Vrancken doet voorstel als fans toch niet meer welkom zijn

door
Vrancken doet voorstel als fans toch niet meer welkom zijn

Het voetbal kan voorlopig nog altijd fans blijven ontvangen, al volgt er nog overleg tussen de Pro League en de overheid. Wouter Vrancken heeft een duidelijke mening over voetbal zonder fans.


AA Gent liet via voorzitter Ivan De Witte in VTM Nieuws al verstaan dat spelen zonder fans hen in 2021 nog drie à vier miljoen euro aan inkomstenverlies zou kosten. Vrancken is dan ook van mening dat voetballen zonder fans geen oplossing is.

INHAALMATCHEN

"Als er geen publiek meer welkom zou zijn, dan zou men de matchen beter enkele weken verplaatsen. Financieel zouden de clubs enorm lijden als er weer geen publiek toegelaten wordt. Wedstrijden uitstellen zou dat euvel verhelpen. Alleen is het maar de vraag of de Pro League matchen zou willen en kunnen uitstellen wegens de propvolle kalender. Al hebben ze in principe twee speeldata voor inhaalmatchen”, zei hij aan Het Laatste Nieuws. KV Mechelen neemt het dit weekend op tegen KRC Genk en mag voorlopig nog een vol huis verwachten. Het valt te hopen dat dit komende weken ook nog het geval zal zijn.

In Nederland was dat ook een denkpiste, maar daar besloten ze om de wedstrijden wel voor gesloten deuren te spelen. Daardoor moeten de clubs financieel door de zure appel bijten. In België is het zo ver dus nog niet, maar als de cijfers de komende weken niet drastisch gaan verbeteren, zal het wellicht niet lang meer duren vooraleer dergelijke maatregelen ook in ons land zullen worden genomen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

🚀

Zullen in België de deuren ook nog gaan sluiten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

7
7
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

55
55
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

20
20
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

33
33
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

227
227
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

75
75
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

126
126
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

106
106
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

472
472
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

351
351
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

516
516
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

222
222
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

219
219
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

221
221
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

226
226
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

77
77
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

436
436
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

655
655
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

499
499
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

296
296
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

495
495
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

735
735
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

436
436
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

440
440

Meer sportnieuws