Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

287 stemmen
Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

Liverpool mocht zich zaterdag voor enkele uren leider in de Premier League noemen, nadat het ging winnen op het veld van Wolverhampton. Het was een felbevochten zege, die pas in de allerlaatste seconden over de streep getrokken werd. Met dank aan Divock Origi, die met de winning goal in minuut 94 de absolute held werd.


De Rode Duivel was een dikke 20 minuten voor tijd ingevallen en knalde na knap wegdraaien het enige doelpunt van de wedstrijd tegen de touwen. Hij deed zo zijn reputatie van supersub alle eer aan en scoorde voor de tweede keer op rij in de Premier League. Ook bij zijn vorige invalbeurt tegen West Ham had hij immers de weg naar de netten gevonden.

Jürgen Klopp was na de match dan ook lyrisch. "Toen kwam Divock Origi, de legende, die het voor ons afmaakte. I love it", lachte de Duitser op zijn persconferentie. "Deze selectie is buitengewoon en ook als je de nummer twaalf, dertien of veertien bent, moet je buitengewoon zijn. En Div is dat ook. Ik ben erg blij dat hij hier nog altijd is. Hij is geweldig op dit soort momenten. Hij heeft geen lange aanloop nodig om zijn weg te vinden in een wedstrijd. Hij zit al een lange tijd bij Liverpool. Hij kwam hier toen hij heel jong was en heeft enkele belangrijke doelpunten gemaakt voor Liverpool. Hij is een erg positieve jongen en ik ben erg blij met hem."

LINEKER
Klopp was dus zeer tevreden met de bijdrage van Origi, die ook elders lof kreeg. Zo liet ook Gary Lineker zich zeer positief uit. "Hij scoort niet zo vaak, maar de goals van Origi zijn altijd van vitaal belang", stelde de bekende presentator en ex-spits vast op Twitter. Origi kan alleen maar hopen dat de lof de komende weken ook in meer speelkansen zal resulteren.


LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Zit Origi nog goed bij Liverpool?

Meest recent

‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

24
24
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

120
120
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

294
294
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

26
26
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

46
46
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

59
59
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

179
179
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

33
33
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

12
12
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

36
36
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

111
111
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

523
523
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

469
469
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

159
159
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

89
89
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

86
86
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

196
196
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

75
75
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

129
129
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

429
429
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

199
199
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

113
113

Meer sportnieuws