Analist hard voor Anderlecht: "Dat stoort mij het meest"

290 stemmen
Analist hard voor Anderlecht:

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. Dit weekend neemt Sporting het op tegen Zulte Waregem en later deze maand volgen nog enkele heel belangrijke wedstrijden tegen Seraing, Sint-Truiden, Club Brugge en Beerschot. Nordin Jbari neemt Anderlecht onder de loep in La Capitale.


De analist van Eleven Sports vindt dat het ontbreken van Benito Raman en Francis Amuzu, beiden zijn tegen Essevee geschorst, een flinke slok op de borrel scheelt voor Vincent Kompany. De coach van Anderlecht moet tegen Zulte Waregem dus andere oplossingen zoeken met het beschikbare spelersmateriaal. Maar volgens Jbari liggen de grote problemen vooral achteraan.

ZORGEN VOOR ANDERLECHT

Zo stelde Lisandro Magallan danig teleur tegen Seraing en wordt het heel duidelijk dat Taylor Harwood-Bellis terug in de basis hoort. “Verdedigend was Magallan niet overtuigend. Harwood-Bellis vormt een interessant duo met Hoedt. Het is geen duo van het niveau waarop Sporting gehoopt had, maar het is wel een autoritair duo in de lucht.”

Een ook één linie hoger, op het middenveld, heeft Jbari een duidelijke mening. “Wat mij het meest stoort is het middenveld. Voor mij slagen Olsson en Cullen, hoewel ze kwaliteiten hebben, er niet in om het team te dragen. De Zweed speelt vooral veel te zijwaarts en vertraagt het Brusselse spel wanneer het moet worden versneld. Vaak is dit een deel van de reden waarom Anderlecht domineert maar niet wint."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

Heeft Jbari gelijk?

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

0
0
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

23
23
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

127
127
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

31
31
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

292
292
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

64
64
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

184
184
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

388
388
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

368
368
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

462
462
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

818
818
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

176
176
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

347
347
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

204
204
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

461
461
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

474
474
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

341
341
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

230
230
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

367
367
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

949
949

Meer sportnieuws