Kouamé alsnog weg bij Anderlecht?

door
Kouamé alsnog weg bij Anderlecht?

Anderlecht zal in januari nog alle zeilen bij mogen zetten om zijn kern volledig bijeen te kunnen houden. Ondanks de wisselvallige prestaties tot dusver blijken een aantal spelers immers zeer gegeerd op de transfermarkt. Zo lijken er al heel wat ploegen in de rij te staan voor Sergio Gomez, maar de Spanjaard is niet de enige voor wie de interesse alsmaar groeit.


Ook Christian Kouamé blijkt immers een zeer goede indruk gemaakt te hebben. De voorbije dagen werd de Ivoriaanse targetspits al gelinkt aan Torino, maar bij Anderlecht zouden ze er wel vertrouwen in hebben dat ze de huurling van Fiorentina voor de rest van het seizoen aan boord zullen kunnen houden.

Maar intussen heeft zich wel al een nieuwe club gemeld voor Kouamé, die dit seizoen tot dusver vijf keer scoorde in elf matchen. Il Resto del Carlino meldt immers dat zijn naam nu ook opgedoken is op het lijstje van Bologna, dat nog op zoek is naar een spits in januari. De club is goed bekend met de Belgische markt, want ze kwamen in het verleden al Stefano Denwsil, Takehiro Tomiyasu en Arthur Theate weghalen uit ons land.

NIET DE ENIGE
Trainer Sinisa Mihajlovic zou er nog een doublure voor Marko Arnautovic in de spits bij willen en daarvoor zou Kouamé in aanmerking komen. Het goede nieuws voor Anderlecht is wel dat hij niet de enige optie is voor Bologna, want dat denkt ook nog aan Roberto Piccoli (Atalanta) en Lucas Boye (Elche). Het is dus nog lang niet zeker dat Bologna effectief zal proberen om Kouamé binnen te halen.

LEES OOK: 'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

Moet Anderlecht vrezen voor zijn vertrek?

Meest recent

'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

16
16
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

64
64
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

285
285
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

153
153
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

118
118
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

209
209
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

71
71
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

211
211
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

87
87
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

707
707
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

79
79
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

85
85
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

81
81
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

433
433
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

268
268
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

409
409
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

663
663
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

286
286
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

353
353
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

249
249
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

104
104
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

154
154
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

189
189

Meer sportnieuws