'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

224 stemmen
'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

Chelsea verslikte zich tijdens het afgelopen weekend tegen West Ham United. In de Londense derby werd uiteindelijk met 3-2 verloren. Ondanks het verlies blijven de Blues wel nog steeds in de race voor de Premier League-titel. Met het oog op volgend seizoen dreigen er wel een paar zaken te gaan veranderen bij de troepen van Thomas Tuchel. 


Zo weet Fichajes dat Chelsea twijfelt over de toekomst van Timo Werner. De Duitse spits kan al twee seizoenen niet overtuigen bij de Blues, en de Londense topclub zou volgens het medium sterk overwegen om Werner tijdens de volgende zomermercato te verkopen. Het meest opvallende gerucht viel echter te lezen rond de mogelijke opvolger van Werner. Want die zou Chelsea zelfs al in eigen rangen hebben. 

Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Armando Broja volgend seizoen volop zijn kans zal krijgen bij Chelsea. Zo zou Tuchel bijzonder onder de indruk zijn van de prestaties van de Chelsea-huurling bij Southampton. De 20-jarige Broja was daar dit seizoen al goed voor drie doelpunten in elf wedstrijden. Romelu Lukaku krijgt er dus mogelijks een 'nieuwe' spitsbroeder bij. 

Van de jeugd tot Vitesse

Armando Broja wordt in Chelsea gezien als een kind van het huis. De in Londen geboren Albanees kende zijn jeugdopleiding bij de Blues. Vorig seizoen werd hij dan weer verhuurd aan het Nederlandse Vitesse, waar hij het overigens bijzonder goed deed aan de zijde van Club Brugge-huurling Loïs Openda. Dit seizoen besloot Chelsea dan ook om Broja kansen te geven op een hoger niveau. Sindsdien maakt de sterke aanvaller indruk bij Southampton, en lijkt hij dus volgend seizoen voor zijn grote doorbraak bij de club van zijn hart te staan. 

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Moet Chelsea afscheid nemen van Werner?

Meest recent

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

0
0
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

12
12
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

0
0
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

47
47
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

244
244
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

149
149
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

109
109
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

148
148
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

37
37
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

80
80
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

804
804
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

459
459
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

195
195
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

64
64
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

280
280
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

104
104
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

111
111
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

182
182
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

46
46
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

162
162
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

72
72
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

349
349

Meer sportnieuws