Eén Bruggeling maakt indruk: "Gewapend om de top te halen"

door
Eén Bruggeling maakt indruk:

Voor Club Brugge zit het Europese avontuur er nu al op, want ze hebben in hun slotmatch in de Champions League hun laatste strohalm om te overwinteren niet kunnen grijpen. De landskampioen liep voor de vierde keer op rij tegen een zware nederlaag aan, want deze keer bleek PSG met 4-1 te sterk. Het werd dus alweer een pijnlijke avond, maar dat betekent niet dat iedereen door de mand viel.


Eén Bruggeling kon klaarblijkelijk wél indruk maken ondanks de zware nederlaag in het Parc des Princes. Noa Lang speelde desondanks een sterke wedstrijd en lag met een zeer knappe actie ook aan de basis van de eerredder van Mats Rits. De Nederlander wist ook op andere momenten de sterren van PSG een aantal keer in de problemen te brengen.

In zijn thuisland waren ze onder de indruk van Lang. "Hij speelde echt een puike partij. Hij heeft zijn voeten weer laten spreken. Hij gaf de assist, maar dat was niet het enige. Hij was bij veel creativiteit betrokken", stelde Ronald de Boer immers bij Ziggo Sport. "Hij was vaak de aangever en de initiatiefnemer. Het is een heel jonge jongen, maar hij steekt er ook in deze wedstrijd met kop en schouders bovenuit."

POTENTIËLE TOPPER
De ex-international en tweelingbroer van ex-bondscoach Frank de Boer ziet in Lang dan ook een potentiële speler voor de Europese top. "
Nou, hij heeft de wapens. Als je zijn balcontrole ziet, hij maakt goals, geeft assists. Dus in potentie zit hier een hele goede voetballer in, maar dit is maar het begin." Voortaan zal hij dat wel alleen maar op het Belgische toneel kunnen tonen.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Was Lang de beste man bij Club Brugge?

Meest recent

POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

14
14
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

53
53
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

73
73
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

143
143
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

214
214
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

129
129
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

63
63
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

35
35
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

495
495
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

348
348
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

582
582
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

329
329
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

103
103
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

113
113
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

418
418
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

162
162
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

255
255
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

110
110
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

469
469
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

197
197
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

70
70
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

579
579
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

114
114

Meer sportnieuws