Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

259 stemmen
Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

Na een tumultueuze derby heeft Charleroi de Waalse clash tegen Standard volledig naar zijn hand gezet. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en zetten de Rouches al na een uur met de rug tegen de muur. Ook hier zorgde wangedrag van de supporters voor het stilleggen van de wedstrijd na een uur spelen, Laforge legde de match uiteindelijk definitief stil luttele minuten voor het einde.

De tweede derby vandaag was die tussen Standard en Charleroi, al was de naam derby misschien wat overroepen door de afstand tussen beide steden, toch was deze Waalse clash er eentje met een voorgeschiedenis. Bij de thuisploeg koos Elsner grotendeels voor de vertrouwde namen in de competitie met Lestienne als verrassing, ook Still veranderde niets aan de elf die vorig weekend verloren van Anderlecht.
Sterke Koffi helpt Charleroi mee aan voorsprong
De Rouches openden sterk met een paar halve kansen, Charleroi moest het spel voorlopig ondergaan op Sclessin. Na goed tien minuten spelen was er ook een eerste kansje voor de Zebra's maar de kopbal van Zorgane verdween over de kooi van Bodart (terug onder de lat vandaag). Standard bleef zijn wil opleggen maar Koffi pakte een paar goede ballen. Halfweg de eerste periode waren het wel de bezoekers die de score openden: Gholizadeh vergat van dichtbij de trekker over te halen maar in de rebound deed Nicholson dat wel: 0-1 voor het team van Still. Standard reageerde met een kopbal van Muleka die andermaal in de handen van Koffi stierf een een schot van Donnum dat opnieuw door een sterke bezoekende doelman werd gepakt. De thuisploeg mist efficiëntie en dat werd nog voor de pauze een tweede keer afgestraft, na een bal op de paal maakte Knezevic in de rebound er 0-2 van. Halfweg stonden de Zebra's zeer gevleid op een dubbele voorsprong tegen een gefrustreerde thuisploeg, dat zijn pijlen vooral richtte op de warrig leidende Laforge.

Veel sfeer op Sclessin maar halfweg staat de thuisploeg wel twee doelpunten in het krijt.
Wangedrag zorgt opnieuw voor stilleggen wedstrijd
Standard nam na de rust opnieuw het initiatief maar tegen een laag blok van Charleroi creëerde het nauwelijks een kans. Aan de overzijde werd de eerste kans wel weer afgemaakt: Nicholson ontsnapte aan de buitenspelval en stifte fraai over Bodart de 0-3 in doel. Ook hier was er nadien weer wangedrag van de supporters, waardoor andermaal een wedstrijd werd stilgelegd. Na een oponthoud van een tiental minuten kon de wedstrijd hervat worden. Veel veranderde er uiteindelijk niet meer aan het spelbeeld en zo werd Standard nog maar eens keihard met de neus op de feiten geduwd, namelijk een kern met veel te weinig kwaliteiten.
Scoreverloop:
0-1 (22') Nicholson, 0-2 (38') Knezevic, 0-3 (57') Nicholson

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Spelen we na dit weekend weer zonder publiek?

Meest recent

Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

5
5
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

10
10
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

8
8
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

17
17
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

65
65
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

272
272
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

67
67
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

50
50
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

174
174
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

57
57
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

55
55
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

111
111
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

87
87
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

37
37
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

56
56
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

345
345
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

59
59
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

214
214
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

266
266
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

191
191
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

267
267
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

203
203
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

399
399

Meer sportnieuws