AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

door
AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

AA Gent haalde een felbevochten overwinning tegen OH Leuven maar de manier waarop was niet indrukwekkend. Marc Brys uitte na de wedstrijd zijn kritiek, maar daar trekken de Buffalo’s zich weinig van aan.


Marc Brys was niet te spreken over de manier waarop Gent zich tegen zijn ploeg had gepresenteerd. "AA Gent heeft eigenlijk heel bizar gevoetbald. Ze hebben niet meer aan voetballen gedacht, maar hebben alleen nog de 0-1 verdedigd”, opperde de coach van OHL na afloop bij Sporza. Hein Vanhaezebrouck verwees vooral naar het drukke schema als hoofdreden van het negatieve spel van zijn ploeg. “Wij hebben nog niet veel geklaagd. Maar vandaag was het er wel aan te zien dat het onze vierde match in tien dagen was", stelde hij immers vast.

NIET MOOI

Ook de AA Gent-spelers Julien De Sart en Michael Ngadeu waren vooral opgelucht na de Gentse driepunter. "Het was niet mooi, maar dat hoefde ook niet", aldus De Sart.  "Soms moet je kunnen knokken. Over het algemeen speelden we wel goed vond ik. Enkel in de tweede helft kregen we het zwaar. Het geluk zat eens aan onze kans (lacht). De rollen waren eens omgedraaid."

Ook Ngadeu zuchtte eens diep na de match. “Het werd een moeilijke namiddag. De uitslag kon er gerust helemaal anders uitzien. Godzijdank dat hun vizier niet scherp stond. Efficiëntie voorin zou ons minder stress bezorgen, maar het is ook een kunst om als team zo te vechten. Het is een teamsport. We doen alles samen: verdedigen en aanvallen", aldus Ngadeu op de clubwebsite.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

🚀

Gent moet zich niets aantrekken van de kritiek

Meest recent

UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

22
22
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

22
22
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

21
21
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

45
45
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

24
24
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

58
58
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

99
99
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

333
333
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

110
110
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

164
164
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

283
283
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

355
355
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

74
74
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

129
129
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

519
519
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

146
146
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

103
103
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

275
275
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

957
957
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

295
295
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

321
321
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

330
330

Meer sportnieuws