Jbari ziet één dure aankoop door de mand vallen bij Anderlecht

door
Jbari ziet één dure aankoop door de mand vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het namiddag in het eigen Lotto Park op tegen Zulte Waregem. Paars-Wit moet winnen en dan moeten de ervaren jongens bij de les blijven. Nordin Jbari is teleurgesteld in één speler.


"Voor mij is het grote probleem dat Cullen en Olsson het spel vertragen. Ik ben heel ontgoocheld in Olsson en het is geen kwestie van vorm: die pass vooruit heeft hij gewoon niet. Ik zou hem vervangen door El Hadj, om het spel daar te maken en te versnellen", aldus Jbari aan De Zondag. Dat lijkt de ploeg dan toch in moeilijkheden te brengen, want El Hadj denkt vooral aanvallend en heeft inzake defensief denken nog veel hiaten in zijn spel. Anderlecht speelt al best aanvallend en heeft moeite met het defensieve aspect.

MARCO KANA

De kritiek op Olsson lijkt voorlopig wel verdedigbaar te zijn. De Zweed werd voor 4 miljoen euro aangetrokken en kon tot op heden nog niet overtuigen. Anderlecht mist Sambi Lokonga op dit moment nog heel erg vanwege zijn impact op het defensieve én offensieve aspect. Olsson heeft soms moeite met het dynamische en krachtige voetbal in de Jupiler Pro League. De international wordt ook steevast vroegtijdig gewisseld.

In de Beker van België kreeg Marco Kana zijn kans op het middenveld en de jongeling toonde dat hij een zeer pittige concurrent kan worden voor Olsson. De dure zomertransfer gaat zich de komende weken fors moeten gaan bewijzen, anders dreigt hij zijn basisplaats te verliezen. Bij Anderlecht hadden ze gehoopt dat hij de nieuwe sterkhouder en dragende kracht ging worden, maar dat lukte dus nog niet.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Moet El Hadj in zijn plaats spelen?

Meest recent

Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

5
5
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

35
35
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

316
316
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

20
20
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

26
26
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

156
156
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

59
59
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

103
103
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

102
102
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

103
103
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

93
93
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

232
232
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

262
262
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

161
161
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

135
135
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

174
174
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

147
147
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

288
288
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

402
402
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

218
218
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197

Meer sportnieuws