Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

268 stemmen
Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

De wintermercato nadert stilaan met rasse schreden en ongetwijfeld zijn de meeste Belgische clubs ook al begonnen met de zoektocht naar winterkoopjes. Daarbij kunnen ze ook nog eens een blik werpen op hun lijstjes van vorige zomer, want sommige spelers die toen niet haalbaar bleken, komen nu mogelijk weer op de markt.


In de zomer werden Anderlecht en KRC Genk bijvoorbeeld gelinkt aan Alexander Jallow, die eveneens Italiaanse interesse genoot van Torino en Sampdoria. De 23-jarige rechtsachter bleef evenwel gewoon bij IFK Göteborg, waar hij een sterk seizoen afwerkte. Hij kwam in totaal 30 keer in actie en was daarbij goed voor één goal en twee assists. Hij werd onlangs ook voor het eerst geselecteerd voor de Zweedse nationale ploeg, die in januari een stage afwerkt in de Algarve.

Tegelijk geeft Jallow aan dat hij ook openstaat voor een transfer. "We zullen zien wat er gebeurt. Maar iedereen weet dat ik de ambitie heb om een stap hogerop te zetten", laat hij immers optekenen bij Fotbollskanalen. Een heel erg dure affaire hoeft dat ook niet te worden, want de marktwaarde van Jallow wordt door Transfermarkt geschat op 1 miljoen euro en zijn contract loopt nog door tot eind 2023.

IETS VOOR ANDERLECHT?
Vooral voor Anderlecht lijkt Jallow nog een nuttige piste te kunnen zijn, want bij Paars-Wit bleek de rechtsachter dit seizoen toch een pijnpunt. Amir Murillo worstelde om zijn beste niveau te halen en een echt alternatief heeft Vincent Kompany niet voorhanden. Killian Sardella kon bij zijn zeldzame kansen ook niet overtuigen en anders moet Kompany al teruggrijpen naar linksvoetigen Gomez of Mykhaylichenko. Bij Genk is de nood voor een extra rechtsback minder met de aanwezigheid van Muñoz en Preciado, of het zou moeten zijn dat één van hen vertrekt.

LEES OOK: El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

98
98
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

56
56
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

89
89
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

189
189
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

84
84
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

179
179
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

468
468
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

109
109
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

547
547
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

653
653
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

167
167
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

413
413
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

187
187
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

304
304
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

458
458
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

495
495
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

517
517
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

186
186
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws