'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

door
'Chelsea wil opvallende pion koppelen aan Lukaku'

Chelsea verslikte zich tijdens het afgelopen weekend tegen West Ham United. In de Londense derby werd uiteindelijk met 3-2 verloren. Ondanks het verlies blijven de Blues wel nog steeds in de race voor de Premier League-titel. Met het oog op volgend seizoen dreigen er wel een paar zaken te gaan veranderen bij de troepen van Thomas Tuchel. 


Zo weet Fichajes dat Chelsea twijfelt over de toekomst van Timo Werner. De Duitse spits kan al twee seizoenen niet overtuigen bij de Blues, en de Londense topclub zou volgens het medium sterk overwegen om Werner tijdens de volgende zomermercato te verkopen. Het meest opvallende gerucht viel echter te lezen rond de mogelijke opvolger van Werner. Want die zou Chelsea zelfs al in eigen rangen hebben. 

Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Armando Broja volgend seizoen volop zijn kans zal krijgen bij Chelsea. Zo zou Tuchel bijzonder onder de indruk zijn van de prestaties van de Chelsea-huurling bij Southampton. De 20-jarige Broja was daar dit seizoen al goed voor drie doelpunten in elf wedstrijden. Romelu Lukaku krijgt er dus mogelijks een 'nieuwe' spitsbroeder bij. 

Van de jeugd tot Vitesse

Armando Broja wordt in Chelsea gezien als een kind van het huis. De in Londen geboren Albanees kende zijn jeugdopleiding bij de Blues. Vorig seizoen werd hij dan weer verhuurd aan het Nederlandse Vitesse, waar hij het overigens bijzonder goed deed aan de zijde van Club Brugge-huurling Loïs Openda. Dit seizoen besloot Chelsea dan ook om Broja kansen te geven op een hoger niveau. Sindsdien maakt de sterke aanvaller indruk bij Southampton, en lijkt hij dus volgend seizoen voor zijn grote doorbraak bij de club van zijn hart te staan. 

LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Moet Chelsea afscheid nemen van Werner?

Meest recent

'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

16
16
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

12
12
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

26
26
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

121
121
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

186
186
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

174
174
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

153
153
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

34
34
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

177
177
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

200
200
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

146
146
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

35
35
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

219
219
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

130
130
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

409
409
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

70
70
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

230
230
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

117
117
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

296
296
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

129
129
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

274
274
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

67
67
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

432
432
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

534
534

Meer sportnieuws