daarna kan het zich versterken.

Fichajes schuift alvast drie spelers naar voor die in de komende maanden de overstap kunnen maken naar Camp Nou en de ploeg een kwaliteitsinjectie kunnen geven: André Onana (Ajax), César Azpilicueta (Chelsea) en Alexandre Lacazette (Arsenal). Het grote voordeel aan dat trio: allen zijn ze medio 2022 einde contract. Ze kunnen dus in de zomer gratis de overstap maken of misschien al in januari voor een prikje overgenomen worden.

KNELPUNTEN
Met hun komst zouden ook drie knelpuntposities ingevuld worden. Ter Stegen kan in doel wel wat extra concurrentie gebruiken, terwijl Azpilicueta een einde moet maken aan de twijfels op de rechtsachter. Daar experimenteerde Xavi al met Dest, Mingueza, Garcia en Araujo, maar niemand kon echt overtuigen. Lacazette moet dan weer voor doelpunten zorgen, want voorin ligt Depay onder vuur, Agüero in de lappenmand en Luuk de Jong komt helemaal niet voor in de plannen van Xavi.

LEES OOK: Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Zouden dat goede transfers zijn voor Barça?

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

4
4
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

45
45
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

27
27
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

232
232
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

421
421
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

462
462
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

305
305
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

308
308
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

222
222
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

552
552
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

223
223
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

81
81
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

262
262
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

79
79
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

434
434
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

190
190
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

189
189
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

261
261
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

124
124
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws