Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

287 stemmen
Klopp gaat helemaal los na prestatie Origi

Liverpool mocht zich zaterdag voor enkele uren leider in de Premier League noemen, nadat het ging winnen op het veld van Wolverhampton. Het was een felbevochten zege, die pas in de allerlaatste seconden over de streep getrokken werd. Met dank aan Divock Origi, die met de winning goal in minuut 94 de absolute held werd.


De Rode Duivel was een dikke 20 minuten voor tijd ingevallen en knalde na knap wegdraaien het enige doelpunt van de wedstrijd tegen de touwen. Hij deed zo zijn reputatie van supersub alle eer aan en scoorde voor de tweede keer op rij in de Premier League. Ook bij zijn vorige invalbeurt tegen West Ham had hij immers de weg naar de netten gevonden.

Jürgen Klopp was na de match dan ook lyrisch. "Toen kwam Divock Origi, de legende, die het voor ons afmaakte. I love it", lachte de Duitser op zijn persconferentie. "Deze selectie is buitengewoon en ook als je de nummer twaalf, dertien of veertien bent, moet je buitengewoon zijn. En Div is dat ook. Ik ben erg blij dat hij hier nog altijd is. Hij is geweldig op dit soort momenten. Hij heeft geen lange aanloop nodig om zijn weg te vinden in een wedstrijd. Hij zit al een lange tijd bij Liverpool. Hij kwam hier toen hij heel jong was en heeft enkele belangrijke doelpunten gemaakt voor Liverpool. Hij is een erg positieve jongen en ik ben erg blij met hem."

LINEKER
Klopp was dus zeer tevreden met de bijdrage van Origi, die ook elders lof kreeg. Zo liet ook Gary Lineker zich zeer positief uit. "Hij scoort niet zo vaak, maar de goals van Origi zijn altijd van vitaal belang", stelde de bekende presentator en ex-spits vast op Twitter. Origi kan alleen maar hopen dat de lof de komende weken ook in meer speelkansen zal resulteren.


LEES OOK: 'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Zit Origi nog goed bij Liverpool?

Meest recent

'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

16
16
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

71
71
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

120
120
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

16
16
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

20
20
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

286
286
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

248
248
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

633
633
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

145
145
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

143
143
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

542
542
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

675
675
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

336
336
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

76
76
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

395
395
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

903
903
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

204
204
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

319
319
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

691
691
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

439
439
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

347
347
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

843
843

Meer sportnieuws