'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

door
'Feyenoord stuurt Belgische flop alweer door'

De voorbije maanden groeide Cyriel Dessers met een aantal late en vooral belangrijke doelpunten uit tot de nieuwe chouchou van De Kuip, maar de van Genk gehuurde spits is dit seizoen niet de enige Belg bij Feyenoord. Die andere landgenoot vergaat het echter een pak minder, want Francesco Antonucci komt amper tot niet aan de bak.


Feyenoord telde maar liefst 2,2 miljoen euro neer om de 22-jarige offensieve middenvelder binnen te halen, maar die kon tot dusver nog niet doorbreken. Hij raakte nog niet verder dan één invalbeurt van negen minuten in het shirt van de Rotterdammers en die dateert al van juli, in de voorrondes van de Conference League tegen FC Drita. Sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie, in de Eredivisie wacht hij dus op zijn debuut.

De voormalige belofteninternational komt dus duidelijk niet voor in de plannen van trainer Arne Slot en dus grijpt Feyenoord in. Volgens VI mag Antonucci in januari vertrekken, zij het wel op huurbasis. Feyenoord lijkt dus nog in hem te geloven voor de lange termijn, Antonucci heeft ook nog een contract tot 2024 in Rotterdam.

HOGE VERWACHTINGEN
Antonucci werd in de jeugd beschouwd als een toptalent, maar de grote doorbraak kwam er tot dusver nog niet. Hij verruilde als 16-jarige de jeugdopleiding van Anderlecht voor die van Ajax, maar trok amper 2,5 jaar later alweer naar AS Monaco. Daar kon hij nooit doordringen tot de A-kern, maar Antonucci maakte wel indruk tijdens een uitleenbeurt aan FC Volendam. Daar verleidde hij Feyenoord in de zomer van 2020 tot een transfer, al werd hij wel eerst nog een extra jaar in Volendam gestald.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

66
66
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

23
23
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

446
446
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

48
48
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

52
52
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

271
271
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

64
64
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

324
324
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

361
361
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

269
269
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

312
312
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

305
305
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

722
722
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

289
289
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

160
160

Meer sportnieuws