Domper voor KV Kortrijk: sterkhouder langdurig out

door
Domper voor KV Kortrijk: sterkhouder langdurig out

KV Kortrijk zoekt al enkele wedstrijden tevergeefs naar een zege. De West-Vlamingen delfden afgelopen weekend ook het onderspit tegen provinciegenoot Cercle Brugge. Na een flauwe partij zagen de Kerels ook nog een sterkhouder uitvallen.


Pape Gueye werd zaterdag tegen Cercle Brugge vroegtijdig naar de kant gehaald. De aanvaller raakte geblesseerd aan de knie, en verliet het veld via de draagberrie. De eerste indruk was dan ook niet goed, en onlangs bevestigde Het Laatste Nieuws dat de Senegalees langdurig geblesseerd zal zijn. Zo moet Gueye onder het mes vanwege een letsel aan de meniscus. Het is nog niet duidelijk hoelang de sterke aanvaller out zal zijn, al staat het wel vast dat hij dit jaar niet meer in actie zal komen.

Gueye is dit seizoen een belangrijke schakel bij het Kortrijk van Karim Belhocine. Met vijf doelpunten in zestien wedstrijden is de Senegalees ook één van de beste schutters bij de West-Vlamingen. Hij moet enkel Faïz Selemani voor zich dulden. Met Alioui, Osabutey, Hakim, Hermann en Badamosi beschikt Belhocine wel over voldoende alternatieven om de onfortuinlijke Gueye te vervangen.

Van Noorwegen naar West-Vlaanderen 

Pape Gueye genoot zijn jeugdopleiding bij het Senegalese Académie Darou Salam. Op 19-jarige leeftijd werd hij daar door de Noorse tweedeklasser Aalesunds weggeplukt. In Noorwegen brak Gueye volledig door, waarna hij na twee seizoenen de interesse wekte van heel wat Europese clubs. Uiteindelijk trok Kortrijk aan het langste eind, en speelde Gueye zich stilaan in de A-ploeg van de West-Vlamingen. In drie seizoenen was de Senegalees in totaal al goed voor zes doelpunten. 

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

3
3
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

20
20
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

188
188
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

92
92
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

285
285
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

85
85
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

144
144
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

58
58
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

227
227
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

193
193
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

131
131
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

700
700
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

302
302
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

334
334
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

877
877
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

632
632
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

409
409
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

307
307
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

877
877
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

217
217
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

103
103
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

415
415

Meer sportnieuws