Owen gaat los na beslissende goal Origi

door
Owen gaat los na beslissende goal Origi

Divock Origi beleeft een zeer aangename week bij Liverpool. Afgelopen weekend was hij al de grote held door op Wolverhampton in de slotseconden het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren en ook dinsdagavond was hij weer matchwinnaar. In de Champions League tegen AC Milan kreeg hij nog eens een basisplaats omdat er voor de Reds toch niets meer op het spel stond, en Origi bedankte voor het vertrouwen met de winning goal in een 1-2-zege.


De Rode Duivel lijkt de grote vorm dus te pakken te hebben en dat zullen ze in Liverpool graag zien. In januari zullen ze Origi immers nodig hebben, want dan trekken Mohamed Salah en Sadio Mané naar de Africa Cup. Onze landgenoot lijkt echter op tijd in vorm te zijn en dat komt hem ook op grote lof te staan van analisten.

Zo liet Liverpool-icoon Michael Owen zich na de match in San Siro lovend uit over Origi, al had hij op BT Sport ook nog een kritische bedenking. "Voor mij komt Origi niet in de buurt van de top vier - Firmino, Salah, Mané en Jota. Daar staat hij nog een trapje onder. Maar als je een supersub bent als hij, dan is dat niet belangrijk. In januari zal hij door de Africa Cup een paar matchen mogen starten, maar ik blijf vaak op mijn honger zitten als hij aan de aftrap komt."

GESCHIEDENISBOEKEN
Maar uiteindelijk moet ook Owen buigen voor de legende die Origi is. "Ik denk soms dat hij beter is als luxe-invaller, maar je kan moeilijk naast de goals kijken die hij gemaakt heeft. Hij zal de geschiedenisboeken van Liverpool ingaan voor wat hij allemaal verwezenlijkt heeft", verwijst hij naar onder meer de goals van Origi tegen Barça en Tottenham die de club in 2019 de Champions League bezorgden.

Zal hij de geschiedenisboeken ingaan bij Liverpool?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

65
65
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

67
67
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

86
86
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

119
119
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

51
51
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

41
41
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

274
274
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

39
39
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

44
44
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

189
189
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

221
221
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

166
166
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

323
323
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

397
397

Meer sportnieuws