'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

277 stemmen
'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

De voorbije maanden groeide Cyriel Dessers met een aantal late en vooral belangrijke doelpunten uit tot de nieuwe chouchou van De Kuip, maar de van Genk gehuurde spits is dit seizoen niet de enige Belg bij Feyenoord. Die andere landgenoot vergaat het echter een pak minder, want Francesco Antonucci komt amper tot niet aan de bak.


Feyenoord telde maar liefst 2,2 miljoen euro neer om de 22-jarige offensieve middenvelder binnen te halen, maar die kon tot dusver nog niet doorbreken. Hij raakte nog niet verder dan één invalbeurt van negen minuten in het shirt van de Rotterdammers en die dateert al van juli, in de voorrondes van de Conference League tegen FC Drita. Sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie, in de Eredivisie wacht hij dus op zijn debuut.

De voormalige belofteninternational komt dus duidelijk niet voor in de plannen van trainer Arne Slot en dus grijpt Feyenoord in. Volgens VI mag Antonucci in januari vertrekken, zij het wel op huurbasis. Feyenoord lijkt dus nog in hem te geloven voor de lange termijn, Antonucci heeft ook nog een contract tot 2024 in Rotterdam.

HOGE VERWACHTINGEN
Antonucci werd in de jeugd beschouwd als een toptalent, maar de grote doorbraak kwam er tot dusver nog niet. Hij verruilde als 16-jarige de jeugdopleiding van Anderlecht voor die van Ajax, maar trok amper 2,5 jaar later alweer naar AS Monaco. Daar kon hij nooit doordringen tot de A-kern, maar Antonucci maakte wel indruk tijdens een uitleenbeurt aan FC Volendam. Daar verleidde hij Feyenoord in de zomer van 2020 tot een transfer, al werd hij wel eerst nog een extra jaar in Volendam gestald.

LEES OOK: Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

2
2
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

12
12
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

97
97
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

58
58
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

105
105
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

259
259
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

343
343
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

154
154
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

101
101
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

772
772
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

454
454
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

798
798
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

594
594
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89

Meer sportnieuws