'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

224 stemmen
'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

Chelsea verslikte zich tijdens het afgelopen weekend tegen West Ham United. In de Londense derby werd uiteindelijk met 3-2 verloren. Ondanks het verlies blijven de Blues wel nog steeds in de race voor de Premier League-titel. Met het oog op volgend seizoen dreigen er wel een paar zaken te gaan veranderen bij de troepen van Thomas Tuchel. 


Zo weet Fichajes dat Chelsea twijfelt over de toekomst van Timo Werner. De Duitse spits kan al twee seizoenen niet overtuigen bij de Blues, en de Londense topclub zou volgens het medium sterk overwegen om Werner tijdens de volgende zomermercato te verkopen. Het meest opvallende gerucht viel echter te lezen rond de mogelijke opvolger van Werner. Want die zou Chelsea zelfs al in eigen rangen hebben. 

Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Armando Broja volgend seizoen volop zijn kans zal krijgen bij Chelsea. Zo zou Tuchel bijzonder onder de indruk zijn van de prestaties van de Chelsea-huurling bij Southampton. De 20-jarige Broja was daar dit seizoen al goed voor drie doelpunten in elf wedstrijden. Romelu Lukaku krijgt er dus mogelijks een 'nieuwe' spitsbroeder bij. 

Van de jeugd tot Vitesse

Armando Broja wordt in Chelsea gezien als een kind van het huis. De in Londen geboren Albanees kende zijn jeugdopleiding bij de Blues. Vorig seizoen werd hij dan weer verhuurd aan het Nederlandse Vitesse, waar hij het overigens bijzonder goed deed aan de zijde van Club Brugge-huurling Loïs Openda. Dit seizoen besloot Chelsea dan ook om Broja kansen te geven op een hoger niveau. Sindsdien maakt de sterke aanvaller indruk bij Southampton, en lijkt hij dus volgend seizoen voor zijn grote doorbraak bij de club van zijn hart te staan. 

LEES OOK: Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Moet Chelsea afscheid nemen van Werner?

Meest recent

Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

5
5
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

67
67
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

158
158
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

26
26
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

68
68
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

7
7
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

159
159
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

99
99
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

70
70
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

127
127
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

274
274
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

201
201
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

101
101
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

357
357
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

688
688
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

121
121
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

306
306
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

162
162
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

84
84
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

82
82
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

243
243
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

756
756
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

61
61
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

81
81
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

517
517

Meer sportnieuws