'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

224 stemmen
'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

Chelsea verslikte zich tijdens het afgelopen weekend tegen West Ham United. In de Londense derby werd uiteindelijk met 3-2 verloren. Ondanks het verlies blijven de Blues wel nog steeds in de race voor de Premier League-titel. Met het oog op volgend seizoen dreigen er wel een paar zaken te gaan veranderen bij de troepen van Thomas Tuchel. 


Zo weet Fichajes dat Chelsea twijfelt over de toekomst van Timo Werner. De Duitse spits kan al twee seizoenen niet overtuigen bij de Blues, en de Londense topclub zou volgens het medium sterk overwegen om Werner tijdens de volgende zomermercato te verkopen. Het meest opvallende gerucht viel echter te lezen rond de mogelijke opvolger van Werner. Want die zou Chelsea zelfs al in eigen rangen hebben. 

Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Armando Broja volgend seizoen volop zijn kans zal krijgen bij Chelsea. Zo zou Tuchel bijzonder onder de indruk zijn van de prestaties van de Chelsea-huurling bij Southampton. De 20-jarige Broja was daar dit seizoen al goed voor drie doelpunten in elf wedstrijden. Romelu Lukaku krijgt er dus mogelijks een 'nieuwe' spitsbroeder bij. 

Van de jeugd tot Vitesse

Armando Broja wordt in Chelsea gezien als een kind van het huis. De in Londen geboren Albanees kende zijn jeugdopleiding bij de Blues. Vorig seizoen werd hij dan weer verhuurd aan het Nederlandse Vitesse, waar hij het overigens bijzonder goed deed aan de zijde van Club Brugge-huurling Loïs Openda. Dit seizoen besloot Chelsea dan ook om Broja kansen te geven op een hoger niveau. Sindsdien maakt de sterke aanvaller indruk bij Southampton, en lijkt hij dus volgend seizoen voor zijn grote doorbraak bij de club van zijn hart te staan. 

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Moet Chelsea afscheid nemen van Werner?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

13
13
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

24
24
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

79
79
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

242
242
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

280
280
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

348
348
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1010
1010
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

79
79
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

250
250
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

125
125
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws