Owen gaat los na beslissende goal Origi

door
Owen gaat los na beslissende goal Origi

Divock Origi beleeft een zeer aangename week bij Liverpool. Afgelopen weekend was hij al de grote held door op Wolverhampton in de slotseconden het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren en ook dinsdagavond was hij weer matchwinnaar. In de Champions League tegen AC Milan kreeg hij nog eens een basisplaats omdat er voor de Reds toch niets meer op het spel stond, en Origi bedankte voor het vertrouwen met de winning goal in een 1-2-zege.


De Rode Duivel lijkt de grote vorm dus te pakken te hebben en dat zullen ze in Liverpool graag zien. In januari zullen ze Origi immers nodig hebben, want dan trekken Mohamed Salah en Sadio Mané naar de Africa Cup. Onze landgenoot lijkt echter op tijd in vorm te zijn en dat komt hem ook op grote lof te staan van analisten.

Zo liet Liverpool-icoon Michael Owen zich na de match in San Siro lovend uit over Origi, al had hij op BT Sport ook nog een kritische bedenking. "Voor mij komt Origi niet in de buurt van de top vier - Firmino, Salah, Mané en Jota. Daar staat hij nog een trapje onder. Maar als je een supersub bent als hij, dan is dat niet belangrijk. In januari zal hij door de Africa Cup een paar matchen mogen starten, maar ik blijf vaak op mijn honger zitten als hij aan de aftrap komt."

GESCHIEDENISBOEKEN
Maar uiteindelijk moet ook Owen buigen voor de legende die Origi is. "Ik denk soms dat hij beter is als luxe-invaller, maar je kan moeilijk naast de goals kijken die hij gemaakt heeft. Hij zal de geschiedenisboeken van Liverpool ingaan voor wat hij allemaal verwezenlijkt heeft", verwijst hij naar onder meer de goals van Origi tegen Barça en Tottenham die de club in 2019 de Champions League bezorgden.

Zal hij de geschiedenisboeken ingaan bij Liverpool?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

32
32
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

45
45
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

96
96
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

132
132
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

16
16
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

118
118
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

239
239
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

142
142
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

74
74
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

281
281
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

72
72
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

184
184
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

303
303
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

98
98
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

153
153
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

74
74
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

112
112
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

209
209
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

185
185
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

683
683
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

148
148

Meer sportnieuws