AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

door
AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

AA Gent haalde een felbevochten overwinning tegen OH Leuven maar de manier waarop was niet indrukwekkend. Marc Brys uitte na de wedstrijd zijn kritiek, maar daar trekken de Buffalo’s zich weinig van aan.


Marc Brys was niet te spreken over de manier waarop Gent zich tegen zijn ploeg had gepresenteerd. "AA Gent heeft eigenlijk heel bizar gevoetbald. Ze hebben niet meer aan voetballen gedacht, maar hebben alleen nog de 0-1 verdedigd”, opperde de coach van OHL na afloop bij Sporza. Hein Vanhaezebrouck verwees vooral naar het drukke schema als hoofdreden van het negatieve spel van zijn ploeg. “Wij hebben nog niet veel geklaagd. Maar vandaag was het er wel aan te zien dat het onze vierde match in tien dagen was", stelde hij immers vast.

NIET MOOI

Ook de AA Gent-spelers Julien De Sart en Michael Ngadeu waren vooral opgelucht na de Gentse driepunter. "Het was niet mooi, maar dat hoefde ook niet", aldus De Sart.  "Soms moet je kunnen knokken. Over het algemeen speelden we wel goed vond ik. Enkel in de tweede helft kregen we het zwaar. Het geluk zat eens aan onze kans (lacht). De rollen waren eens omgedraaid."

Ook Ngadeu zuchtte eens diep na de match. “Het werd een moeilijke namiddag. De uitslag kon er gerust helemaal anders uitzien. Godzijdank dat hun vizier niet scherp stond. Efficiëntie voorin zou ons minder stress bezorgen, maar het is ook een kunst om als team zo te vechten. Het is een teamsport. We doen alles samen: verdedigen en aanvallen", aldus Ngadeu op de clubwebsite.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

🚀

Gent moet zich niets aantrekken van de kritiek

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

3
3
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

121
121
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

70
70
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

173
173
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

293
293
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

323
323
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

146
146
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

153
153
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

390
390
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

103
103
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

251
251
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1922
1922
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

216
216
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

164
164
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

71
71
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

403
403

Meer sportnieuws