AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

door
AA Gent-spelers reageren op felle kritiek

AA Gent haalde een felbevochten overwinning tegen OH Leuven maar de manier waarop was niet indrukwekkend. Marc Brys uitte na de wedstrijd zijn kritiek, maar daar trekken de Buffalo’s zich weinig van aan.


Marc Brys was niet te spreken over de manier waarop Gent zich tegen zijn ploeg had gepresenteerd. "AA Gent heeft eigenlijk heel bizar gevoetbald. Ze hebben niet meer aan voetballen gedacht, maar hebben alleen nog de 0-1 verdedigd”, opperde de coach van OHL na afloop bij Sporza. Hein Vanhaezebrouck verwees vooral naar het drukke schema als hoofdreden van het negatieve spel van zijn ploeg. “Wij hebben nog niet veel geklaagd. Maar vandaag was het er wel aan te zien dat het onze vierde match in tien dagen was", stelde hij immers vast.

NIET MOOI

Ook de AA Gent-spelers Julien De Sart en Michael Ngadeu waren vooral opgelucht na de Gentse driepunter. "Het was niet mooi, maar dat hoefde ook niet", aldus De Sart.  "Soms moet je kunnen knokken. Over het algemeen speelden we wel goed vond ik. Enkel in de tweede helft kregen we het zwaar. Het geluk zat eens aan onze kans (lacht). De rollen waren eens omgedraaid."

Ook Ngadeu zuchtte eens diep na de match. “Het werd een moeilijke namiddag. De uitslag kon er gerust helemaal anders uitzien. Godzijdank dat hun vizier niet scherp stond. Efficiëntie voorin zou ons minder stress bezorgen, maar het is ook een kunst om als team zo te vechten. Het is een teamsport. We doen alles samen: verdedigen en aanvallen", aldus Ngadeu op de clubwebsite.

LEES OOK: 'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

Gent moet zich niets aantrekken van de kritiek

Meest recent

Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

0
0
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

5
5
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

78
78
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

112
112
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

47
47
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

201
201
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

66
66
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

230
230
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

56
56
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

35
35
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

68
68
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

302
302
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

285
285
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

163
163
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

200
200
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

389
389
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

294
294
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

27
27
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

426
426
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

89
89
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

200
200
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

79
79
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

101
101

Meer sportnieuws