Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

268 stemmen
Anderlecht en Genk krijgen nieuwe kans voor transfer

De wintermercato nadert stilaan met rasse schreden en ongetwijfeld zijn de meeste Belgische clubs ook al begonnen met de zoektocht naar winterkoopjes. Daarbij kunnen ze ook nog eens een blik werpen op hun lijstjes van vorige zomer, want sommige spelers die toen niet haalbaar bleken, komen nu mogelijk weer op de markt.


In de zomer werden Anderlecht en KRC Genk bijvoorbeeld gelinkt aan Alexander Jallow, die eveneens Italiaanse interesse genoot van Torino en Sampdoria. De 23-jarige rechtsachter bleef evenwel gewoon bij IFK Göteborg, waar hij een sterk seizoen afwerkte. Hij kwam in totaal 30 keer in actie en was daarbij goed voor één goal en twee assists. Hij werd onlangs ook voor het eerst geselecteerd voor de Zweedse nationale ploeg, die in januari een stage afwerkt in de Algarve.

Tegelijk geeft Jallow aan dat hij ook openstaat voor een transfer. "We zullen zien wat er gebeurt. Maar iedereen weet dat ik de ambitie heb om een stap hogerop te zetten", laat hij immers optekenen bij Fotbollskanalen. Een heel erg dure affaire hoeft dat ook niet te worden, want de marktwaarde van Jallow wordt door Transfermarkt geschat op 1 miljoen euro en zijn contract loopt nog door tot eind 2023.

IETS VOOR ANDERLECHT?
Vooral voor Anderlecht lijkt Jallow nog een nuttige piste te kunnen zijn, want bij Paars-Wit bleek de rechtsachter dit seizoen toch een pijnpunt. Amir Murillo worstelde om zijn beste niveau te halen en een echt alternatief heeft Vincent Kompany niet voorhanden. Killian Sardella kon bij zijn zeldzame kansen ook niet overtuigen en anders moet Kompany al teruggrijpen naar linksvoetigen Gomez of Mykhaylichenko. Bij Genk is de nood voor een extra rechtsback minder met de aanwezigheid van Muñoz en Preciado, of het zou moeten zijn dat één van hen vertrekt.

LEES OOK: KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

0
0
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

47
47
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

62
62
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

138
138
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

87
87
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

90
90
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

279
279
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

131
131
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

242
242
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

160
160
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

120
120
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

123
123
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

99
99
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

765
765
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

224
224
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

808
808
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1276
1276
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

474
474

Meer sportnieuws