Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

268 stemmen
Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

De wintermercato nadert stilaan met rasse schreden en ongetwijfeld zijn de meeste Belgische clubs ook al begonnen met de zoektocht naar winterkoopjes. Daarbij kunnen ze ook nog eens een blik werpen op hun lijstjes van vorige zomer, want sommige spelers die toen niet haalbaar bleken, komen nu mogelijk weer op de markt.


In de zomer werden Anderlecht en KRC Genk bijvoorbeeld gelinkt aan Alexander Jallow, die eveneens Italiaanse interesse genoot van Torino en Sampdoria. De 23-jarige rechtsachter bleef evenwel gewoon bij IFK Göteborg, waar hij een sterk seizoen afwerkte. Hij kwam in totaal 30 keer in actie en was daarbij goed voor één goal en twee assists. Hij werd onlangs ook voor het eerst geselecteerd voor de Zweedse nationale ploeg, die in januari een stage afwerkt in de Algarve.

Tegelijk geeft Jallow aan dat hij ook openstaat voor een transfer. "We zullen zien wat er gebeurt. Maar iedereen weet dat ik de ambitie heb om een stap hogerop te zetten", laat hij immers optekenen bij Fotbollskanalen. Een heel erg dure affaire hoeft dat ook niet te worden, want de marktwaarde van Jallow wordt door Transfermarkt geschat op 1 miljoen euro en zijn contract loopt nog door tot eind 2023.

IETS VOOR ANDERLECHT?
Vooral voor Anderlecht lijkt Jallow nog een nuttige piste te kunnen zijn, want bij Paars-Wit bleek de rechtsachter dit seizoen toch een pijnpunt. Amir Murillo worstelde om zijn beste niveau te halen en een echt alternatief heeft Vincent Kompany niet voorhanden. Killian Sardella kon bij zijn zeldzame kansen ook niet overtuigen en anders moet Kompany al teruggrijpen naar linksvoetigen Gomez of Mykhaylichenko. Bij Genk is de nood voor een extra rechtsback minder met de aanwezigheid van Muñoz en Preciado, of het zou moeten zijn dat één van hen vertrekt.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

31
31
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

42
42
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

107
107
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

37
37
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

62
62
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

20
20
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

51
51
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

112
112
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

333
333
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

127
127
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

336
336
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

440
440
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1135
1135
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

48
48
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

122
122
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

446
446
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

161
161
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

180
180
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

88
88
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

74
74
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260

Meer sportnieuws