Degradatie wenkt voor Beerschot: "Vreemde keuzes in het beleid"

door
Degradatie wenkt voor Beerschot:

Beerschot likt zijn wonden. De Kielse Ratten verloren met 0-1 van Royal Antwerp FC en blijven achter met amper 9 punten. De degradatie komt steeds dichterbij.


Beerschot staat al zeven punten in het krijt op de voorlaatste. Dat begint stevig op te lopen. Er was even een opleving met 7 op 9, maar na de 0 op 6 ziet het er weer zeer slecht uit voor de ploeg. Tom Boudeweel maakt zich zorgen omtrent Beerschot.

KWALITEIT

"Ik ga ervan uit dat je ongeveer 36 punten moet hebben om je te redden. Dan kan je het optelsommetje maken: nog 9 keer winnen in 17 wedstrijden, dat is veel. Door het gebrek aan kwaliteit en een paar vreemde keuzes in het beleid, vrees ik er toch wat voor", laat hij weten aan Sporza.

Beerschot heeft geen andere keuze dan 2021 goed te eindigen, liefst met een aantal overwinningen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan. Deze maand gaat Beerschot nog op bezoek bij KAS Eupen en Standard, terwijl het in eigen huis RSC Anderlecht en KV Oostende ontvangt. Beerschot zal minstens twee keer moeten winnen om met enig geloof in de redding aan 2022 te beginnen. In januari zal de club mogelijk de transfermarkt opgaan, maar in 2021 maakte de club daar in januari en in de zomer heel wat verkeerde keuzes. De foutenmarge is bijzonder klein geworden en Beerschot lijkt vooral nood te hebben aan jongens die ervaring hebben in de Jupiler Pro League. Maar welke speler zal momenteel graag naar het Kiel komen?

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Moet Beerschot versterking halen in januari?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

78
78
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

64
64
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

106
106
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

632
632
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

126
126
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

262
262
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

376
376
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

112
112
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

249
249
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

309
309
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

62
62
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

531
531
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

438
438
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

177
177
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

463
463
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

388
388
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

615
615
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

235
235
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws