Clement geeft verklaring voor verrassende keuzes

door
Clement geeft verklaring voor verrassende keuzes

Bij Club Brugge loerde de crisis om de hoek na de 0-5 tegen RB Leipzig in de Champions League, maar die werd de voorbije week vakkundig bezworen met twee belangrijke en spectaculaire overwinningen tegen KRC Genk, eerst in de competitie en daarna na strafschoppen in de beker. De landskampioen wil de goede reeks nu verderzetten tegen Seraing.


Philippe Clement had wel enkele serieuze verrassingen in petto in zijn basiselftal zaterdagavond. De trainer brengt onder meer Noah Mbamba en Cisse Sandra twee tieners aan de aftrap op het middenveld, waar Eder Balanta en Hans Vanaken gespaard worden. Die opvallende keuzes zijn een rechtstreeks gevolg van de propvolle kalender.

"Het is onze derde wedstrijd op 6 dagen. De match met 10 en de 120 minuten hebben veel energie gekost", bevestigde Clement voor de match dan ook voor de camera's van Eleven Sports. "Niet iedereen is even fris, daarom roteren we en is het aan de frisse jongens om hun kwaliteiten te tonen."

PARIJS
Vorig weekend speelde Club in Genk meer dan een helft met tien na rood voor Van der Brempt, terwijl het dus in de beker tot strafschoppen kwam. Blauw-Zwart is dus inderdaad al behoorlijk diep moeten gaan de voorbije dagen en bovendien zullen ze ongetwijfeld ook al met dinsdag in het achterhoofd zitten. Dan trekt Club immers naar Parijs voor een clash met het sterrenensemble van PSG, waarin het punten zal moeten pakken als het na Nieuwjaar nog in Europa actief wil blijven.


LEES OOK: Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Heeft Clement goede keuzes gemaakt?

Meest recent

De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

42
42
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

72
72
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

78
78
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

149
149
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

81
81
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

72
72
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

125
125
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

180
180
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

100
100
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

83
83
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

89
89
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

628
628
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

31
31
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

71
71
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

184
184
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

209
209
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

64
64
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

82
82
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

263
263
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

213
213
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

73
73
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

314
314
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

515
515
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

214
214
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

184
184

Meer sportnieuws