'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

door
'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

Club Brugge kende geen al te beste zomermercato. Heel wat aanwinsten wisten zich niet door te zetten en door het wegvallen van Europees voetbal zullen een aantal jongens de club mogen verlaten. Het Nieuwsblad weet welke jongens.


Wesley Moraes is niet gelukkig bij Club Brugge en de Braziliaanse aanvaller is pas derde keuze in de spits. Volgens de krant wil hij Brugge in januari verlaten en de kans is groot dat Blauw-Zwart gaat meewerken. Wesley wordt gehuurd van Aston Villa en hoopte in Brugge terug minuten te vergaren, maar Philippe Clement laat hem zelden of nooit invallen. Na Nieuwjaar gaat er nog minder rotatie zijn, wat de speelkansen van Wesley niet ten goede komt.

FLOPTRANSFERS

Club Brugge wil ook af van Matej Mitrovic. De Kroatische verdediger komt al maanden niet meer aan spelen toe en hij lijkt in januari andere oorden te gaan opzoeken. Voor hem wil de landskampioen graag nog een transfersom. Club Brugge betaalde in totaal 4 miljoen euro voor de speler, maar de kans is zeer klein dat Club dat bedrag zal terugverdienen. Club Brugge brak enkele maanden geleden het contract van Mitrovic vreemd genoeg nog open tot medio 2024.

Wesley en Mitrovic zijn mogelijk niet de enige vertrekkers. Club, dat niet moet verkopen, heeft een ruime kern en enkele jongens lijken nog moeilijk aan bod te gaan komen. Spelers als Tibo Persyn, Owen Otasowie, Daniel Perez en Faitout Maouassa komen nu al amper aan de bak. Het zou niet verbazen als er voor hen ook nog een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

Zullen er heel wat spelers gaan vertrekken bij Club?

Meest recent

Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

21
21
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

33
33
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

32
32
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

69
69
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

119
119
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

252
252
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

289
289
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

174
174
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

154
154
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

73
73
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

164
164
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

56
56
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

148
148
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

195
195
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

248
248
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

387
387
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

153
153
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

78
78
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

222
222
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

199
199
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

119
119
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

513
513

Meer sportnieuws