'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

224
'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

Chelsea verslikte zich tijdens het afgelopen weekend tegen West Ham United. In de Londense derby werd uiteindelijk met 3-2 verloren. Ondanks het verlies blijven de Blues wel nog steeds in de race voor de Premier League-titel. Met het oog op volgend seizoen dreigen er wel een paar zaken te gaan veranderen bij de troepen van Thomas Tuchel. 


Zo weet Fichajes dat Chelsea twijfelt over de toekomst van Timo Werner. De Duitse spits kan al twee seizoenen niet overtuigen bij de Blues, en de Londense topclub zou volgens het medium sterk overwegen om Werner tijdens de volgende zomermercato te verkopen. Het meest opvallende gerucht viel echter te lezen rond de mogelijke opvolger van Werner. Want die zou Chelsea zelfs al in eigen rangen hebben. 

Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Armando Broja volgend seizoen volop zijn kans zal krijgen bij Chelsea. Zo zou Tuchel bijzonder onder de indruk zijn van de prestaties van de Chelsea-huurling bij Southampton. De 20-jarige Broja was daar dit seizoen al goed voor drie doelpunten in elf wedstrijden. Romelu Lukaku krijgt er dus mogelijks een 'nieuwe' spitsbroeder bij. 

Van de jeugd tot Vitesse

Armando Broja wordt in Chelsea gezien als een kind van het huis. De in Londen geboren Albanees kende zijn jeugdopleiding bij de Blues. Vorig seizoen werd hij dan weer verhuurd aan het Nederlandse Vitesse, waar hij het overigens bijzonder goed deed aan de zijde van Club Brugge-huurling Loïs Openda. Dit seizoen besloot Chelsea dan ook om Broja kansen te geven op een hoger niveau. Sindsdien maakt de sterke aanvaller indruk bij Southampton, en lijkt hij dus volgend seizoen voor zijn grote doorbraak bij de club van zijn hart te staan. 

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Moet Chelsea afscheid nemen van Werner?

Meest recent

‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

17
17
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

2
2
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

37
37
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

46
46
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

131
131
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

48
48
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

150
150
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

239
239
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

37
37
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

308
308
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

244
244
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

105
105
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

167
167
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

44
44
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

112
112
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

100
100
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

32
32
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

504
504
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

20
20

Meer sportnieuws