'Club kreeg aanbiedingen voor Lang en CDK'

door
'Club kreeg aanbiedingen voor Lang en CDK'

Michael Klukowski is momenteel aan de slag als spelersmakelaar, maar de ex-voetballer van Club Brugge en La Louvière volgt de West-Vlamingen nog steeds op de voet. Klukowksi is vol lof over de Bruggelingen en hun filosofie.


Club Brugge voert al enkele jaren een visie waarbij de sterkhouders bij de club worden gehouden en waarbij de spelersgroep jaarlijks een kwaliteitsinjectie krijgt. Op die manier hoopt Club om definitief te aansluiting te vinden met de Europese subtop én om in België dé topclub bij uitstek te worden. Een beetje zoals in de voetssporen van Ajax in Nederland.

“Als ze zo doorgaan, dan zullen ze meer erkenning krijgen. Ik denk dat ze ooit op het Ajax-niveau zullen raken”, verklaart Michaël Klukowski aan La Dernière Heure. “Ze zijn één van de weinige clubs in België die hun sterspelers één, twee of drie seizoenen langer kunnen vasthouden.” Klukowski verwees daarbij vooral naar het feit dat Hans Vanaken al veel eerder had moeten vertrekken, maar dat hij uiteindelijk in het Jan Breydelstadion bleef.

LANG & CDK

Ook het aantrekken van Simon Mignolet bij Liverpool was een straffe stunt. “Ze hielden ook De Ketelaere, die vorige zomer gemakkelijk voor 15-20 miljoen had kunnen vertrekken. Noa Lang ook”, aldus Klukowski. “Als ze die spelers, die nog een laatste kans hebben om naar het buitenland te gaan als ze 27 of 28 zijn, weten te overtuigen om tot hun 36e bij Club te blijven, dan speelt Brugge misschien de kwartfinales van Champions League-finale over 4 of 5 jaar.

LEES OOK: 'Atalanta in shock: CDK flirt met brutale exit'

Zullen Lang en De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club Brugge spelen?

Meest recent

Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

37
37
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

91
91
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

37
37
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

130
130
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

133
133
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

208
208
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

244
244
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

288
288
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

132
132
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

82
82
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

191
191
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

77
77
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

85
85
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

84
84
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

149
149
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

189
189
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

385
385
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

237
237
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

279
279
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

102
102
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

101
101
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

385
385

Meer sportnieuws