Kompany schept duidelijkheid over toekomst Refaelov

door
Kompany schept duidelijkheid over toekomst Refaelov

Lior Refaelov was tegen SV Zulte Waregem dé sterkste man op het veld. De Anderlecht-middenvelder schitterde als vanouds, en was met twee doelpunten uiteindelijk ook de gevierde man achteraf. Maar wat schept de toekomst van de inmiddels 35-jarige Gouden Schoen?


In een interview met La Dernière Heure liet Vincent Kompany alvast verstaan dat Lior Refaelov nog niet aan het einde van zijn carrière denkt. “Zowel fysiek als mentaal is hij nog heel scherp. Je ziet aan alles dat hij nog heel lang wil voetballen. Voor een coach is het ideaal om zo’n speler te hebben”, aldus Kompany aan de Waalse krant.

Daardoor ziet het er niet naar uit dat Refaelov op dit moment al denkt aan het einde van zijn voetballoopbaan. Het contract van de Israeliër bij Anderlecht loopt pas op het einde van het seizoen af, en het zou dan ook niet verbazen moest de Brusselse club binnenkort polsen richting een verlenging op korte termijn bij de entourage van Rafa. Zelf lijkt de middenvelder ook bijzonder gelukkig in Brussel, wat alles zowaar in een stroomversnelling zou kunnen brengen.

Ervaring tussen Neerpede-mix

Lior Refaelov werd vorig seizoen door Anderlecht weggeplukt bij Antwerp. De ervaren middenvelder had één bepaalde hoofdtaak bij zijn nieuwe werkgever. Zo moest hij de jonge Neerpede-producten bijstaan in hun ontwikkeling op en naast het veld. Iets waar Refaelov momenteel uitstekend lijkt in te slagen. Met zes doelpunten was hij immers al een aantal keer bepalend bij Paars-Wit. Daarnaast lijkt hij ook naast het veld een belangrijke rol te vervullen. Dat liet Vincent Kompany immers al een aantal keer duidelijk blijken.

LEES OOK: 'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

Moet Anderlecht het contract van Refaelov zo snel mogelijk verlengen?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

39
39
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

186
186
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

302
302
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

50
50
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

94
94
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

254
254
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

380
380
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

246
246
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

193
193
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

70
70
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

211
211
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

215
215
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

180
180
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

69
69
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

359
359
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

166
166
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

584
584
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

305
305
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

544
544
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

762
762
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

354
354
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

858
858
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

416
416
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

659
659

Meer sportnieuws