Kompany schept duidelijkheid over aantreden Olsson en Refaelov

door
Kompany schept duidelijkheid over aantreden Olsson en Refaelov

RSC Anderlecht wist de crisis te bezweren door te winnen bij Sporting Charleroi en zich te plaatsen voor de kwartfinales van de Croky Cup. Tegen Zulte Waregem moet het echter ook winnen en Vincent Kompany sprak voor die partij de media toe.


Over Kristoffer Olsson en Lior Refaelov: "Ze hebben beiden getraind en we hopen dat ze 100% zijn voor Zulte Waregem."

Over de vaak zwakke start aan de match: "Onze twee meest ervaren spelers maakten een penaltyfout tegen Seraing. Over een jeugdzonde kan ik niet spreken bij hen. Ik ben tevreden over het feit dat we kunnen terugknokken na zo een begin. Onze ploeg deed dat al meermaals en daar verdienen ze lof voor. Ze moeten echter zo aan een match beginnen en dat leeft nu in de groep. We moeten zo 90 minuten kunnen spelen en dan hebben we een ploeg die kan genieten van bepaalde matchen. Dat is nu nog niet al te vaak geweest. We moeten defensief stabiel zijn als ploeg. Als we in een moeilijk moment zitten in de match moeten we daar misschien geconcentreerder zijn. We moeten geduldig zijn en als dat eerste doelpunt valt bij ons, gaat het meestal wel vlot."

Over Zulte Waregem: "Het hanteert een nieuw systeem en straalt iets meer vertrouwen uit. Ze hebben fysieke kracht en veel lengte. Er zijn een aantal spelers met een individuele actie. We moeten voor ons de lat hoog leggen en leren uit de fouten uit onze vorige wedstrijden. Ik hoop het stabiele Anderlecht van tegen Charleroi te zien en het Anderlecht dat vaak goed speelt na die eerste 20 minuten. Als we dat kunnen combineren, zal ik tevreden zijn."

LEES OOK: Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

Zullen beiden starten?

Meest recent

Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

12
12
'Tzolis shockeert Club: spectaculaire exit dreigt plots'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

77
77
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

132
132
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

95
95
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

108
108
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

52
52
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

95
95
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

175
175
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

53
53
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

69
69
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

560
560
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

97
97
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

88
88
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

278
278
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

218
218
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

393
393
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

186
186
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

45
45
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

150
150
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

210
210
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

221
221

Meer sportnieuws