Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

door
Vranckx maakt grote indruk bij Wolfsburg

Woensdagavond staan er nog een aantal spannende wedstrijden op het programma in de Champions League. In groep G ligt bijvoorbeeld alles nog open, zowel voor groepswinst, de tweede plaats als de derde plaats. VfL Wolfsburg begint als laatste aan de slotspeeldag, maar bij winst tegen Lille kunnen de Duitsers zelfs nog groepswinnaar worden.


Wolfsburg zal dan ook straks rekenen op zijn Belgen, waarbij er vrijwel zeker een basisplaats weggelegd zal zijn voor Aster Vranckx. De middenvelder is nog altijd maar 19 jaar oud, maar heeft ook in de Bundesliga ook bijzonder snel zijn stempel gedrukt. Nadat hij in de zomer overkwam van KV Mechelen werd zijn start nog verstoord door een blessure, maar de laatste weken is Vranckx niet meer uit de basiself weg te denken.

Ook een trainerswissel overleefde onze landgenoot, en dat terwijl meer ervaren Rode Duivels als Sebastiaan Bornauw en Dodi Lukebakio nog steeds pendelen tussen de bank en de basis. In Duitsland en ook alsmaar meer in ons land kijkt men dan ook met verbazing naar de pijlsnelle evolutie van Vranckx in Wolfsburg.

DE BRUYNE
"Op die leeftijd de overstap maken van KV Mechelen naar een een club als Wolfsburg en gewoon meedraaien: eigenlijk kan je dat niet verwachten. Toch doet Vranckx het", strooit analist en ex-Rode Duivel Filip Daems met lof in Het Laatste Nieuws. "Wolfsburg is overigens een ideale club voor hem. Kevin De Bruyne heeft er ook een top tijd gehad, hé. Hij was nog van een ander kaliber dan Vranckx, al is het nu moeilijk in te schatten tot waar hij het kan schoppen. Eén ding is duidelijk: Vranckx heeft zich héél snel kunnen aanpassen aan het niveau van de Bundesliga. Er lijkt een mooie toekomst voor hem weggelegd."

Had je verwacht dat Vranckx zo snel zou doorbreken?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

5
5
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

4
4
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

21
21
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

90
90
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

59
59
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

85
85
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

167
167
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

107
107
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

62
62
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

90
90
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

259
259
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

843
843
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

87
87
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

76
76
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

87
87
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

335
335
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

445
445
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

390
390
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

700
700
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

207
207
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

263
263
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

530
530
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

372
372
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

282
282

Meer sportnieuws