Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

door
Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

Liverpool mocht zich zaterdag voor enkele uren leider in de Premier League noemen, nadat het ging winnen op het veld van Wolverhampton. Het was een felbevochten zege, die pas in de allerlaatste seconden over de streep getrokken werd. Met dank aan Divock Origi, die met de winning goal in minuut 94 de absolute held werd.


De Rode Duivel was een dikke 20 minuten voor tijd ingevallen en knalde na knap wegdraaien het enige doelpunt van de wedstrijd tegen de touwen. Hij deed zo zijn reputatie van supersub alle eer aan en scoorde voor de tweede keer op rij in de Premier League. Ook bij zijn vorige invalbeurt tegen West Ham had hij immers de weg naar de netten gevonden.

Jürgen Klopp was na de match dan ook lyrisch. "Toen kwam Divock Origi, de legende, die het voor ons afmaakte. I love it", lachte de Duitser op zijn persconferentie. "Deze selectie is buitengewoon en ook als je de nummer twaalf, dertien of veertien bent, moet je buitengewoon zijn. En Div is dat ook. Ik ben erg blij dat hij hier nog altijd is. Hij is geweldig op dit soort momenten. Hij heeft geen lange aanloop nodig om zijn weg te vinden in een wedstrijd. Hij zit al een lange tijd bij Liverpool. Hij kwam hier toen hij heel jong was en heeft enkele belangrijke doelpunten gemaakt voor Liverpool. Hij is een erg positieve jongen en ik ben erg blij met hem."

LINEKER
Klopp was dus zeer tevreden met de bijdrage van Origi, die ook elders lof kreeg. Zo liet ook Gary Lineker zich zeer positief uit. "Hij scoort niet zo vaak, maar de goals van Origi zijn altijd van vitaal belang", stelde de bekende presentator en ex-spits vast op Twitter. Origi kan alleen maar hopen dat de lof de komende weken ook in meer speelkansen zal resulteren.


LEES OOK: ‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Zit Origi nog goed bij Liverpool?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

38
38
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

29
29
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

10
10
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

74
74
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

65
65
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

228
228
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

119
119
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

76
76
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

252
252
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

55
55
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

535
535
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

140
140
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

190
190
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

347
347
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

125
125
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

380
380
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

169
169
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

235
235
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

360
360
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

125
125
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

465
465
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

552
552
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

111
111
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

83
83

Meer sportnieuws