AA Gent roept Vanhaezebrouck tot de orde

door
AA Gent roept Vanhaezebrouck tot de orde

Door de stijgende coronacijfers in ons land was het voor de voetbalclubs de voorbije dagen vrezen dat ze weer in lege stadions zouden moeten gaan spelen, maar het Overlegcomité besliste uiteindelijk dat publiek gewoon welkom blijft voor wedstrijden. De Pro League kondigde wel strengere maatregelen aan om het zo veilig mogelijk te houden, zoals een verbod op eten en drinken in het stadion.


Daarnaast viel dit weekend ook op dat de spelers regelmatig een mondmasker dragen. Zowel bij het betreden van het veld als bij het groeten van de supporters bedekten ze hun mond, maar dat viel niet bij iedereen in goede aarde. Zo liet Hein Vanhaezebrouck zich na de wedstrijd van zijn AA Gent tegen OH Leuven bijzonder kritisch uit over de nieuwe regel.

"Wat wij moeten doen, eigenlijk puur voor de ogen van de camera is. Ik vind het een beetje te gek voor woorden", verklaarde Vanhaezebrouck immers aan Sporza. "Wij doen gewoon wat ons gevraagd wordt, maar ik vind het een beetje onnozel." Die woorden vielen echter niet overal even goed - velen vinden nu al dat het voetbal privileges krijgt terwijl vele andere sectoren wel getroffen werden door de verstrengde maatregelen.

TOT DE ORDE GEROEPEN
AA Gent wijst zijn trainer daarom in een statement terecht. "Na de wedstrijd OH Leuven – KAA Gent reageerde onze trainer, Hein Vanhaezebrouck, in een interview op een ongelukkige manier op deze maatregel. In overleg met de trainer bevestigt KAA Gent echter volledig achter het protocol van de Pro League en de regering te staan", klinkt het. "Ook in de toekomst zal KAA Gent de richtlijnen van de Pro League en de regering opvolgen zoals het bestuur, de technische staf en de spelers trouwens al gedaan hebben naar aanleiding van de wedstrijd in Leuven."


LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Waren de uitspraken van Vanhaezebrouck verkeerd?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

31
31
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

30
30
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

64
64
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

28
28
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

139
139
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

55
55
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

189
189
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

577
577
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

249
249
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

202
202
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

103
103
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

108
108
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

116
116
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

743
743
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

200
200
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

695
695
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

284
284
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws