Witsel bezorgt Martinez heel wat kopzorgen

171 stemmen
Witsel bezorgt Martinez heel wat kopzorgen

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar ook Axel Witsel begint stilaan in een lastige situatie te geraken bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel is geen vaste waarde meer bij de Duitse topclub. Dat is slecht nieuws voor de Rode Duivels.


"Als hij in Dortmund wordt afgeserveerd, is hij misschien voor de nationale ploeg minder een optie voor de nabije toekomst. Blijkbaar zou Juventus interesse tonen, maar die hebben ook andere zorgen”, aldus Eddy Snelders bij Play Sports. Witsel werd ook al gelinkt aan Newcastle, maar voorlopig is er van een bod nog geen sprake. Voor alle partijen zou een wintertransfer een goede oplossing zijn, want Dortmund wil af van zijn loon.

SPIJTIGE VASTSTELLING

Eric Van Meir maakt zich ook wel wat zorgen omtrent de 32-jarige middenvelder. “Hij mag weg en verdient plots ook te veel geld. Dat is een spijtige vaststelling een jaar voor het WK”, aldus de ex-Rode Duivel. Witsel speelt sinds de zomer van 2018 voor Dortmund, dat hem toen voor 20 miljoen euro weghaalde bij het Chinese Tianhaj. De ex-speler van Standard, Benfica en Zenit Sint-Petersburg was tot dit seizoen een vaste waarde bij Dortmund, maar trainer Marco Rose kiest voor meer dynamische middenvelders.

Witsel speelde tot op heden 89 wedstrijden voor de ploeg van ook Thomas Meunier en Thorgan Hazard. Op zijn rapport staan 8 goals, 6 assists en 12 gele kaarten. Witsel is een vaste waarde bij de Rode Duivels en Martinez hoopt dat zijn sterkhouder snel weer aan de bak gaat komen.

LEES OOK: België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

Zal hij de club in januari verlaten?

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

15
15
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

62
62
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

36
36
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

70
70
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

129
129
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

89
89
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

192
192
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

365
365
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

256
256
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

739
739
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

420
420
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

882
882
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws