Vanaken legt vinger op de wonde bij Club Brugge

door
Vanaken legt vinger op de wonde bij Club Brugge

Club Brugge leek aanvankelijk op weg naar een droomcampagne in de Champions League na een vier op zes in de eerste twee matchen tegen PSG en RB Leipzig, maar zakte daarna als een kaartenhuisje ineen. Blauw-Zwart sloot zijn campagne uiteindelijk af met vier zware nederlagen op rij, want na de twee pandoeringen tegen Man City en de 0-5 tegen RB Leipzig kreeg het nu ook nog eens een 4-1 om de oren van PSG.


De sterren van PSG wisten alle pijnpunten van Club in het Parc des Princes wel zeer makkelijk bloot te leggen. Al na zeven minuten hadden ze een dubbele voorsprong beet en van die opdoffer kon Club niet meer herstellen. Hans Vanaken zag echter ook dat er in Parijs eigenlijk relatief weinig nieuws onder de zon was.

"We maakten het onszelf heel lastig", stelde de Rode Duivel vast bij VTM. "We zijn ontgoocheld dat we niet doorgaan in Europa. We moeten alles rustig bekijken om de juiste analyse over deze Champions League-campagne te maken. We mogen die stunts niet vergeten - dat was knap. Maar, ook in de eigen competitie, krijgen we te veel doelpunten binnen. Dat is een werkpunt. We moeten er 2, 3 of zelfs 4 maken om te winnen. Dat zou als topclub niet mogen."

KNAPPE CIJFERS
Zelf mag Vanaken wel tevreden zijn over zijn campagne in het kampioenenbal. De draaischijf kan immers knappe cijfers voorleggen met drie goals en een assist in zes matchen. In de eerste drie matchen stond hij telkens aan het kanon en daarmee zette hij een unieke reeks neer. Hij wist immers in vijf Champions League-matchen op een rij raak te treffen, slechts vier spelers deden ooit beter sinds het toernooi in 1992 opgericht werd.

LEES OOK: Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Heeft Club Brugge de uitschakeling aan zichzelf te wijten?

Meest recent

'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

2
2
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

10
10
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

163
163
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

110
110
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

211
211
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

43
43
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

117
117
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

52
52
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

134
134
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

135
135
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

195
195
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

180
180
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

330
330
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

166
166
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

163
163
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

224
224
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

332
332
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

170
170
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

115
115
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

419
419
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

240
240
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

522
522
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

89
89
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

59
59

Meer sportnieuws