Owen gaat los na beslissende goal Origi

door
Owen gaat los na beslissende goal Origi

Divock Origi beleeft een zeer aangename week bij Liverpool. Afgelopen weekend was hij al de grote held door op Wolverhampton in de slotseconden het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren en ook dinsdagavond was hij weer matchwinnaar. In de Champions League tegen AC Milan kreeg hij nog eens een basisplaats omdat er voor de Reds toch niets meer op het spel stond, en Origi bedankte voor het vertrouwen met de winning goal in een 1-2-zege.


De Rode Duivel lijkt de grote vorm dus te pakken te hebben en dat zullen ze in Liverpool graag zien. In januari zullen ze Origi immers nodig hebben, want dan trekken Mohamed Salah en Sadio Mané naar de Africa Cup. Onze landgenoot lijkt echter op tijd in vorm te zijn en dat komt hem ook op grote lof te staan van analisten.

Zo liet Liverpool-icoon Michael Owen zich na de match in San Siro lovend uit over Origi, al had hij op BT Sport ook nog een kritische bedenking. "Voor mij komt Origi niet in de buurt van de top vier - Firmino, Salah, Mané en Jota. Daar staat hij nog een trapje onder. Maar als je een supersub bent als hij, dan is dat niet belangrijk. In januari zal hij door de Africa Cup een paar matchen mogen starten, maar ik blijf vaak op mijn honger zitten als hij aan de aftrap komt."

GESCHIEDENISBOEKEN
Maar uiteindelijk moet ook Owen buigen voor de legende die Origi is. "Ik denk soms dat hij beter is als luxe-invaller, maar je kan moeilijk naast de goals kijken die hij gemaakt heeft. Hij zal de geschiedenisboeken van Liverpool ingaan voor wat hij allemaal verwezenlijkt heeft", verwijst hij naar onder meer de goals van Origi tegen Barça en Tottenham die de club in 2019 de Champions League bezorgden.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Zal hij de geschiedenisboeken ingaan bij Liverpool?

Meest recent

Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

0
0
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

270
270
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

45
45
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

145
145
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

54
54
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

47
47
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

42
42
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

31
31
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

174
174
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

61
61
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

130
130
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

194
194
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

375
375
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

119
119
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

174
174
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

124
124
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

629
629
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

614
614
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

47
47
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

400
400
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

190
190
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

216
216
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

250
250
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

492
492
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

652
652

Meer sportnieuws