'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

door
'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

Club Brugge kende geen al te beste zomermercato. Heel wat aanwinsten wisten zich niet door te zetten en door het wegvallen van Europees voetbal zullen een aantal jongens de club mogen verlaten. Het Nieuwsblad weet welke jongens.


Wesley Moraes is niet gelukkig bij Club Brugge en de Braziliaanse aanvaller is pas derde keuze in de spits. Volgens de krant wil hij Brugge in januari verlaten en de kans is groot dat Blauw-Zwart gaat meewerken. Wesley wordt gehuurd van Aston Villa en hoopte in Brugge terug minuten te vergaren, maar Philippe Clement laat hem zelden of nooit invallen. Na Nieuwjaar gaat er nog minder rotatie zijn, wat de speelkansen van Wesley niet ten goede komt.

FLOPTRANSFERS

Club Brugge wil ook af van Matej Mitrovic. De Kroatische verdediger komt al maanden niet meer aan spelen toe en hij lijkt in januari andere oorden te gaan opzoeken. Voor hem wil de landskampioen graag nog een transfersom. Club Brugge betaalde in totaal 4 miljoen euro voor de speler, maar de kans is zeer klein dat Club dat bedrag zal terugverdienen. Club Brugge brak enkele maanden geleden het contract van Mitrovic vreemd genoeg nog open tot medio 2024.

Wesley en Mitrovic zijn mogelijk niet de enige vertrekkers. Club, dat niet moet verkopen, heeft een ruime kern en enkele jongens lijken nog moeilijk aan bod te gaan komen. Spelers als Tibo Persyn, Owen Otasowie, Daniel Perez en Faitout Maouassa komen nu al amper aan de bak. Het zou niet verbazen als er voor hen ook nog een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Zullen er heel wat spelers gaan vertrekken bij Club?

Meest recent

'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

32
32
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

32
32
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

123
123
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

251
251
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

95
95
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

226
226
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

207
207
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

120
120
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

119
119
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

77
77
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

80
80
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

411
411
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

142
142
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

282
282
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

363
363
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

275
275
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

326
326
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

265
265
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

500
500
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

783
783
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

534
534
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

695
695
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

368
368

Meer sportnieuws