Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

door
Mignolet velt oordeel over zorgwekkende tegengoals

Club Brugge heeft niet voor een stunt kunnen zorgen op de laatste speeldag in de Champions League. Het had minstens een punt nodig op het veld van Paris Saint-Germain om nog te mogen hopen op de derde plaats in de groep, maar in plaats daarvan liep het alweer tegen een zware nederlaag aan. Deze keer kreeg het een 4-1 om de oren.


Het blijven zo donkere weken voor Simon Mignolet, want de doelman van Club blijft maar aan de lopende band doelpunten slikken. Zijn laatste clean sheet dateert al van 15 oktober tegen KV Kortrijk, sindsdien slikte de Rode Duivel maar liefst 31 goals in slechts elf wedstrijden. Gemiddeld moet Mignolet zich dus bijna drie keer per match omdraaien.

Die cijfers werden sterk opgetrokken door de Champions League, waar Club achttien goals slikte in zijn laatste vier matchen, maar ook in de vaderlandse competities bleek de Brugse defensie de voorbije weken fragiel. Daarbij zag Mignolet er zelf ook meer dan eens niet helemaal goed uit.

IMPACT
Desondanks laat de ervaren doelman zich niet uit zijn lood slaan. "De tegendoelpunten zijn uiteraard niet leuk, maar dat geldt zowel voor mij als voor de rest van de ploeg. We kregen er deze week tegen Genk ook tegen en gaan toch door", merkt hij immers op de website van Club op. "Die eerste twee matchen waren voor ons een stap vooruit. Nadien moeten we toegeven dat het net te weinig was. Je zag wel dat de tegenstanders daarna ook anders naar ons keken", velt hij ook nog zijn oordeel over de Europese campagne.

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Moet Mignolet zwaarder tillen aan die tegendoelpunten?

Meest recent

Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

0
0
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

15
15
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

100
100
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

81
81
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

153
153
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

81
81
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

131
131
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

173
173
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

314
314
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

79
79
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

334
334
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

39
39
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

284
284
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

572
572
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

188
188
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

187
187
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

77
77
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

198
198
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

185
185
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

93
93
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

245
245
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

346
346
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

50
50

Meer sportnieuws