Opstelling Antwerp: Priske kiest voor andere namen

door
Opstelling Antwerp: Priske kiest voor andere namen

Antwerp moet na de zege in de derby vandaag alweer aan de bak in de Europa League. Tegenstander is Olympiacos. Voor de Great Old staat er buiten de eer niets meer op het spel, voor de Grieken wel. Zij kunnen zelfs nog groepswinnaar worden.


Er werd verwacht dat coach Brian Priske wel eens zou kunnen roteren in het duel en zo geschiedt. De Deen kiest voor heel wat andere namen in zijn basiselftal in vergelijking met de ploeg die ging winnen op het Kiel. Vaste waarden als Fischer, Nainggolan, Frey en Engels krijgen rust. In doel blijft Priske vertrouwen op nummer één Jean Butez. Achterin geeft hij het vertrouwen aan De Laet, Almeida en Dessoleil.

Bataille - tegen Beerschot nog op de bank - mag opdraven op rechts, en ook Dwomoh komt in de basis. Verstraete moet de lijnen uitzetten op het middenveld. Op Pieter Gerkens wordt gerekend voor aanvallende impulsen. Balikswisha en Benson moeten met hun dribbels voor onrust zorgen bij de Griekse defensie.

EGGESTEIN KRIJGT KANS

Voorin krijgt Johannes Eggestien zijn kans. De Duitser bleef tegen Beerschot nog negentig mnuten op de bank, maar mag nu dus vanaf minuut één op zoek gaan naar een doelpunt. En dat kan hij goed gebruiken voor het vertrouwen, want scoren deed hij nog niet in zijn periode bij stamnummer één. Zoals al eerder gezegd, staat er voor Antwerp niets meer op het spel. Voor Olympiacos is het rekenen. Als Frankfurt geen enkel punt pakt tegen Fenerbahçce, kan de Griekse topclub mits een zege de groepswinst pakken.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Wat wordt het?

Meest recent

'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

0
0
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

3
3
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

76
76
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

9
9
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

45
45
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

118
118
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

103
103
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

64
64
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

51
51
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

102
102
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

73
73
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

326
326
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

336
336
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

300
300
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

106
106
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

229
229
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

255
255
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

376
376
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

92
92
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

334
334

Meer sportnieuws