Club Brugge-voltreffer onder vuur

door
Club Brugge-voltreffer onder vuur

Club Brugge haalde afgelopen zomer een resem nieuwkomers in huis, maar voorlopig slagen zij er nog niet echt in hun stempel te drukken in Jan Breydel. In de 3-2 thuiszege tegen Seraing van zaterdag stond er daarom andermaal slechts één aanwinst aan de aftrap.


Voorlopig blijkt Jack Hendry dan ook de enige echte voltreffer bij Blauw-Zwart, al kon de 26-jarige Schot de voorbije weken evenmin verijdelen dat de landskampioen telkens tal van tegendoelpunten slikt. Ondanks het constanter niveau dat hij centraal achterin haalt ten opzichte van concurrenten Brandon Mechele en Stanley Nsoki, viel Hendry daarbij eveneens geregeld wel wat te verwijten.

Dat meent ook Het Laatste Nieuws, dat opmerkt dat de verdediger vorig weekend bijvoorbeeld in niemandsland stond bij de eerste treffer van de bezoekers. Hoewel anderen Club met hun individuele blunders de laatste tijd al vaker punten kosten, en zelfs doelman Simon Mignolet een aantal keer in de fout ging, is het volgens de krant dus niet helemaal terecht dat Hendry buiten schot blijft.

LEIDER OF ILLUSIE?
"Ook Hendry, die (verbaal) de illusie wekt dé leider te zijn, mag eens in de spiegel kijken", klinkt het namelijk onder meer. Zaterdag stond Hendry inderdaad weer druk te gesticuleren, hoewel hij toch mede verantwoordelijk was voor de gatenkaas achterin. Recent zagen we bovendien hoe de 12-voudig international zich in de kleedkamer af en toe flink laat gelden, zoals dat ook bij KV Oostende reeds het geval was. Tijd om een toontje lager te zingen, en vooral weer meer te spreken met de voeten?

LEES OOK: Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

Vindt u dat Hendry zich wat meer moet inhouden?

Meest recent

Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

44
44
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

130
130
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

85
85
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

38
38
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

86
86
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

56
56
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

286
286
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

38
38
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

57
57
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

197
197
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

73
73
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

417
417
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

239
239
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

85
85
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

109
109
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

347
347
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

36
36
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

183
183
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

240
240
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

211
211
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

962
962
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

188
188

Meer sportnieuws