Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

door
Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

De wintermercato nadert stilaan met rasse schreden en ongetwijfeld zijn de meeste Belgische clubs ook al begonnen met de zoektocht naar winterkoopjes. Daarbij kunnen ze ook nog eens een blik werpen op hun lijstjes van vorige zomer, want sommige spelers die toen niet haalbaar bleken, komen nu mogelijk weer op de markt.


In de zomer werden Anderlecht en KRC Genk bijvoorbeeld gelinkt aan Alexander Jallow, die eveneens Italiaanse interesse genoot van Torino en Sampdoria. De 23-jarige rechtsachter bleef evenwel gewoon bij IFK Göteborg, waar hij een sterk seizoen afwerkte. Hij kwam in totaal 30 keer in actie en was daarbij goed voor één goal en twee assists. Hij werd onlangs ook voor het eerst geselecteerd voor de Zweedse nationale ploeg, die in januari een stage afwerkt in de Algarve.

Tegelijk geeft Jallow aan dat hij ook openstaat voor een transfer. "We zullen zien wat er gebeurt. Maar iedereen weet dat ik de ambitie heb om een stap hogerop te zetten", laat hij immers optekenen bij Fotbollskanalen. Een heel erg dure affaire hoeft dat ook niet te worden, want de marktwaarde van Jallow wordt door Transfermarkt geschat op 1 miljoen euro en zijn contract loopt nog door tot eind 2023.

IETS VOOR ANDERLECHT?
Vooral voor Anderlecht lijkt Jallow nog een nuttige piste te kunnen zijn, want bij Paars-Wit bleek de rechtsachter dit seizoen toch een pijnpunt. Amir Murillo worstelde om zijn beste niveau te halen en een echt alternatief heeft Vincent Kompany niet voorhanden. Killian Sardella kon bij zijn zeldzame kansen ook niet overtuigen en anders moet Kompany al teruggrijpen naar linksvoetigen Gomez of Mykhaylichenko. Bij Genk is de nood voor een extra rechtsback minder met de aanwezigheid van Muñoz en Preciado, of het zou moeten zijn dat één van hen vertrekt.

LEES OOK: Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

99
99
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

101
101
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

68
68
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

139
139
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

64
64
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

91
91
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

130
130
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

63
63
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1271
1271
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

184
184
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

376
376
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

365
365
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

79
79
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws