'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

door
'Club Brugge laat twee mislukte transfers in januari gaan'

Club Brugge kende geen al te beste zomermercato. Heel wat aanwinsten wisten zich niet door te zetten en door het wegvallen van Europees voetbal zullen een aantal jongens de club mogen verlaten. Het Nieuwsblad weet welke jongens.


Wesley Moraes is niet gelukkig bij Club Brugge en de Braziliaanse aanvaller is pas derde keuze in de spits. Volgens de krant wil hij Brugge in januari verlaten en de kans is groot dat Blauw-Zwart gaat meewerken. Wesley wordt gehuurd van Aston Villa en hoopte in Brugge terug minuten te vergaren, maar Philippe Clement laat hem zelden of nooit invallen. Na Nieuwjaar gaat er nog minder rotatie zijn, wat de speelkansen van Wesley niet ten goede komt.

FLOPTRANSFERS

Club Brugge wil ook af van Matej Mitrovic. De Kroatische verdediger komt al maanden niet meer aan spelen toe en hij lijkt in januari andere oorden te gaan opzoeken. Voor hem wil de landskampioen graag nog een transfersom. Club Brugge betaalde in totaal 4 miljoen euro voor de speler, maar de kans is zeer klein dat Club dat bedrag zal terugverdienen. Club Brugge brak enkele maanden geleden het contract van Mitrovic vreemd genoeg nog open tot medio 2024.

Wesley en Mitrovic zijn mogelijk niet de enige vertrekkers. Club, dat niet moet verkopen, heeft een ruime kern en enkele jongens lijken nog moeilijk aan bod te gaan komen. Spelers als Tibo Persyn, Owen Otasowie, Daniel Perez en Faitout Maouassa komen nu al amper aan de bak. Het zou niet verbazen als er voor hen ook nog een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Zullen er heel wat spelers gaan vertrekken bij Club?

Meest recent

Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

0
0
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

75
75
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

60
60
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

25
25
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

48
48
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

140
140
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

107
107
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

19
19
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

369
369
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

227
227
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

111
111
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

280
280
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

556
556
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

78
78
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

333
333
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

224
224
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

163
163
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

177
177
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

264
264
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

722
722
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

427
427
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

480
480
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

338
338
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

281
281

Meer sportnieuws