Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

259
Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

Na een tumultueuze derby heeft Charleroi de Waalse clash tegen Standard volledig naar zijn hand gezet. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en zetten de Rouches al na een uur met de rug tegen de muur. Ook hier zorgde wangedrag van de supporters voor het stilleggen van de wedstrijd na een uur spelen, Laforge legde de match uiteindelijk definitief stil luttele minuten voor het einde.

De tweede derby vandaag was die tussen Standard en Charleroi, al was de naam derby misschien wat overroepen door de afstand tussen beide steden, toch was deze Waalse clash er eentje met een voorgeschiedenis. Bij de thuisploeg koos Elsner grotendeels voor de vertrouwde namen in de competitie met Lestienne als verrassing, ook Still veranderde niets aan de elf die vorig weekend verloren van Anderlecht.
Sterke Koffi helpt Charleroi mee aan voorsprong
De Rouches openden sterk met een paar halve kansen, Charleroi moest het spel voorlopig ondergaan op Sclessin. Na goed tien minuten spelen was er ook een eerste kansje voor de Zebra's maar de kopbal van Zorgane verdween over de kooi van Bodart (terug onder de lat vandaag). Standard bleef zijn wil opleggen maar Koffi pakte een paar goede ballen. Halfweg de eerste periode waren het wel de bezoekers die de score openden: Gholizadeh vergat van dichtbij de trekker over te halen maar in de rebound deed Nicholson dat wel: 0-1 voor het team van Still. Standard reageerde met een kopbal van Muleka die andermaal in de handen van Koffi stierf een een schot van Donnum dat opnieuw door een sterke bezoekende doelman werd gepakt. De thuisploeg mist efficiëntie en dat werd nog voor de pauze een tweede keer afgestraft, na een bal op de paal maakte Knezevic in de rebound er 0-2 van. Halfweg stonden de Zebra's zeer gevleid op een dubbele voorsprong tegen een gefrustreerde thuisploeg, dat zijn pijlen vooral richtte op de warrig leidende Laforge.

Veel sfeer op Sclessin maar halfweg staat de thuisploeg wel twee doelpunten in het krijt.
Wangedrag zorgt opnieuw voor stilleggen wedstrijd
Standard nam na de rust opnieuw het initiatief maar tegen een laag blok van Charleroi creëerde het nauwelijks een kans. Aan de overzijde werd de eerste kans wel weer afgemaakt: Nicholson ontsnapte aan de buitenspelval en stifte fraai over Bodart de 0-3 in doel. Ook hier was er nadien weer wangedrag van de supporters, waardoor andermaal een wedstrijd werd stilgelegd. Na een oponthoud van een tiental minuten kon de wedstrijd hervat worden. Veel veranderde er uiteindelijk niet meer aan het spelbeeld en zo werd Standard nog maar eens keihard met de neus op de feiten geduwd, namelijk een kern met veel te weinig kwaliteiten.
Scoreverloop:
0-1 (22') Nicholson, 0-2 (38') Knezevic, 0-3 (57') Nicholson

LEES OOK: Grote woede in Luik: "Dit kan ik niet accepteren!"

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Grote woede in Luik: "Dit kan ik niet accepteren!"
Grote woede in Luik: "Dit kan ik niet accepteren!"
575

Spelen we na dit weekend weer zonder publiek?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

307
307
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

32
32
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

489
489
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

112
112
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

70
70
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

241
241
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

302
302
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

981
981
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

930
930
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

206
206
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

127
127
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

167
167
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

965
965
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

116
116
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

128
128
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

80
80
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

685
685
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

125
125
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

48
48
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

74
74
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

691
691
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

604
604
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

645
645
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

88
88
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1253
1253

Meer sportnieuws