Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

155 stemmen
Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

Woensdagavond staan er nog een aantal spannende wedstrijden op het programma in de Champions League. In groep G ligt bijvoorbeeld alles nog open, zowel voor groepswinst, de tweede plaats als de derde plaats. VfL Wolfsburg begint als laatste aan de slotspeeldag, maar bij winst tegen Lille kunnen de Duitsers zelfs nog groepswinnaar worden.


Wolfsburg zal dan ook straks rekenen op zijn Belgen, waarbij er vrijwel zeker een basisplaats weggelegd zal zijn voor Aster Vranckx. De middenvelder is nog altijd maar 19 jaar oud, maar heeft ook in de Bundesliga ook bijzonder snel zijn stempel gedrukt. Nadat hij in de zomer overkwam van KV Mechelen werd zijn start nog verstoord door een blessure, maar de laatste weken is Vranckx niet meer uit de basiself weg te denken.

Ook een trainerswissel overleefde onze landgenoot, en dat terwijl meer ervaren Rode Duivels als Sebastiaan Bornauw en Dodi Lukebakio nog steeds pendelen tussen de bank en de basis. In Duitsland en ook alsmaar meer in ons land kijkt men dan ook met verbazing naar de pijlsnelle evolutie van Vranckx in Wolfsburg.

DE BRUYNE
"Op die leeftijd de overstap maken van KV Mechelen naar een een club als Wolfsburg en gewoon meedraaien: eigenlijk kan je dat niet verwachten. Toch doet Vranckx het", strooit analist en ex-Rode Duivel Filip Daems met lof in Het Laatste Nieuws. "Wolfsburg is overigens een ideale club voor hem. Kevin De Bruyne heeft er ook een top tijd gehad, hé. Hij was nog van een ander kaliber dan Vranckx, al is het nu moeilijk in te schatten tot waar hij het kan schoppen. Eén ding is duidelijk: Vranckx heeft zich héél snel kunnen aanpassen aan het niveau van de Bundesliga. Er lijkt een mooie toekomst voor hem weggelegd."

Had je verwacht dat Vranckx zo snel zou doorbreken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

10
10
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

135
135
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

35
35
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

34
34
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

24
24
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

186
186
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

189
189
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

518
518
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

130
130
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

16
16
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

382
382
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

122
122
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

127
127
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

620
620
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

715
715
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

318
318
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

391
391
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

96
96
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

170
170
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

234
234
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

95
95
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

174
174
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

85
85
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

186
186
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

206
206

Meer sportnieuws