Kouamé alsnog weg bij Anderlecht?

door
Kouamé alsnog weg bij Anderlecht?

Anderlecht zal in januari nog alle zeilen bij mogen zetten om zijn kern volledig bijeen te kunnen houden. Ondanks de wisselvallige prestaties tot dusver blijken een aantal spelers immers zeer gegeerd op de transfermarkt. Zo lijken er al heel wat ploegen in de rij te staan voor Sergio Gomez, maar de Spanjaard is niet de enige voor wie de interesse alsmaar groeit.


Ook Christian Kouamé blijkt immers een zeer goede indruk gemaakt te hebben. De voorbije dagen werd de Ivoriaanse targetspits al gelinkt aan Torino, maar bij Anderlecht zouden ze er wel vertrouwen in hebben dat ze de huurling van Fiorentina voor de rest van het seizoen aan boord zullen kunnen houden.

Maar intussen heeft zich wel al een nieuwe club gemeld voor Kouamé, die dit seizoen tot dusver vijf keer scoorde in elf matchen. Il Resto del Carlino meldt immers dat zijn naam nu ook opgedoken is op het lijstje van Bologna, dat nog op zoek is naar een spits in januari. De club is goed bekend met de Belgische markt, want ze kwamen in het verleden al Stefano Denwsil, Takehiro Tomiyasu en Arthur Theate weghalen uit ons land.

NIET DE ENIGE
Trainer Sinisa Mihajlovic zou er nog een doublure voor Marko Arnautovic in de spits bij willen en daarvoor zou Kouamé in aanmerking komen. Het goede nieuws voor Anderlecht is wel dat hij niet de enige optie is voor Bologna, want dat denkt ook nog aan Roberto Piccoli (Atalanta) en Lucas Boye (Elche). Het is dus nog lang niet zeker dat Bologna effectief zal proberen om Kouamé binnen te halen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Moet Anderlecht vrezen voor zijn vertrek?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

4
4
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

9
9
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

19
19
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

37
37
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

37
37
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

69
69
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

80
80
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

237
237
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

258
258
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

274
274
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws