Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

door
Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

Club Brugge heeft niet voor een stunt kunnen zorgen op de laatste speeldag in de Champions League. Het had minstens een punt nodig op het veld van Paris Saint-Germain om nog te mogen hopen op de derde plaats in de groep, maar in plaats daarvan liep het alweer tegen een zware nederlaag aan. Deze keer kreeg het een 4-1 om de oren.


Het blijven zo donkere weken voor Simon Mignolet, want de doelman van Club blijft maar aan de lopende band doelpunten slikken. Zijn laatste clean sheet dateert al van 15 oktober tegen KV Kortrijk, sindsdien slikte de Rode Duivel maar liefst 31 goals in slechts elf wedstrijden. Gemiddeld moet Mignolet zich dus bijna drie keer per match omdraaien.

Die cijfers werden sterk opgetrokken door de Champions League, waar Club achttien goals slikte in zijn laatste vier matchen, maar ook in de vaderlandse competities bleek de Brugse defensie de voorbije weken fragiel. Daarbij zag Mignolet er zelf ook meer dan eens niet helemaal goed uit.

IMPACT
Desondanks laat de ervaren doelman zich niet uit zijn lood slaan. "De tegendoelpunten zijn uiteraard niet leuk, maar dat geldt zowel voor mij als voor de rest van de ploeg. We kregen er deze week tegen Genk ook tegen en gaan toch door", merkt hij immers op de website van Club op. "Die eerste twee matchen waren voor ons een stap vooruit. Nadien moeten we toegeven dat het net te weinig was. Je zag wel dat de tegenstanders daarna ook anders naar ons keken", velt hij ook nog zijn oordeel over de Europese campagne.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Moet Mignolet zwaarder tillen aan die tegendoelpunten?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

87
87
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

85
85
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

332
332
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

255
255
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

420
420
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

198
198
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

335
335
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

305
305
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

75
75
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

483
483
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

303
303
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

89
89
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

184
184
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

287
287
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

68
68
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

74
74
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

42
42
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

457
457
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

402
402
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

143
143
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

222
222
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

141
141

Meer sportnieuws