Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

198 stemmen
Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

Club Brugge heeft niet voor een stunt kunnen zorgen op de laatste speeldag in de Champions League. Het had minstens een punt nodig op het veld van Paris Saint-Germain om nog te mogen hopen op de derde plaats in de groep, maar in plaats daarvan liep het alweer tegen een zware nederlaag aan. Deze keer kreeg het een 4-1 om de oren.


Het blijven zo donkere weken voor Simon Mignolet, want de doelman van Club blijft maar aan de lopende band doelpunten slikken. Zijn laatste clean sheet dateert al van 15 oktober tegen KV Kortrijk, sindsdien slikte de Rode Duivel maar liefst 31 goals in slechts elf wedstrijden. Gemiddeld moet Mignolet zich dus bijna drie keer per match omdraaien.

Die cijfers werden sterk opgetrokken door de Champions League, waar Club achttien goals slikte in zijn laatste vier matchen, maar ook in de vaderlandse competities bleek de Brugse defensie de voorbije weken fragiel. Daarbij zag Mignolet er zelf ook meer dan eens niet helemaal goed uit.

IMPACT
Desondanks laat de ervaren doelman zich niet uit zijn lood slaan. "De tegendoelpunten zijn uiteraard niet leuk, maar dat geldt zowel voor mij als voor de rest van de ploeg. We kregen er deze week tegen Genk ook tegen en gaan toch door", merkt hij immers op de website van Club op. "Die eerste twee matchen waren voor ons een stap vooruit. Nadien moeten we toegeven dat het net te weinig was. Je zag wel dat de tegenstanders daarna ook anders naar ons keken", velt hij ook nog zijn oordeel over de Europese campagne.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Moet Mignolet zwaarder tillen aan die tegendoelpunten?

Meest recent

Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

9
9
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

45
45
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

31
31
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

26
26
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

183
183
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

133
133
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

162
162
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

317
317
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

86
86
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

193
193
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

373
373
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

173
173
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

159
159
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

265
265
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

289
289
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

96
96
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

343
343
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1026
1026
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

514
514
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

420
420
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

622
622
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

189
189
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

195
195

Meer sportnieuws