Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

259
Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

Na een tumultueuze derby heeft Charleroi de Waalse clash tegen Standard volledig naar zijn hand gezet. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en zetten de Rouches al na een uur met de rug tegen de muur. Ook hier zorgde wangedrag van de supporters voor het stilleggen van de wedstrijd na een uur spelen, Laforge legde de match uiteindelijk definitief stil luttele minuten voor het einde.

De tweede derby vandaag was die tussen Standard en Charleroi, al was de naam derby misschien wat overroepen door de afstand tussen beide steden, toch was deze Waalse clash er eentje met een voorgeschiedenis. Bij de thuisploeg koos Elsner grotendeels voor de vertrouwde namen in de competitie met Lestienne als verrassing, ook Still veranderde niets aan de elf die vorig weekend verloren van Anderlecht.
Sterke Koffi helpt Charleroi mee aan voorsprong
De Rouches openden sterk met een paar halve kansen, Charleroi moest het spel voorlopig ondergaan op Sclessin. Na goed tien minuten spelen was er ook een eerste kansje voor de Zebra's maar de kopbal van Zorgane verdween over de kooi van Bodart (terug onder de lat vandaag). Standard bleef zijn wil opleggen maar Koffi pakte een paar goede ballen. Halfweg de eerste periode waren het wel de bezoekers die de score openden: Gholizadeh vergat van dichtbij de trekker over te halen maar in de rebound deed Nicholson dat wel: 0-1 voor het team van Still. Standard reageerde met een kopbal van Muleka die andermaal in de handen van Koffi stierf een een schot van Donnum dat opnieuw door een sterke bezoekende doelman werd gepakt. De thuisploeg mist efficiëntie en dat werd nog voor de pauze een tweede keer afgestraft, na een bal op de paal maakte Knezevic in de rebound er 0-2 van. Halfweg stonden de Zebra's zeer gevleid op een dubbele voorsprong tegen een gefrustreerde thuisploeg, dat zijn pijlen vooral richtte op de warrig leidende Laforge.

Veel sfeer op Sclessin maar halfweg staat de thuisploeg wel twee doelpunten in het krijt.
Wangedrag zorgt opnieuw voor stilleggen wedstrijd
Standard nam na de rust opnieuw het initiatief maar tegen een laag blok van Charleroi creëerde het nauwelijks een kans. Aan de overzijde werd de eerste kans wel weer afgemaakt: Nicholson ontsnapte aan de buitenspelval en stifte fraai over Bodart de 0-3 in doel. Ook hier was er nadien weer wangedrag van de supporters, waardoor andermaal een wedstrijd werd stilgelegd. Na een oponthoud van een tiental minuten kon de wedstrijd hervat worden. Veel veranderde er uiteindelijk niet meer aan het spelbeeld en zo werd Standard nog maar eens keihard met de neus op de feiten geduwd, namelijk een kern met veel te weinig kwaliteiten.
Scoreverloop:
0-1 (22') Nicholson, 0-2 (38') Knezevic, 0-3 (57') Nicholson

LEES OOK: Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

🚀

Spelen we na dit weekend weer zonder publiek?

Meest recent

Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

16
16
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

56
56
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

19
19
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

31
31
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

68
68
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

129
129
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

262
262
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

283
283
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

51
51
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

373
373
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

132
132
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

322
322
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

274
274
‘Blessureverdict Ordonez gooit transferplannen in de war’

Joel Ordonez stond al een paar keer dichtbij een transfer. Afgelopen zomer leek de centrale ...

140
140
‘La Louvière hakt knoop door over Edward Still’

La Louvière ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen rechtstreekse concurrent ...

128
128
Code rood bij KRC Genk: Jess Thorup in de problemen?

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De formatie van Jess Thorup is ...

288
288
Anderlecht en Vitor Bruno krijgen ferme waarschuwing

RSC Anderlecht boekte afgelopen speeldag een 3-0 zege tegen Zulte Waregem. Paars-Wit sprong daardoor ...

224
224
'Club Brugge incasseert ferme tegenslag Joel Ordonez'

Joel Ordonez werd al verschillende keren in verband gebracht met een knaltransfer, maar de ...

279
279
'KV Mechelen zet druk op Vanderbiest: twee opvolgers''

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Vorig seizoen was Malinwa nog de grote revelatie ...

235
235
Sensationele comeback: twee trainers ruiken bloed in CPL

Ook in de Challenger Pro League is de eerste fase van de competitie achter de rug. En daarbij vallen ...

186
186
TRANSFERUURTJE: ‘JPL-ontslag nakend, comeback bij STVV’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

353
353
‘Uniek fenomeen’ in JPL: “De rest kijkt machteloos toe”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en helemaal bovenaan prijkt alweer Union SG. Sinds de ...

168
168
Italië gaat los op Diego Moreira: boodschap voor AC Milan

Diego Moreira is bij AC Milan nog geen onbetwistbare basispion, maar de buitenspeler heeft zich de ...

123
123
Ruben Van Gucht gaat diep door het stof: Verbijsterende exit

Ruben Van Gucht beleefde een weekend van uitersten. Terwijl zijn vriendin Valentine Besard de titel ...

85
85
Vandenbempt over RSCA: "Als ze dit kunnen bevestigen..."

Bij RSC Anderlecht wisten ze een overetuigende 3-0-zege te boeken tegen Zulte Waregem. De start van ...

418
418

Meer sportnieuws