Vanhaezebrouck komt met verklaring voor 'bizar' voetbal

251 stemmen
Vanhaezebrouck komt met verklaring voor 'bizar' voetbal

AA Gent heeft zich zaterdag voor de eerste keer dit seizoen in de top vier genesteld. De Buffalo's deden dat met een zege op het veld van OH Leuven, al kostte die wel de nodige moeite. OHL had immers meer verdiend, maar had pech dat het drie keer het doelhout trof. Een goal van Tissoudali was daardoor voldoende voor Gent.


Marc Brys was na afloop wel niet te spreken over de manier waarop Gent zich tegen zijn ploeg had gepresenteerd. "AA Gent heeft eigenlijk heel bizar gevoetbald. Ze hebben niet meer aan voetballen gedacht, maar hebben alleen nog de 0-1 verdedigd. Uiteindelijk is dat de juiste keuze gebleken. Maar ik denk dat wij vandaag meer konden claimen dan die 0-1", opperde de coach van OHL na afloop bij Sporza.

Hein Vanhaezebrouck had echter een verklaring voor dat 'bizarre' spel. "We hebben nu vier matchen in tien dagen afgewerkt, dit was al onze dertigste wedstrijd van het seizoen. Maar ik klaag niet. Ik hoor veel anderen klagen over hun drukke programma. Wij hebben nog niet veel geklaagd. Maar vandaag was het er wel aan te zien dat het onze vierde match in tien dagen was", stelde hij immers vast.

DRIE OP VIER
Het was inderdaad al de vierde wedstrijd op tien dagen voor Gent, dat een zeer drukke periode beleeft. Van die vier konden ze er drie winnen, want eerder klopten ze ook al Lommel in de beker en Standard in de competitie. Enkel de eerste match van het vierluik ging verloren, in de Conference League tegen Anorthosis. Donderdag moeten Vanhaezebrouck en zijn troepen opnieuw aan de bak in Europa, al kan hij tegen Flora Tallinn weer wat pionnen laten rusten. Gent is immers al zeker van groepswinst in de Conference League.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

🚀

Vind je het logisch dat de vermoeidheid toesloeg bij AA Gent?

Meest recent

Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

23
23
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

113
113
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

72
72
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

38
38
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

39
39
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

298
298
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

102
102
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

662
662
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

92
92
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

84
84
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

70
70
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

172
172
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

333
333
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

294
294
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

508
508
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

905
905
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

886
886
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

675
675
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

173
173

Meer sportnieuws