Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

door
Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

De wintermercato nadert stilaan met rasse schreden en ongetwijfeld zijn de meeste Belgische clubs ook al begonnen met de zoektocht naar winterkoopjes. Daarbij kunnen ze ook nog eens een blik werpen op hun lijstjes van vorige zomer, want sommige spelers die toen niet haalbaar bleken, komen nu mogelijk weer op de markt.


In de zomer werden Anderlecht en KRC Genk bijvoorbeeld gelinkt aan Alexander Jallow, die eveneens Italiaanse interesse genoot van Torino en Sampdoria. De 23-jarige rechtsachter bleef evenwel gewoon bij IFK Göteborg, waar hij een sterk seizoen afwerkte. Hij kwam in totaal 30 keer in actie en was daarbij goed voor één goal en twee assists. Hij werd onlangs ook voor het eerst geselecteerd voor de Zweedse nationale ploeg, die in januari een stage afwerkt in de Algarve.

Tegelijk geeft Jallow aan dat hij ook openstaat voor een transfer. "We zullen zien wat er gebeurt. Maar iedereen weet dat ik de ambitie heb om een stap hogerop te zetten", laat hij immers optekenen bij Fotbollskanalen. Een heel erg dure affaire hoeft dat ook niet te worden, want de marktwaarde van Jallow wordt door Transfermarkt geschat op 1 miljoen euro en zijn contract loopt nog door tot eind 2023.

IETS VOOR ANDERLECHT?
Vooral voor Anderlecht lijkt Jallow nog een nuttige piste te kunnen zijn, want bij Paars-Wit bleek de rechtsachter dit seizoen toch een pijnpunt. Amir Murillo worstelde om zijn beste niveau te halen en een echt alternatief heeft Vincent Kompany niet voorhanden. Killian Sardella kon bij zijn zeldzame kansen ook niet overtuigen en anders moet Kompany al teruggrijpen naar linksvoetigen Gomez of Mykhaylichenko. Bij Genk is de nood voor een extra rechtsback minder met de aanwezigheid van Muñoz en Preciado, of het zou moeten zijn dat één van hen vertrekt.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

33
33
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

27
27
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

44
44
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

82
82
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

147
147
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

113
113
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

231
231
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

228
228
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

370
370
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

130
130
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

843
843
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

180
180
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

711
711
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

198
198
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

235
235
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

602
602
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

582
582

Meer sportnieuws