'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

277 stemmen
'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

De voorbije maanden groeide Cyriel Dessers met een aantal late en vooral belangrijke doelpunten uit tot de nieuwe chouchou van De Kuip, maar de van Genk gehuurde spits is dit seizoen niet de enige Belg bij Feyenoord. Die andere landgenoot vergaat het echter een pak minder, want Francesco Antonucci komt amper tot niet aan de bak.


Feyenoord telde maar liefst 2,2 miljoen euro neer om de 22-jarige offensieve middenvelder binnen te halen, maar die kon tot dusver nog niet doorbreken. Hij raakte nog niet verder dan één invalbeurt van negen minuten in het shirt van de Rotterdammers en die dateert al van juli, in de voorrondes van de Conference League tegen FC Drita. Sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie, in de Eredivisie wacht hij dus op zijn debuut.

De voormalige belofteninternational komt dus duidelijk niet voor in de plannen van trainer Arne Slot en dus grijpt Feyenoord in. Volgens VI mag Antonucci in januari vertrekken, zij het wel op huurbasis. Feyenoord lijkt dus nog in hem te geloven voor de lange termijn, Antonucci heeft ook nog een contract tot 2024 in Rotterdam.

HOGE VERWACHTINGEN
Antonucci werd in de jeugd beschouwd als een toptalent, maar de grote doorbraak kwam er tot dusver nog niet. Hij verruilde als 16-jarige de jeugdopleiding van Anderlecht voor die van Ajax, maar trok amper 2,5 jaar later alweer naar AS Monaco. Daar kon hij nooit doordringen tot de A-kern, maar Antonucci maakte wel indruk tijdens een uitleenbeurt aan FC Volendam. Daar verleidde hij Feyenoord in de zomer van 2020 tot een transfer, al werd hij wel eerst nog een extra jaar in Volendam gestald.

LEES OOK: Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

35
35
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

36
36
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

111
111
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

359
359
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

505
505
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

468
468
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

398
398
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

537
537
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

248
248
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

234
234
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

463
463
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

725
725
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

394
394
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

750
750
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

738
738
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws