Owen gaat los na beslissende goal Origi

door
Owen gaat los na beslissende goal Origi

Divock Origi beleeft een zeer aangename week bij Liverpool. Afgelopen weekend was hij al de grote held door op Wolverhampton in de slotseconden het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren en ook dinsdagavond was hij weer matchwinnaar. In de Champions League tegen AC Milan kreeg hij nog eens een basisplaats omdat er voor de Reds toch niets meer op het spel stond, en Origi bedankte voor het vertrouwen met de winning goal in een 1-2-zege.


De Rode Duivel lijkt de grote vorm dus te pakken te hebben en dat zullen ze in Liverpool graag zien. In januari zullen ze Origi immers nodig hebben, want dan trekken Mohamed Salah en Sadio Mané naar de Africa Cup. Onze landgenoot lijkt echter op tijd in vorm te zijn en dat komt hem ook op grote lof te staan van analisten.

Zo liet Liverpool-icoon Michael Owen zich na de match in San Siro lovend uit over Origi, al had hij op BT Sport ook nog een kritische bedenking. "Voor mij komt Origi niet in de buurt van de top vier - Firmino, Salah, Mané en Jota. Daar staat hij nog een trapje onder. Maar als je een supersub bent als hij, dan is dat niet belangrijk. In januari zal hij door de Africa Cup een paar matchen mogen starten, maar ik blijf vaak op mijn honger zitten als hij aan de aftrap komt."

GESCHIEDENISBOEKEN
Maar uiteindelijk moet ook Owen buigen voor de legende die Origi is. "Ik denk soms dat hij beter is als luxe-invaller, maar je kan moeilijk naast de goals kijken die hij gemaakt heeft. Hij zal de geschiedenisboeken van Liverpool ingaan voor wat hij allemaal verwezenlijkt heeft", verwijst hij naar onder meer de goals van Origi tegen Barça en Tottenham die de club in 2019 de Champions League bezorgden.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Zal hij de geschiedenisboeken ingaan bij Liverpool?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

8
8
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

99
99
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

58
58
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

33
33
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

39
39
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

34
34
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

197
197
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

88
88
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

105
105
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

117
117
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

133
133
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

156
156
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

50
50
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

454
454
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

147
147
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

299
299
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

431
431
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

351
351
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

108
108

Meer sportnieuws