Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

door
Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

Woensdagavond staan er nog een aantal spannende wedstrijden op het programma in de Champions League. In groep G ligt bijvoorbeeld alles nog open, zowel voor groepswinst, de tweede plaats als de derde plaats. VfL Wolfsburg begint als laatste aan de slotspeeldag, maar bij winst tegen Lille kunnen de Duitsers zelfs nog groepswinnaar worden.


Wolfsburg zal dan ook straks rekenen op zijn Belgen, waarbij er vrijwel zeker een basisplaats weggelegd zal zijn voor Aster Vranckx. De middenvelder is nog altijd maar 19 jaar oud, maar heeft ook in de Bundesliga ook bijzonder snel zijn stempel gedrukt. Nadat hij in de zomer overkwam van KV Mechelen werd zijn start nog verstoord door een blessure, maar de laatste weken is Vranckx niet meer uit de basiself weg te denken.

Ook een trainerswissel overleefde onze landgenoot, en dat terwijl meer ervaren Rode Duivels als Sebastiaan Bornauw en Dodi Lukebakio nog steeds pendelen tussen de bank en de basis. In Duitsland en ook alsmaar meer in ons land kijkt men dan ook met verbazing naar de pijlsnelle evolutie van Vranckx in Wolfsburg.

DE BRUYNE
"Op die leeftijd de overstap maken van KV Mechelen naar een een club als Wolfsburg en gewoon meedraaien: eigenlijk kan je dat niet verwachten. Toch doet Vranckx het", strooit analist en ex-Rode Duivel Filip Daems met lof in Het Laatste Nieuws. "Wolfsburg is overigens een ideale club voor hem. Kevin De Bruyne heeft er ook een top tijd gehad, hé. Hij was nog van een ander kaliber dan Vranckx, al is het nu moeilijk in te schatten tot waar hij het kan schoppen. Eén ding is duidelijk: Vranckx heeft zich héél snel kunnen aanpassen aan het niveau van de Bundesliga. Er lijkt een mooie toekomst voor hem weggelegd."

Had je verwacht dat Vranckx zo snel zou doorbreken?

Meest recent

Verdient Aster Nzeyimana bij VTM wat Waes krijgt bij VRT?

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

0
0
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

14
14
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

28
28
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

58
58
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

144
144
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

114
114
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

173
173
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

143
143
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

92
92
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

554
554
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

312
312
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

131
131
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1183
1183
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

707
707
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

58
58
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

609
609
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1342
1342
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

561
561
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

589
589
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

267
267
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

495
495
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1098
1098
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

416
416
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

338
338

Meer sportnieuws