Origi weer de held bij Liverpool: "Hiervoor doe je het"

132 stemmen
Origi weer de held bij Liverpool:

Liverpool maakte dinsdagavond een einde aan de droom van AC Milan in de Champions League, want de Reds zorgden er met een 1-2-zege in San Siro voor dat de Rossoneri na Nieuwjaar niet meer in Europa te bewonderen zijn. Divock Origi was voor de tweede keer in enkele dagen de matchwinnaar, want hij scoorde de beslissende goal met een knappe kopbal.


De spits had vorig weekend ook op Wolverhampton al het beslissende doelpunt gescoord. Voor zijn goal in Milaan werd Origi ook beloond met de prijs voor Man van de Match door de UEFA. Het mag dus duidelijk zijn dat Origi in vorm is en ook uit de reactie van de Rode Duivel blijkt dat hij nog steeds uitstekend in zijn vel zit bij Liverpool.

"Ik heb geprobeerd om zoveel mogelijk mijn spel te spelen en te genieten. Op het veld staan, dat is voor mij een eer en een plezier. Daar houd ik zoveel van", reageerde hij op de website van zijn club. "Jezelf kunnen tonen op het hoogste niveau in de Champions League, dat is waar je zo hard voor werkt. Het voelt goed om te kunnen scoren en de ploeg te helpen."

STRAFFE CIJFERS
Origi komt dit seizoen opnieuw amper aan de bak bij Liverpool, maar toont zich wel bijzonder efficiënt in de minuten die hij krijgt. Hij zit tot dusver aan vijf goals en twee assists in tien wedstrijden, maar het leeuwendeel van die matchen waren invalbeurten. Gemiddeld scoort hij dit seizoen om 79 minuten en vooral in de Premier League ogen zijn cijfers indrukwekkend. Daar stond hij al twee keer aan het kanon in amper 38 minuten.

Verdient Origi meer speelminuten?

Meest recent

Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

3
3
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

76
76
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

29
29
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

248
248
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

272
272
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

32
32
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

148
148
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

379
379
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

248
248
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

543
543
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

156
156
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

218
218
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

463
463
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

366
366
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

601
601
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

558
558
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

651
651
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

174
174
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

244
244
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

133
133
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

253
253
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

586
586
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

177
177

Meer sportnieuws