Vanaken legt vinger op de wonde bij Club Brugge

door
Vanaken legt vinger op de wonde bij Club Brugge

Club Brugge leek aanvankelijk op weg naar een droomcampagne in de Champions League na een vier op zes in de eerste twee matchen tegen PSG en RB Leipzig, maar zakte daarna als een kaartenhuisje ineen. Blauw-Zwart sloot zijn campagne uiteindelijk af met vier zware nederlagen op rij, want na de twee pandoeringen tegen Man City en de 0-5 tegen RB Leipzig kreeg het nu ook nog eens een 4-1 om de oren van PSG.


De sterren van PSG wisten alle pijnpunten van Club in het Parc des Princes wel zeer makkelijk bloot te leggen. Al na zeven minuten hadden ze een dubbele voorsprong beet en van die opdoffer kon Club niet meer herstellen. Hans Vanaken zag echter ook dat er in Parijs eigenlijk relatief weinig nieuws onder de zon was.

"We maakten het onszelf heel lastig", stelde de Rode Duivel vast bij VTM. "We zijn ontgoocheld dat we niet doorgaan in Europa. We moeten alles rustig bekijken om de juiste analyse over deze Champions League-campagne te maken. We mogen die stunts niet vergeten - dat was knap. Maar, ook in de eigen competitie, krijgen we te veel doelpunten binnen. Dat is een werkpunt. We moeten er 2, 3 of zelfs 4 maken om te winnen. Dat zou als topclub niet mogen."

KNAPPE CIJFERS
Zelf mag Vanaken wel tevreden zijn over zijn campagne in het kampioenenbal. De draaischijf kan immers knappe cijfers voorleggen met drie goals en een assist in zes matchen. In de eerste drie matchen stond hij telkens aan het kanon en daarmee zette hij een unieke reeks neer. Hij wist immers in vijf Champions League-matchen op een rij raak te treffen, slechts vier spelers deden ooit beter sinds het toernooi in 1992 opgericht werd.

LEES OOK: Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Heeft Club Brugge de uitschakeling aan zichzelf te wijten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

1
1
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

18
18
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

54
54
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

17
17
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

221
221
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

80
80
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

185
185
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

32
32
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

144
144
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

302
302
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

116
116
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

328
328
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

52
52
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

191
191
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

505
505
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1342
1342
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

131
131
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

491
491
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

487
487
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

356
356
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

286
286
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

408
408
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

524
524
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

77
77
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

320
320

Meer sportnieuws