Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

287
Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

Liverpool mocht zich zaterdag voor enkele uren leider in de Premier League noemen, nadat het ging winnen op het veld van Wolverhampton. Het was een felbevochten zege, die pas in de allerlaatste seconden over de streep getrokken werd. Met dank aan Divock Origi, die met de winning goal in minuut 94 de absolute held werd.


De Rode Duivel was een dikke 20 minuten voor tijd ingevallen en knalde na knap wegdraaien het enige doelpunt van de wedstrijd tegen de touwen. Hij deed zo zijn reputatie van supersub alle eer aan en scoorde voor de tweede keer op rij in de Premier League. Ook bij zijn vorige invalbeurt tegen West Ham had hij immers de weg naar de netten gevonden.

Jürgen Klopp was na de match dan ook lyrisch. "Toen kwam Divock Origi, de legende, die het voor ons afmaakte. I love it", lachte de Duitser op zijn persconferentie. "Deze selectie is buitengewoon en ook als je de nummer twaalf, dertien of veertien bent, moet je buitengewoon zijn. En Div is dat ook. Ik ben erg blij dat hij hier nog altijd is. Hij is geweldig op dit soort momenten. Hij heeft geen lange aanloop nodig om zijn weg te vinden in een wedstrijd. Hij zit al een lange tijd bij Liverpool. Hij kwam hier toen hij heel jong was en heeft enkele belangrijke doelpunten gemaakt voor Liverpool. Hij is een erg positieve jongen en ik ben erg blij met hem."

LINEKER
Klopp was dus zeer tevreden met de bijdrage van Origi, die ook elders lof kreeg. Zo liet ook Gary Lineker zich zeer positief uit. "Hij scoort niet zo vaak, maar de goals van Origi zijn altijd van vitaal belang", stelde de bekende presentator en ex-spits vast op Twitter. Origi kan alleen maar hopen dat de lof de komende weken ook in meer speelkansen zal resulteren.


LEES OOK: Transfer Brughmans heeft nog een groot gevolg bij KRC Genk

Zit Origi nog goed bij Liverpool?

Meest recent

'Man City onthult bewijs van onschuld, klachten op komst'

Engeland staat momenteel in rep en roer nadat Manchester City schuldig bevonden werd aan een ...

1
1
Rel rond Deschacht escaleert: Wullaert haalt vlammend uit

De uitspraken van Olivier Deschacht over vrouwenvoetbal blijven voor heel wat reacties zorgen. Een ...

13
13
Afwezigheid en terugkeer Courtois: Lammens geeft mening

In zijn eerste wedstrijden als bondscoach heeft Mark van Bommel meteen zijn stempel gedrukt op het ...

12
12
Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

139
139
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

24
24
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

37
37
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

96
96
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

48
48
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

91
91
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

103
103
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

99
99
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

55
55
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

105
105
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

151
151
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

229
229
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

111
111
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

192
192
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

240
240
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

301
301
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

101
101
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

152
152
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

236
236
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

286
286

Meer sportnieuws