Club Brugge-voltreffer onder vuur

door
Club Brugge-voltreffer onder vuur

Club Brugge haalde afgelopen zomer een resem nieuwkomers in huis, maar voorlopig slagen zij er nog niet echt in hun stempel te drukken in Jan Breydel. In de 3-2 thuiszege tegen Seraing van zaterdag stond er daarom andermaal slechts één aanwinst aan de aftrap.


Voorlopig blijkt Jack Hendry dan ook de enige echte voltreffer bij Blauw-Zwart, al kon de 26-jarige Schot de voorbije weken evenmin verijdelen dat de landskampioen telkens tal van tegendoelpunten slikt. Ondanks het constanter niveau dat hij centraal achterin haalt ten opzichte van concurrenten Brandon Mechele en Stanley Nsoki, viel Hendry daarbij eveneens geregeld wel wat te verwijten.

Dat meent ook Het Laatste Nieuws, dat opmerkt dat de verdediger vorig weekend bijvoorbeeld in niemandsland stond bij de eerste treffer van de bezoekers. Hoewel anderen Club met hun individuele blunders de laatste tijd al vaker punten kosten, en zelfs doelman Simon Mignolet een aantal keer in de fout ging, is het volgens de krant dus niet helemaal terecht dat Hendry buiten schot blijft.

LEIDER OF ILLUSIE?
"Ook Hendry, die (verbaal) de illusie wekt dé leider te zijn, mag eens in de spiegel kijken", klinkt het namelijk onder meer. Zaterdag stond Hendry inderdaad weer druk te gesticuleren, hoewel hij toch mede verantwoordelijk was voor de gatenkaas achterin. Recent zagen we bovendien hoe de 12-voudig international zich in de kleedkamer af en toe flink laat gelden, zoals dat ook bij KV Oostende reeds het geval was. Tijd om een toontje lager te zingen, en vooral weer meer te spreken met de voeten?

LEES OOK: Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Vindt u dat Hendry zich wat meer moet inhouden?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

18
18
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

40
40
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

66
66
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

23
23
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

113
113
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

51
51
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

105
105
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

58
58
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

106
106
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

545
545
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

165
165
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

442
442
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

83
83
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

471
471
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

131
131
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

804
804
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws