'Clement zet eigen toptransfer op het spel'

529
'Clement zet eigen toptransfer op het spel'

Philippe Clement had afgelopen zomer graag een volgende stap in zijn carrière gezet. Er was echter geen concrete interesse van clubs uit de grote Europese competities. De kans is klein dat hij zich dit jaar in de kijker heeft weten te coachen.


Club Brugge begon ijzersterk in de Champions League en Clement leek op weg om met Blauw-Zwart een prachtige campagne af te werken. Dat gebeurde niet en Club Brugge werd de laatste vier wedstrijden een speelbal voor Manchester City, RB Leipzig en PSG. Vooral de partij thuis tegen Leipzig was een grote ontnuchtering, waar Clement geen punten scoorde voor heel Europa.

"Clement mag nog steeds de ambitie hebben om ooit een buitenlands club te coachen. Alleen zullen die constantere prestaties verwachten. Naarmate de Champions League vorderde, is Clement daar niet in geslaagd", laat Eddy Snelders weten bij Sporza.

GEEN ENORME STUNT

Clement doet het al jaren zeer goed in België en kan dit seizoen een vierde opeenvolgende landstitel vieren als coach. Dat zou een indrukwekkende prestatie zijn. Alleen kijken de clubs ook vaak naar het parcours in Europa. Club Brugge toonde zich in sommige matchen, zoals op het veld van Real Madrid en deze keer thuis tegen PSG. Maar een echt enorme stunt bleef uit. Club Brugge haalde niet pakweg de halve finale (of zelfs de kwartfinale) van de Europa League en overwinterde niet in de Champions League. Vorig jaar was die kans er in een groep met Lazio en Zenit, wat geen Europese topclubs zijn. Daar miste Club misschien wel dé kans om in de voetsporen van Anderlecht en AA Gent te treden. 

LEES OOK: Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Zal Club in de komende vijf jaar wel eens de volgende ronde van de CL halen?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

0
0
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

32
32
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

10
10
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

16
16
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

42
42
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

137
137
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

57
57
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

87
87
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

12
12
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

52
52
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

330
330
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

162
162
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

177
177
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

81
81
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

126
126
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

299
299
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

215
215

Meer sportnieuws