Jbari ziet één dure aankoop door de mand vallen bij Anderlecht

door
Jbari ziet één dure aankoop door de mand vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het namiddag in het eigen Lotto Park op tegen Zulte Waregem. Paars-Wit moet winnen en dan moeten de ervaren jongens bij de les blijven. Nordin Jbari is teleurgesteld in één speler.


"Voor mij is het grote probleem dat Cullen en Olsson het spel vertragen. Ik ben heel ontgoocheld in Olsson en het is geen kwestie van vorm: die pass vooruit heeft hij gewoon niet. Ik zou hem vervangen door El Hadj, om het spel daar te maken en te versnellen", aldus Jbari aan De Zondag. Dat lijkt de ploeg dan toch in moeilijkheden te brengen, want El Hadj denkt vooral aanvallend en heeft inzake defensief denken nog veel hiaten in zijn spel. Anderlecht speelt al best aanvallend en heeft moeite met het defensieve aspect.

MARCO KANA

De kritiek op Olsson lijkt voorlopig wel verdedigbaar te zijn. De Zweed werd voor 4 miljoen euro aangetrokken en kon tot op heden nog niet overtuigen. Anderlecht mist Sambi Lokonga op dit moment nog heel erg vanwege zijn impact op het defensieve én offensieve aspect. Olsson heeft soms moeite met het dynamische en krachtige voetbal in de Jupiler Pro League. De international wordt ook steevast vroegtijdig gewisseld.

In de Beker van België kreeg Marco Kana zijn kans op het middenveld en de jongeling toonde dat hij een zeer pittige concurrent kan worden voor Olsson. De dure zomertransfer gaat zich de komende weken fors moeten gaan bewijzen, anders dreigt hij zijn basisplaats te verliezen. Bij Anderlecht hadden ze gehoopt dat hij de nieuwe sterkhouder en dragende kracht ging worden, maar dat lukte dus nog niet.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Moet El Hadj in zijn plaats spelen?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

46
46
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

58
58
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

108
108
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

198
198
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

194
194
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

60
60
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

410
410
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

118
118
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

430
430
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

136
136
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

218
218
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

156
156
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

353
353
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

492
492
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

123
123
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

668
668
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

280
280
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1063
1063
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

482
482
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws