Club Brugge-voltreffer onder vuur

door
Club Brugge-voltreffer onder vuur

Club Brugge haalde afgelopen zomer een resem nieuwkomers in huis, maar voorlopig slagen zij er nog niet echt in hun stempel te drukken in Jan Breydel. In de 3-2 thuiszege tegen Seraing van zaterdag stond er daarom andermaal slechts één aanwinst aan de aftrap.


Voorlopig blijkt Jack Hendry dan ook de enige echte voltreffer bij Blauw-Zwart, al kon de 26-jarige Schot de voorbije weken evenmin verijdelen dat de landskampioen telkens tal van tegendoelpunten slikt. Ondanks het constanter niveau dat hij centraal achterin haalt ten opzichte van concurrenten Brandon Mechele en Stanley Nsoki, viel Hendry daarbij eveneens geregeld wel wat te verwijten.

Dat meent ook Het Laatste Nieuws, dat opmerkt dat de verdediger vorig weekend bijvoorbeeld in niemandsland stond bij de eerste treffer van de bezoekers. Hoewel anderen Club met hun individuele blunders de laatste tijd al vaker punten kosten, en zelfs doelman Simon Mignolet een aantal keer in de fout ging, is het volgens de krant dus niet helemaal terecht dat Hendry buiten schot blijft.

LEIDER OF ILLUSIE?
"Ook Hendry, die (verbaal) de illusie wekt dé leider te zijn, mag eens in de spiegel kijken", klinkt het namelijk onder meer. Zaterdag stond Hendry inderdaad weer druk te gesticuleren, hoewel hij toch mede verantwoordelijk was voor de gatenkaas achterin. Recent zagen we bovendien hoe de 12-voudig international zich in de kleedkamer af en toe flink laat gelden, zoals dat ook bij KV Oostende reeds het geval was. Tijd om een toontje lager te zingen, en vooral weer meer te spreken met de voeten?

LEES OOK: Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Vindt u dat Hendry zich wat meer moet inhouden?

Meest recent

Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

17
17
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

55
55
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

37
37
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

152
152
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

102
102
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

72
72
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

96
96
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

116
116
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

220
220
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

221
221
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

180
180
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

155
155
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

334
334
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

131
131
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

129
129
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

200
200
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

671
671
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

971
971
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

244
244
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

367
367
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

688
688
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

65
65
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

268
268
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

55
55
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

315
315

Meer sportnieuws