'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

1140
'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

Club Brugge kende geen al te beste zomermercato. Heel wat aanwinsten wisten zich niet door te zetten en door het wegvallen van Europees voetbal zullen een aantal jongens de club mogen verlaten. Het Nieuwsblad weet welke jongens.


Wesley Moraes is niet gelukkig bij Club Brugge en de Braziliaanse aanvaller is pas derde keuze in de spits. Volgens de krant wil hij Brugge in januari verlaten en de kans is groot dat Blauw-Zwart gaat meewerken. Wesley wordt gehuurd van Aston Villa en hoopte in Brugge terug minuten te vergaren, maar Philippe Clement laat hem zelden of nooit invallen. Na Nieuwjaar gaat er nog minder rotatie zijn, wat de speelkansen van Wesley niet ten goede komt.

FLOPTRANSFERS

Club Brugge wil ook af van Matej Mitrovic. De Kroatische verdediger komt al maanden niet meer aan spelen toe en hij lijkt in januari andere oorden te gaan opzoeken. Voor hem wil de landskampioen graag nog een transfersom. Club Brugge betaalde in totaal 4 miljoen euro voor de speler, maar de kans is zeer klein dat Club dat bedrag zal terugverdienen. Club Brugge brak enkele maanden geleden het contract van Mitrovic vreemd genoeg nog open tot medio 2024.

Wesley en Mitrovic zijn mogelijk niet de enige vertrekkers. Club, dat niet moet verkopen, heeft een ruime kern en enkele jongens lijken nog moeilijk aan bod te gaan komen. Spelers als Tibo Persyn, Owen Otasowie, Daniel Perez en Faitout Maouassa komen nu al amper aan de bak. Het zou niet verbazen als er voor hen ook nog een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Zullen er heel wat spelers gaan vertrekken bij Club?

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

0
0
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

15
15
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

10
10
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

61
61
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

248
248
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

273
273
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

119
119
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

165
165
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

405
405
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

139
139
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

143
143
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

632
632
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

163
163
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

136
136
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

339
339
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

47
47
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

135
135
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

240
240

Meer sportnieuws