Kompany schept duidelijkheid over aantreden Olsson en Refaelov

door
Kompany schept duidelijkheid over aantreden Olsson en Refaelov

RSC Anderlecht wist de crisis te bezweren door te winnen bij Sporting Charleroi en zich te plaatsen voor de kwartfinales van de Croky Cup. Tegen Zulte Waregem moet het echter ook winnen en Vincent Kompany sprak voor die partij de media toe.


Over Kristoffer Olsson en Lior Refaelov: "Ze hebben beiden getraind en we hopen dat ze 100% zijn voor Zulte Waregem."

Over de vaak zwakke start aan de match: "Onze twee meest ervaren spelers maakten een penaltyfout tegen Seraing. Over een jeugdzonde kan ik niet spreken bij hen. Ik ben tevreden over het feit dat we kunnen terugknokken na zo een begin. Onze ploeg deed dat al meermaals en daar verdienen ze lof voor. Ze moeten echter zo aan een match beginnen en dat leeft nu in de groep. We moeten zo 90 minuten kunnen spelen en dan hebben we een ploeg die kan genieten van bepaalde matchen. Dat is nu nog niet al te vaak geweest. We moeten defensief stabiel zijn als ploeg. Als we in een moeilijk moment zitten in de match moeten we daar misschien geconcentreerder zijn. We moeten geduldig zijn en als dat eerste doelpunt valt bij ons, gaat het meestal wel vlot."

Over Zulte Waregem: "Het hanteert een nieuw systeem en straalt iets meer vertrouwen uit. Ze hebben fysieke kracht en veel lengte. Er zijn een aantal spelers met een individuele actie. We moeten voor ons de lat hoog leggen en leren uit de fouten uit onze vorige wedstrijden. Ik hoop het stabiele Anderlecht van tegen Charleroi te zien en het Anderlecht dat vaak goed speelt na die eerste 20 minuten. Als we dat kunnen combineren, zal ik tevreden zijn."

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Zullen beiden starten?

Meest recent

Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

15
15
UEL/UECL: megastunt in Firenze, Giroud redt Lille (voorlopig)

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

27
27
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

19
19
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

316
316
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

150
150
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

381
381
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

215
215
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

117
117
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

205
205
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

191
191
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

530
530
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

118
118
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

129
129
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

300
300
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

138
138
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

371
371
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

517
517
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

434
434
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

132
132
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

118
118
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

113
113
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

71
71
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

73
73
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

81
81

Meer sportnieuws