Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

door
Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

Liverpool mocht zich zaterdag voor enkele uren leider in de Premier League noemen, nadat het ging winnen op het veld van Wolverhampton. Het was een felbevochten zege, die pas in de allerlaatste seconden over de streep getrokken werd. Met dank aan Divock Origi, die met de winning goal in minuut 94 de absolute held werd.


De Rode Duivel was een dikke 20 minuten voor tijd ingevallen en knalde na knap wegdraaien het enige doelpunt van de wedstrijd tegen de touwen. Hij deed zo zijn reputatie van supersub alle eer aan en scoorde voor de tweede keer op rij in de Premier League. Ook bij zijn vorige invalbeurt tegen West Ham had hij immers de weg naar de netten gevonden.

Jürgen Klopp was na de match dan ook lyrisch. "Toen kwam Divock Origi, de legende, die het voor ons afmaakte. I love it", lachte de Duitser op zijn persconferentie. "Deze selectie is buitengewoon en ook als je de nummer twaalf, dertien of veertien bent, moet je buitengewoon zijn. En Div is dat ook. Ik ben erg blij dat hij hier nog altijd is. Hij is geweldig op dit soort momenten. Hij heeft geen lange aanloop nodig om zijn weg te vinden in een wedstrijd. Hij zit al een lange tijd bij Liverpool. Hij kwam hier toen hij heel jong was en heeft enkele belangrijke doelpunten gemaakt voor Liverpool. Hij is een erg positieve jongen en ik ben erg blij met hem."

LINEKER
Klopp was dus zeer tevreden met de bijdrage van Origi, die ook elders lof kreeg. Zo liet ook Gary Lineker zich zeer positief uit. "Hij scoort niet zo vaak, maar de goals van Origi zijn altijd van vitaal belang", stelde de bekende presentator en ex-spits vast op Twitter. Origi kan alleen maar hopen dat de lof de komende weken ook in meer speelkansen zal resulteren.


LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Zit Origi nog goed bij Liverpool?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

6
6
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

34
34
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

95
95
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

369
369
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

323
323
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

218
218
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

601
601
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

99
99
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

531
531
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

411
411
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

128
128
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

856
856
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

350
350
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

802
802
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

820
820
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

314
314
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

502
502
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

206
206
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

368
368
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

846
846
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

564
564
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

571
571
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

222
222
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

927
927

Meer sportnieuws