Origi weer de held bij Liverpool: "Hiervoor doe je het"

door
Origi weer de held bij Liverpool:

Liverpool maakte dinsdagavond een einde aan de droom van AC Milan in de Champions League, want de Reds zorgden er met een 1-2-zege in San Siro voor dat de Rossoneri na Nieuwjaar niet meer in Europa te bewonderen zijn. Divock Origi was voor de tweede keer in enkele dagen de matchwinnaar, want hij scoorde de beslissende goal met een knappe kopbal.


De spits had vorig weekend ook op Wolverhampton al het beslissende doelpunt gescoord. Voor zijn goal in Milaan werd Origi ook beloond met de prijs voor Man van de Match door de UEFA. Het mag dus duidelijk zijn dat Origi in vorm is en ook uit de reactie van de Rode Duivel blijkt dat hij nog steeds uitstekend in zijn vel zit bij Liverpool.

"Ik heb geprobeerd om zoveel mogelijk mijn spel te spelen en te genieten. Op het veld staan, dat is voor mij een eer en een plezier. Daar houd ik zoveel van", reageerde hij op de website van zijn club. "Jezelf kunnen tonen op het hoogste niveau in de Champions League, dat is waar je zo hard voor werkt. Het voelt goed om te kunnen scoren en de ploeg te helpen."

STRAFFE CIJFERS
Origi komt dit seizoen opnieuw amper aan de bak bij Liverpool, maar toont zich wel bijzonder efficiënt in de minuten die hij krijgt. Hij zit tot dusver aan vijf goals en twee assists in tien wedstrijden, maar het leeuwendeel van die matchen waren invalbeurten. Gemiddeld scoort hij dit seizoen om 79 minuten en vooral in de Premier League ogen zijn cijfers indrukwekkend. Daar stond hij al twee keer aan het kanon in amper 38 minuten.

Verdient Origi meer speelminuten?

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

57
57
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

114
114
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

128
128
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

300
300
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

156
156
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

47
47
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

258
258
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

54
54
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

200
200
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

170
170
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

86
86
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

244
244
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

183
183
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

110
110
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

176
176
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

136
136
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

252
252
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

92
92
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

313
313
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

919
919
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

220
220

Meer sportnieuws