Kompany schept duidelijkheid over toekomst Refaelov

440 stemmen
Kompany schept duidelijkheid over toekomst Refaelov

Lior Refaelov was tegen SV Zulte Waregem dé sterkste man op het veld. De Anderlecht-middenvelder schitterde als vanouds, en was met twee doelpunten uiteindelijk ook de gevierde man achteraf. Maar wat schept de toekomst van de inmiddels 35-jarige Gouden Schoen?


In een interview met La Dernière Heure liet Vincent Kompany alvast verstaan dat Lior Refaelov nog niet aan het einde van zijn carrière denkt. “Zowel fysiek als mentaal is hij nog heel scherp. Je ziet aan alles dat hij nog heel lang wil voetballen. Voor een coach is het ideaal om zo’n speler te hebben”, aldus Kompany aan de Waalse krant.

Daardoor ziet het er niet naar uit dat Refaelov op dit moment al denkt aan het einde van zijn voetballoopbaan. Het contract van de Israeliër bij Anderlecht loopt pas op het einde van het seizoen af, en het zou dan ook niet verbazen moest de Brusselse club binnenkort polsen richting een verlenging op korte termijn bij de entourage van Rafa. Zelf lijkt de middenvelder ook bijzonder gelukkig in Brussel, wat alles zowaar in een stroomversnelling zou kunnen brengen.

Ervaring tussen Neerpede-mix

Lior Refaelov werd vorig seizoen door Anderlecht weggeplukt bij Antwerp. De ervaren middenvelder had één bepaalde hoofdtaak bij zijn nieuwe werkgever. Zo moest hij de jonge Neerpede-producten bijstaan in hun ontwikkeling op en naast het veld. Iets waar Refaelov momenteel uitstekend lijkt in te slagen. Met zes doelpunten was hij immers al een aantal keer bepalend bij Paars-Wit. Daarnaast lijkt hij ook naast het veld een belangrijke rol te vervullen. Dat liet Vincent Kompany immers al een aantal keer duidelijk blijken.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Moet Anderlecht het contract van Refaelov zo snel mogelijk verlengen?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

0
0
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

28
28
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

36
36
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

82
82
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

15
15
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

142
142
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

123
123
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

638
638
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

833
833
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

299
299
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

172
172
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

248
248
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

186
186
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

55
55
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

146
146
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

101
101
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

114
114
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

83
83
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

344
344
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1114
1114

Meer sportnieuws