De Mos maakt RSCA-aankoop met de grond gelijk

466
De Mos maakt RSCA-aankoop met de grond gelijk

Bij RSC Anderlecht zijn er een aantal zomertransfers die nog niet helemaal konden overtuigen. Eén van hen is Lisandro Magallan. De Argentijn valt voorlopig zwaar door de mand. Aad de Mos is scherp voor de verdediger.


"Magallan is niet gemaakt voor het Europese voetbal. Hij is te statisch en is te lang gewend geweest om achteraan met vier op een lijn te spelen. Anderlecht nam weinig risico door hem te huren, maar het is onbegrijpelijk dat Ajax hem kocht”, aldus De Mos aan La Capitale.

De ex-trainer van Anderlecht en Ajax is van mening dat Magallan niet sterk is met de bal aan de voet en hij ziet hem net zoals Matt Miazga als een verdediger van de ‘oude stempel’. De Mos vindt dat dit ook van toepassing is op Wesley Hoedt, al beschikt de Nederlander wel over uitvoetballend vermogen. Magallan maakt ook positionele fouten en heeft volgens de trainer op pensioen een gebrek aan spelintelligentie.

VEEL ERVARING OPGEDAAN

Ajax betaalde in het verleden 9 miljoen euro aan Boca Juniors. Dat bedrag gaan ze nooit meer terugverdienen aan hem. De centrale verdediger wordt door Anderlecht met aankoopoptie gehuurd. De Amsterdammers stalden hem eerder al bij Alaves en Crotone. Magallan ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Ajax en volgens Transfermarkt.be is zijn marktwaarde ondertussen al gezakt naar 2,5 miljoen euro. De kans dat RSCA hem na het seizoen definitief zal overnemen, lijkt voorlopig quasi nihil te zijn.

LEES OOK: Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Eens met De Mos?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

28
28
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

29
29
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

39
39
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

386
386
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

78
78
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

24
24
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

278
278
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

330
330
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

291
291
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

259
259
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

316
316
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

107
107
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

125
125
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

194
194
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

196
196
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1176
1176
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws