Situatie De Ketelaere wordt problematisch

door
Situatie De Ketelaere wordt problematisch

Ondanks het debacle tegen RB Leipzig, blijven Club Brugge en Philippe Clement de focus houden op de Europese overwintering. Dat blijkt omdat Charles De Ketelaere zaterdagavond tegen Seraing rust zal krijgen met het oog op de match tegen Paris Saint-Germain dinsdag. En da's duidelijk nodig.


Club Brugge heeft minstens één punt nodig om in het voorjaar terug in Europa te kunnen spelen, maar op het veld van Paris Saint-Germain wordt dat dus geen gemakkelijke opdracht. Het ziet er alvast naar uit dat Philippe Clement zaterdag enkele sterkhouders rust zal geven zoals Charles De Ketelaere. En dat zou ook logisch zijn als we zijn speelminuten van dit seizoen onder de loep nemen.

1.992 MINUTEN

De Rode Duivel telt dit seizoen – over alle clubcompetities heen – namelijk al 1.992 minuten. Met dat hoge aantal is Charles De Ketelaere na Clinton Mata (2.174 minuten) de meest gebruikte speler dit seizoen bij Club Brugge. Noa Lang sluit de top drie af met 1.922 minuten, wat slechts 2 eenheden meer zijn dan doelman Simon Mignolet. Wat rust is dus zeker welgekomen voor De Ketelaere en die zal hij nu eindelijk krijgen tegen Seraing.

Eerder deze week maakte CDK ook nog eens de 120 minuten vol in de beker tegen KRC Genk. Door een kleine rustpauze in te lassen kan De Ketelaere zich even herbronnen en terug op krachten komen, want zo’n hels programma is voor een 20-jarige niet te onderschatten. De Waalse omroep RTBF stelde onlangs namelijk nog dat zijn druk programma de oorzaak was van zijn mindere prestaties. 

LEES OOK: De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Moet CDK rust krijgen?

Meest recent

'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

1
1
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

99
99
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

46
46
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

8
8
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

106
106
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

66
66
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

130
130
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

238
238
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

527
527
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

732
732
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

148
148
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

44
44
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

118
118
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

143
143
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

163
163
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

111
111
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

89
89
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

236
236
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

275
275
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

120
120
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

170
170
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

398
398
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

339
339
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

120
120
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

183
183

Meer sportnieuws