KVO staat op uit de doden: "Voortbouwen op dit resultaat"

88 stemmen
KVO staat op uit de doden:

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League belooft de komende maanden nog bijzonder spannend te worden, want de verschillen onderin het klassement zijn klein. Zo belandde ook KV Oostende de jongste weken in de problemen na een nul op vijftien, maar de kustploeg heeft zaterdag weer de rug gerecht. Ze pakten drie belangrijke punten tegen het eveneens dolende AS Eupen.


Tegen de Panda's leek KVO nochtans weer op weg naar een pijnlijke nederlaag na een vroege goal van Prevljak, maar in het slotkwartier zetten ze de scheve situatie nog helemaal recht. Eerst bracht topschutter Gueye Oostende weer langszij, vervolgens bezorgde Bätzner hen de drie punten. Daarmee doet Oostende een uitstekende zaak in het klassement.

OPTIMISME

Ze maken immers een sprongetje en wippen naar de twaalfde plaats, waardoor de hemel plots opklaart in Oostende. Al blijft het opletten, want doordat Cercle Brugge zaterdag ook won blijft de voorsprong op de degradatieplaatsen beperkt tot vier punten. Een nieuwe slechte reeks kan dus snel zware gevolgen hebben. Maar desondanks groeit het optimisme bij Alexander Blessin.

"Iedereen heeft er alles aan gedaan en daarom was dit ook een oververdiende zege", concludeerde de trainer bij Sporza. "Wanneer de spelers vertrouwen hebben, zie je dat ze mooie combinaties op de mat kunnen leggen. De laatste weken waren helemaal niet leuk, maar je ziet dat Cercle vandaag ook wint. Alles ligt dus zeer dicht bij elkaar onderaan in het klassement. Nu moeten we voortbouwen op dit resultaat."

Zal KV Oostende nog in de problemen komen?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

34
34
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

135
135
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

45
45
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

22
22
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

53
53
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

267
267
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

352
352
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

594
594
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

108
108
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

89
89
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

275
275
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

109
109
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

40
40
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

79
79
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

186
186
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

356
356
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

212
212
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

404
404
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

525
525
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

416
416
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

818
818

Meer sportnieuws