Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

259 stemmen
Zebra's slaan Standard KO: Wedstrijd definitief gestaakt

Na een tumultueuze derby heeft Charleroi de Waalse clash tegen Standard volledig naar zijn hand gezet. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en zetten de Rouches al na een uur met de rug tegen de muur. Ook hier zorgde wangedrag van de supporters voor het stilleggen van de wedstrijd na een uur spelen, Laforge legde de match uiteindelijk definitief stil luttele minuten voor het einde.

De tweede derby vandaag was die tussen Standard en Charleroi, al was de naam derby misschien wat overroepen door de afstand tussen beide steden, toch was deze Waalse clash er eentje met een voorgeschiedenis. Bij de thuisploeg koos Elsner grotendeels voor de vertrouwde namen in de competitie met Lestienne als verrassing, ook Still veranderde niets aan de elf die vorig weekend verloren van Anderlecht.
Sterke Koffi helpt Charleroi mee aan voorsprong
De Rouches openden sterk met een paar halve kansen, Charleroi moest het spel voorlopig ondergaan op Sclessin. Na goed tien minuten spelen was er ook een eerste kansje voor de Zebra's maar de kopbal van Zorgane verdween over de kooi van Bodart (terug onder de lat vandaag). Standard bleef zijn wil opleggen maar Koffi pakte een paar goede ballen. Halfweg de eerste periode waren het wel de bezoekers die de score openden: Gholizadeh vergat van dichtbij de trekker over te halen maar in de rebound deed Nicholson dat wel: 0-1 voor het team van Still. Standard reageerde met een kopbal van Muleka die andermaal in de handen van Koffi stierf een een schot van Donnum dat opnieuw door een sterke bezoekende doelman werd gepakt. De thuisploeg mist efficiëntie en dat werd nog voor de pauze een tweede keer afgestraft, na een bal op de paal maakte Knezevic in de rebound er 0-2 van. Halfweg stonden de Zebra's zeer gevleid op een dubbele voorsprong tegen een gefrustreerde thuisploeg, dat zijn pijlen vooral richtte op de warrig leidende Laforge.

Veel sfeer op Sclessin maar halfweg staat de thuisploeg wel twee doelpunten in het krijt.
Wangedrag zorgt opnieuw voor stilleggen wedstrijd
Standard nam na de rust opnieuw het initiatief maar tegen een laag blok van Charleroi creëerde het nauwelijks een kans. Aan de overzijde werd de eerste kans wel weer afgemaakt: Nicholson ontsnapte aan de buitenspelval en stifte fraai over Bodart de 0-3 in doel. Ook hier was er nadien weer wangedrag van de supporters, waardoor andermaal een wedstrijd werd stilgelegd. Na een oponthoud van een tiental minuten kon de wedstrijd hervat worden. Veel veranderde er uiteindelijk niet meer aan het spelbeeld en zo werd Standard nog maar eens keihard met de neus op de feiten geduwd, namelijk een kern met veel te weinig kwaliteiten.
Scoreverloop:
0-1 (22') Nicholson, 0-2 (38') Knezevic, 0-3 (57') Nicholson

LEES OOK: Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

🚀

Spelen we na dit weekend weer zonder publiek?

Meest recent

'Rode Duivels dumpen Garcia: opvolger nu al bekend'

Op een officiële aankondiging is het voorlopig nog wachten, maar volgens Het Laatste ...

53
53
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

88
88
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

133
133
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

187
187
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

289
289
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

32
32
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

30
30
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

461
461
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

345
345
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

282
282
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

705
705
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

155
155
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

161
161
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

581
581
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

711
711
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

348
348
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

78
78
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

412
412
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

925
925
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

211
211
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

325
325
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

712
712
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

459
459
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

367
367

Meer sportnieuws