'Club kreeg aanbiedingen voor Lang en CDK'

door
'Club kreeg aanbiedingen voor Lang en CDK'

Michael Klukowski is momenteel aan de slag als spelersmakelaar, maar de ex-voetballer van Club Brugge en La Louvière volgt de West-Vlamingen nog steeds op de voet. Klukowksi is vol lof over de Bruggelingen en hun filosofie.


Club Brugge voert al enkele jaren een visie waarbij de sterkhouders bij de club worden gehouden en waarbij de spelersgroep jaarlijks een kwaliteitsinjectie krijgt. Op die manier hoopt Club om definitief te aansluiting te vinden met de Europese subtop én om in België dé topclub bij uitstek te worden. Een beetje zoals in de voetssporen van Ajax in Nederland.

“Als ze zo doorgaan, dan zullen ze meer erkenning krijgen. Ik denk dat ze ooit op het Ajax-niveau zullen raken”, verklaart Michaël Klukowski aan La Dernière Heure. “Ze zijn één van de weinige clubs in België die hun sterspelers één, twee of drie seizoenen langer kunnen vasthouden.” Klukowski verwees daarbij vooral naar het feit dat Hans Vanaken al veel eerder had moeten vertrekken, maar dat hij uiteindelijk in het Jan Breydelstadion bleef.

LANG & CDK

Ook het aantrekken van Simon Mignolet bij Liverpool was een straffe stunt. “Ze hielden ook De Ketelaere, die vorige zomer gemakkelijk voor 15-20 miljoen had kunnen vertrekken. Noa Lang ook”, aldus Klukowski. “Als ze die spelers, die nog een laatste kans hebben om naar het buitenland te gaan als ze 27 of 28 zijn, weten te overtuigen om tot hun 36e bij Club te blijven, dan speelt Brugge misschien de kwartfinales van Champions League-finale over 4 of 5 jaar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

Zullen Lang en De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club Brugge spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

51
51
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

14
14
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

75
75
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

13
13
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

124
124
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

67
67
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

59
59
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

67
67
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

16
16
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

164
164
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

195
195
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

260
260
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

94
94
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

78
78
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

469
469
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

273
273
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

338
338
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

586
586
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

309
309
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

56
56
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

103
103
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

210
210
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

68
68
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

273
273

Meer sportnieuws