Verbeke kritisch voor twee aanwinsten: "Verwacht meer van hen"

door
Verbeke kritisch voor twee aanwinsten:

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer voor ongeveer 12 miljoen euro aan nieuwe spelers. Dat is de helft van de som dat Royal Antwerp FC investeerde en zelfs een derde van de uitgaven van Club Brugge. Sportief directeur Peter Verbeke is tevreden over de mercato, maar twee spelers moeten beter kunnen.


Jongens als Lior Refaelov, Wesley Hoedt, Joshua Zirkzee, Benito Raman, Taylor Harwood-Bellis en vooral Sergio Gomez toonden bij momenten hun kunnen al. Daarnaast pakte RSCA ook uit met de komst van Christian Kouamé. De spits wordt gehuurd van Fiorentina, maar haalt pas de laatste wedstrijden een goed niveau. Voordien was het maar magertjes. Kristoffer Olsson is met 4 miljoen euro de duurste aankoop, maar de Zweed is tot op heden nog niet de dragende speler die RSCA hoopte dat hij zou gaan worden.

CONCURRENTIE

Verbeke laat in Sport/Voetbalmagazine weten dat hij meer verwacht van Kouamé en Olsson. "We verwachten bijvoorbeeld meer van Kouamé, want hij is een van de nieuwe spelers die al een zekere ervaring hebben. We verwachten ook dat een speler als Olsson zijn statistieken verbetert", zegt hij aan het weekblad.

De twee krijgen nochtans speelkansen genoeg van Vincent Kompany. Kouamé zal zich de komende matchen moeten blijven doorzetten, want Benito Raman is weer terug nadat hij drie matchen geschorst was. Al is Raman tot op heden beter als hij mag invallen. Olsson zag Marco Kana dan weer terug aan de deur komen kloppen en zo krijgt de international er ook een concurrent bij. De twee zullen de komende weken dus vol aan de bak moeten.

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Wie stelde het meest teleur?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

46
46
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

43
43
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

22
22
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

122
122
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

86
86
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

100
100
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

93
93
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

127
127
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

210
210
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

48
48
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

227
227
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

504
504
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

176
176
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

385
385
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

91
91
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

140
140
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

353
353
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

254
254
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

377
377
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

206
206
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

206
206

Meer sportnieuws