'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

door
'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

De voorbije maanden groeide Cyriel Dessers met een aantal late en vooral belangrijke doelpunten uit tot de nieuwe chouchou van De Kuip, maar de van Genk gehuurde spits is dit seizoen niet de enige Belg bij Feyenoord. Die andere landgenoot vergaat het echter een pak minder, want Francesco Antonucci komt amper tot niet aan de bak.


Feyenoord telde maar liefst 2,2 miljoen euro neer om de 22-jarige offensieve middenvelder binnen te halen, maar die kon tot dusver nog niet doorbreken. Hij raakte nog niet verder dan één invalbeurt van negen minuten in het shirt van de Rotterdammers en die dateert al van juli, in de voorrondes van de Conference League tegen FC Drita. Sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie, in de Eredivisie wacht hij dus op zijn debuut.

De voormalige belofteninternational komt dus duidelijk niet voor in de plannen van trainer Arne Slot en dus grijpt Feyenoord in. Volgens VI mag Antonucci in januari vertrekken, zij het wel op huurbasis. Feyenoord lijkt dus nog in hem te geloven voor de lange termijn, Antonucci heeft ook nog een contract tot 2024 in Rotterdam.

HOGE VERWACHTINGEN
Antonucci werd in de jeugd beschouwd als een toptalent, maar de grote doorbraak kwam er tot dusver nog niet. Hij verruilde als 16-jarige de jeugdopleiding van Anderlecht voor die van Ajax, maar trok amper 2,5 jaar later alweer naar AS Monaco. Daar kon hij nooit doordringen tot de A-kern, maar Antonucci maakte wel indruk tijdens een uitleenbeurt aan FC Volendam. Daar verleidde hij Feyenoord in de zomer van 2020 tot een transfer, al werd hij wel eerst nog een extra jaar in Volendam gestald.

LEES OOK: STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

29
29
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

13
13
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

46
46
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

13
13
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

41
41
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

85
85
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

37
37
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

164
164
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

159
159
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

118
118
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

73
73
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

62
62
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

336
336
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

382
382
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

351
351
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

250
250
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

118
118

Meer sportnieuws